Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo operos

ar ziurite muilo operas, jei taip kokias ir kodel??? biggrin.gif
Atsakyti
Never ever... Tik kazkada ziuredavau ,,be namu negerai"- labai teisingas serialas buvo...ne toks ,,tupas" kaip meksikietiski.
A, ir Verge Izaura ziurejau vaikystej laugh.gif
Atsakyti
O as ziuriu. patinka tie, kur vaidina grazus aktoriai , graziuose interjeruose. siuo metu ziuriu laukinuke.
o be namu negerai ne ka ne maziau tupas, negu kiti smile.gif ir nesvarbu ar serialas meksikietiskas ar ne vis tiek tupas smile.gif
Atsakyti
Kol valgau vakarienę - žiūriu, bet ne kasdien, tik penktadieniais laugh.gif Taigi vis vien "pagaunu kampą" nemačiusi visą savaitę smile.gif Aš spoksau "Betę - bjaurųjį ančiuką"..dabar lyg ir "Ecomoda" vadinasi laugh.gif laugh.gif Ir dar kažkokį vokiečių serialą apie kekšes rolleyes.gif
Atsakyti
Bete ir as ziurejau. Tik per rusu kanala. Taip labai gerai budavo parejus po darbo prie puodelio kavos pasikikent. O dabar nieko doro neberodo sad.gif . Na, dar kartais "Laukinuke" pasiziuriu. Bet kai ikyri, tai pora savaiteliu praleidziu. Vis vien galima supras, apie ka veiksmas smile.gif ...
Atsakyti
biggrin.gif Man tai vis pasiseka kazkuria diena darant vakariene pataikyti ant ,,Rintintino"- tai kai pradeda ji rodyti saukiu brangiausiajam kad va, rodo tavo megstama filmuka laugh.gif Nors ir jis ir as jo negalime pakesti. Bet kadangi nieko kito nerodo tuo metu, tenka viena akim stebeti laugh.gif
Atsakyti
Aš tą laukinukę pažiūriu. Kai netingiu. Ir kai namie būnu laugh.gif
Atsakyti
As ziuredavau "vedes ir turi vaiku" smile.gif Dabar irgi paziuriu, bet rodo kazkada ne tada smile.gif
Atsakyti
as irgi laukinuke karts nuo karto pasiziuriu. kaip tik griztu is darbo, tai kol persirengiu viena akim paziopsau. man ten namai grazus, rubai faini. ale jau siuzetas... blink.gif
Atsakyti
Man tai "Laukinuke" nelabai patinka wink.gif , vis tiek aisku, kuo baigsis. Is buvusiu serialu labiausiai sudomino "Judo zmona" ;visai idomus, kur savaitgaliais per lnk rodo, jei uztaikau, pasiziuriu - kostiumai grazus, aktoriai irgi. Bet, kai prisimenu, kaip visi ziuredavo "Ir turtuoliai verkia" arba "Tiesiog Marija". Smagu budavo ziuret, kol tokie serialai buvo naujiena smile.gif
Atsakyti
"Judo zmona"-idomiausias is mano matytu serialu,gaila,kad tik puse temaciau,nors rode ji kelis kartus ir per rusus, ir per lnk.Seniau dar ziuredavau kai kuriuos serialus,o dabar visiskai nebetraukia,tos visos "Laukinukes" klaikiai nuobodzios dry.gif .
A,dar kazkada patiko serialas"Apkabink mane" (su ta aktore is seno kultinio serialo
" Tiesiog Marija" biggrin.gif).
Atsakyti
wink.gif jei, as tai kas diena ziuriu...Zavus ir drasus ir dar Jaunystes karstis...daugiau neziuriu, nes stogas gali taip nuvaziuoti..
Atsakyti