Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo operos

QUOTE(Ner4Leo @ 2015 08 07, 17:33)
As mielai paziureciau kazkada rodyta amerikieciu seriala "Sauleta pakrante" Labai jis man patiko, bet LNK nepatode viso. Kiek ieskojau niekur nerandu visu seriju.

Kazkada perziurejau youtube, bet dabar jie sugrieztino copyright ir turbut nebera. Dziaugiuos spejusi perziuret, nes didele nuoskauda buvo ant lnk del nutraukimo.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2015 08 07, 16:33)
As mielai paziureciau kazkada rodyta amerikieciu seriala "Sauleta pakrante" Labai jis man patiko, bet LNK nepatode viso. Kiek ieskojau niekur nerandu visu seriju.


Ar ne apie šitą kalba eina kartais?
Atsakyti
Aš kažkaip db prisiminiau paauglystės laikus ir kai buvau užsikabinusi ant argentiniečių serialo Rebelde Way biggrin.gif ir Floricientos biggrin.gif va ten geruliai buvo, tokie su humoru serialai, paaugliams tikrai tinkantys, mažiau ten tos nuvalkiotos meilės buvo biggrin.gif
o db iš tokios pat operos žiūriu "Esperanza mia" smile.gif gera matyti daugelį užaugusių aktorių, pvz, kad ir pati Lali Esposito smile.gif prisimenu ją iš Floricientos laikų kai visai maža buvo, o db kokia išaugus biggrin.gif biggrin.gif Pats serialas įdomus savo siužeto linija ir žinoma dėl to, kad pusiau komedija biggrin.gif biggrin.gif tai bent yra iš ko pasijuokti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif vakaro praleidimui tai pats tas.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Popsy @ 2015 08 07, 19:56)
Ar ne apie šitą kalba eina kartais?

Aha apie sita. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2015 08 07, 17:39)
Kazkada perziurejau youtube, bet dabar jie sugrieztino copyright ir turbut nebera. Dziaugiuos spejusi perziuret, nes didele nuoskauda buvo ant lnk del nutraukimo.

https://www.youtube....chSerial/videos
Atsakyti
Oho kiek daug seriju. kazin ar Lnk bent penktadali parode. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2015 08 08, 16:57)
Oho kiek daug seriju. kazin ar Lnk bent penktadali parode. smile.gif

75oseriju.lnkparode5oo.
Atsakyti
QUOTE(kwp715 @ 2015 08 08, 23:35)
75oseriju.lnkparode5oo.

O tai nemazai, bet vistiek dar daug liko. smile.gif Kiek atsimenu LNK tai baige ten kai Benas kazkur dingo ir atsirado jo brolis Derekas ir eme apsimetineti Benu. O gal ir ne, nes atsimenu kai lnk nutrauke, per lenku kanala uztikau sita seriala, tai dar kelias serija paziurejau, bet ir ten veliau neberode.
Atsakyti
Gal kas ziurejote serialas LA Patrona su Aracely Arambula gal pasidalintumete kur ziurejote? rusiskas vertimas nedomina geriau jau originalo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(.ege @ 2016 11 25, 00:11)
Gal kas ziurejote serialas LA Patrona su Aracely Arambula gal pasidalintumete kur ziurejote? rusiskas vertimas nedomina geriau jau originalo. biggrin.gif


cia gali orginalo kalba ziureti
http://www.tusnovelas.cc/la-patrona/
Atsakyti