Įkraunama...
Įkraunama...

Problemos su Windows

QUOTE(lituanita23 @ 2006 03 15, 13:32)
[B][SIZE=7][COLOR=purple]gelbekit.vienas mano pazistamas perinstaliavo man windows ir dabar negaliu klausyti muzikos kaip tik noriu ja paleisti per winamp man ismeta kazkokia lentele,kad instaliuociau garso plokste,bet visa beda ta,kad nezinau kur nukisau ta nelemta cd.kazkas man minejo kad galima kazkaip per ineta atsisiusti  g.gif gelbekit labai prasau  blush2.gif



Jei žinai, kokią garso ploštę naudoji, tai susirast internete draiverius - vieni niekai.
Ti k reikia žinot, kokia pas tave garso plokštė?
Žinai?
smile.gif
Atsakyti
verysad.gif gelbekite, nieko negaliu padaryti...istrinti nieko neisseina... ismeta stai ka:
CANNOT DELETED: THE DIRECTORY OR FILE CANNOT BE CREATED. anglu nelabai sekasi... schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vis dar vaikas... @ 2006 03 16, 21:11)
verysad.gif gelbekite, nieko negaliu padaryti...istrinti nieko neisseina... ismeta stai ka:
CANNOT DELETED: THE DIRECTORY OR FILE CANNOT  BE CREATED. anglu nelabai sekasi... schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Cia vienas is nelogisku windows pranesimu smile.gif "negalima istrinti:direktorija arba failas negi buti sukurti" smile.gif
paprastai tai buna jei trinamas failas naudojamas arba likes ram atmintyje. Dazniausiai po kompo perkrovimo issitrina, nebent ta programa isijungia su kompiuteriu, tada reik uzsikrauti safe mode(kraunantis kompui paspausti f5 arba f8 ir pasirinkti sefe mode).
Atsakyti
mamytes padekit 4u.gif kol neinu i interneta raides yra lyg ir normalaus dydzio. bet skaitant koki puslapi, jei jis parasytas mazu sriftu , neimanoma ju perskaityt. anksciau taip nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
Pabandyk, jei naudoji IE, pasididint šriftą:
view - text size - pažymek "medium" arba "larger"
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2006 03 18, 12:55)
Pabandyk, jei naudoji IE, pasididint šriftą:
view - text size - pažymek "medium" arba "larger"

nesuprantu kas tas IE blush2.gif , kur galiu rasti ta view...? 4u.gif
Atsakyti
IE - tai Internet Explorer. O View rasi,pasileidusi internet explorerį. Matysi viršutinėje juostoje.
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2006 03 18, 18:45)
IE - tai Internet Explorer. O View rasi,pasileidusi internet explorerį. Matysi viršutinėje juostoje.

didelis dekui 4u.gif , viskas susitvarke thumbup.gif
Atsakyti
Desktope (liet. darbastaly) matydavosi ikonėlės su užrašais ir tiek...na fono tie užrašai neužstodavo, o dabar atsirado užrašai spalvotam fone ir nežinau kaip nuimt unsure.gif galiu tik pakeist spalvą ....bet nereikia man spalvos...aš permatomo noriu umn.gif
Iš kur tas užrašo fonas atsirado neklauskit, bo nežinau wacko.gif

Na labai negražiai dabar atrodo ...
cray.gif
Atsakyti
Oi, ir man tep yra buvę, tikrai nieko nedariau, kažkaip savaime dingo.........gal kompą perkrauk g.gif
Atsakyti
man kažkada taip jau buvo...nepadėjo jokie perkrovimai, tik kai kompas nulūžo ir viską perinstaliavo, aišku ir tas reikalas pasikeitė.
Atsakyti
Ant desktop'o spaudi desiniu peles klavisu, ten renkiesi Arrange Icons By, o ten nuimk varnele nuo Lock Web Itmes on Desktop mirksiukas.gif Turetu padeti ax.gif
Atsakyti