Įkraunama...
Įkraunama...

Maži mūsų darbeliai

Kažint ar ne per daug sumažinau? Gal matysis smile.gif
[attachmentid=23558]
Atsakyti
Noriu parodyti nemeikos darbelius,nes man tai labai grazu,o svarbiausia dar ir praktiska,nes kiek gi tu paveiksleliu namuos prikabinsi,o cia vis prieini siuti ir vis apsidziaugi smile.gif
Atsakyti
Na pristatau jūsų teismui savo darbelius smile.gif PAgaliau įrėminau. tongue.gif
P.S. Tas drakoniukas - mano 10-mečio sūnėno darbelis wub.gif

Atsakyti
Na va, iskepem keleta foto, vertinkit ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
man tai sitie siuvinejimai labai grazus thumbup.gif ,jei galeciau tai visa siena vaiku kambary tokiais nukabineciau,bet va deja pati nesiuvineju(kartais mezgu,kai laiko randu),o kitiems gi neuzkrausi tokio darbo ant galvos.
Cia ne mano siuvinejimas,cia nemeikos.
Kad tik nepasipuosciau svetimais darbais blush2.gif
Atsakyti
"Betaisydama" paveiksliuką iškraipiau spalvas. Tik norėjau, kad maždaug įsivaizduotumėte, kaip atrodo
user posted image
Išsiuvinėta ir be blico atrodo taip:
user posted image
[attachmentid=24307]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eMAr: 01 liepos 2005 - 14:22
4u.gif
Stai ir mano puodelis
Atsakyti
Na va išsiuvinėjau pirmajį savo paveiksliuką. Dėkui Sinuhei, Vabaliukui ir kitoms siuvinėtojoms už padrąsinimą, palaikymą, paaiškinimus clap.gif
Tik nuotrauka kažkodėl prastoka gavosi blush2.gif , be to dar neįrėmintas, bet noriu dar pora išsiuvinėti iš šitos serijos, nes jie labai mažučiai tai vienas nesižiūrės ir tada nešiu visus kartu rėminti.
Atsakyti
Dar nerta skrybelyte
ax.gif
Stai cia
Belika iskrakmolyt ir ivert plona kaspinuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Va dar dekoratyvinis Aksesuoaras
Atsakyti
Noriu pasigirti blush2.gif ax.gif Vakar pabaigiau tokį nedidelį kampelį siuvinėti. Čia toks kur prie monitoriaus kampo klijuojasi.
user posted image
Liko tik nubėgti į parduotuvę ir lipnios iš abiejų pusių juostos nusipirkti ir priklijuuoti tongue.gif
Patiko siuvinėti, greita ir nespėjo atsibosti. be to spalvos tokios linksmos, ryškios tongue.gif


Dar štai iš mano ankstesnių darbelių:

user posted image

Fotografuota paprastu fotiku, bet tikiuosi matyti. Įrėminta ir kabo ant garbingos prieškambario sienos.
Atsakyti
Na, ir aš pasigirsiu kokią kepkę nunarpliojau savo mažiukei smile.gif

user posted image

O čia man labiausiai patinkantis elementas - sūrukys kepurės viršugalvyje smile.gif

user posted image
Atsakyti