Įkraunama...
Įkraunama...

Problemos su Windows

QUOTE(june1 @ 2006 01 09, 15:48)
Man i6kilo tokia problema:nusipirkau skystuju kristalu monitoriu 17cm istrizaines.ir kai noriu isijungti dauguma zaidimu,pvz. Simsus, ismeta lentele,kad monitoriui nepritaikytas rezimas, ir siulomas kitas rezimas.Monitorius issijungia.Ka daryti?

O kokia yra rezoliucija zhaidimui nustatyta?
Turi but koks nors setup.
Atsakyti
Gal kas gali patart ;ne išeina paleist "Skype" instali.padarijou,no negaliu ušsetvirtint ,rašo yra problemu..? g.gif Preš 2 savaites veiki,o paskui užseblokavu
Atsakyti
QUOTE(Julius3 @ 2006 01 09, 16:53)
O kokia yra rezoliucija zhaidimui nustatyta?
Turi but koks nors setup.

Paciame zaidime nera tikslaus nustatymo.Ga mano kompe truksta kokios nors programos?
Atsakyti
Sakykit ką reiškia kai kompas nei iš šio nei iš to pradeda kaukti g.gif Toks garsas kaip sirena blink.gif
Ar tai labai baisu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuolyte @ 2006 01 13, 22:11)
Sakykit ką reiškia kai kompas nei iš šio nei iš to pradeda kaukti  g.gif Toks garsas kaip sirena  blink.gif
Ar tai labai baisu  blink.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuolyte @ 2006 01 13, 22:11)
Sakykit ką reiškia kai kompas nei iš šio nei iš to pradeda kaukti  g.gif Toks garsas kaip sirena  blink.gif
Ar tai labai baisu  blink.gif


Gali būti, kad koks nors kompiuterio ventiliatorius baigia avo dieneles arba prašosi būti suteptas ir išvalytas. Kol dar sukasi - tai dar viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2006 01 31, 18:55)
Gali būti, kad koks nors kompiuterio ventiliatorius baigia avo dieneles arba prašosi būti suteptas ir išvalytas. Kol dar sukasi - tai dar viskas gerai.

bigsmile.gif truputį nuraminot ax.gif Aš galvojau jau šakės doh.gif Jau maniau aleliuja mano kompui unsure.gif tongue.gif
Atsakyti
Na, bet jei ventiliatorius galutinai sustos ir tu to nepastebesi - tai gali kompas ir perkaisti. Geriau pasikviesk koki kompiuterista, kuris pasiziuretu ir pravalytu ventiliatoriu.
Atsakyti
Gal kas žinot ar galima atkurti filmą, kuris išmestas ne tik į šiukšlių dėžę, bet ir iš jos.
Mažius man pridirbo kompe "juokelių", išmetė ir muziką visą ir filmus du. Labai norėčiau susigražinti, jei įmanoma
Atsakyti
QUOTE(Denisa @ 2006 02 03, 13:20)
Gal kas žinot ar galima atkurti filmą, kuris išmestas ne tik į šiukšlių dėžę, bet ir iš jos.
Mažius man pridirbo kompe "juokelių", išmetė ir muziką visą ir filmus du. Labai norėčiau susigražinti, jei įmanoma


Įmanoma atkurti, jei po ištrynimo iš šiukšliadėžės nieko daugiau su kompu nedarei - nieko neįrašinėjai, nedarei "save". Tačiau tai gali padaryti tik kompiuteristas. ir ne už ačiū...
Taigi, man regis, geriau susitaikyk su praradimu...
Atsakyti
Ką turėtų reikšti, jei instaliavus daugiau nei pusę žaidomo, iškrenta lentelė
Error, cyclic retundancy check, File"E:\data2.cab Ir nebaigia instaliuoti
Ar tai reiškia, kad sugedo "stalčius"?
Ir dar. Gal žinote, kaip prasitęsti Norton antivirusinės galiojimą, kuris baigėsi? Kompiuteristas kažkaip pakeitė datą it pratęsė. Bet dabar jo nebėra, o aš pati nemoku
Atsakyti
susiduriau su problema blink.gif gal kas galit padet kompiuterio windausai yra xp parsisiunciau viena programa instaliavau viskas lyg ir gerai , bet kai bandau paleisti programa ismeta lentele windows NT driver is required ka tai galetu reikst??? ir ka man daryti??? aciu.... blush2.gif
Atsakyti