Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

QUOTE(Milagra @ 2014 01 15, 17:06)
Ir manes..

Fatmagul pirma serija iskentekit, paskui kaip per sviesta eis

o va as tos uzdraustos meiles visu isgirtos niekaip neprisiverciu ziureti, pirma serija pora kartu jungiausi, visi kazkokie be rysio veikejai pasirode

Opasnaja liubov mučinu, bet nu neįdomus, poelgiai veikėjų pagrindinių kažkokie nemotyvuoti, ypač tos mergos pagrindinės, tokia jau lebeda

Murat Yldirim tai nerealus. nors lyg ir ne super koks gražuolis, bet visa jo laikysena, kūno kalba su tokiu patrauklumu... ir vaidmuo tobulas aišku. bet ir Jasmin man patiko kaip personažas - pavojinga kartu būti, bet myliu ir viskas, kojos pačios neša. serialams nelabai būdinga, bet turkų serialuose daugiau logiškų veiksmų pastebima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 16 sausio 2014 - 09:24
QUOTE(Zivilka @ 2014 01 16, 10:20)
Fatmagul pirma serija iskentekit, paskui kaip per sviesta eis

o va as tos uzdraustos meiles visu isgirtos niekaip neprisiverciu ziureti, pirma serija pora kartu jungiausi, visi kazkokie be rysio veikejai pasirode


Uzdraustos meiles pirmu seriju ir as nemaciau,uzkabino net nepasakysiu nuo kurios,nes is pradziu tai man nesiumpatiski aktoriai visai pasirode,o dabar is matytu pirmoje vietoje.
Papildyta:
QUOTE(Zivilka @ 2014 01 16, 10:20)
Murat Yldirim tai nerealus. nors lyg ir ne super koks gražuolis, bet visa jo laikysena, kūno kalba su tokiu patrauklumu... ir vaidmuo tobulas aišku.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 01 15, 16:01)
Nu kaip manes Fatmagul nekabina ,tris kartus buvau isijungus ir net pirmos serijos nedabaigiau  g.gif

Perskaičiusi šį jūsų sakinį, bandžiau prisiminti kokį serialą, kuris nuo pirmos serijos labai patiktų ir... nė vienas neatėjo į galvą unsure.gif Mane filmas įtraukia nuo kokios 3-4 serijos, kai susipažįsti su personažais, pradedi suprasti kas ir kodėl vyksta.
QUOTE(Zivilka @ 2014 01 16, 09:20)
Fatmagul pirma serija iskentekit, paskui kaip per sviesta eis

drinks_cheers.gif

QUOTE(Milagra @ 2014 01 15, 16:52)
Va, pvz. man tas is Fatmangul tai baisus labai scare.gif Arba Ezelis wacko.gif


Kiek žmonių, tik nuomonių smile.gif Man Kerimas iš Fatmagul labai patrauklus, ypač gražios jo akys, šypsena wub.gif ir vaidmuo tame seriale gero, jautraus vyro man labai imponuoja.
Dabar pradėjau "Meilė ir bausmė" ir galbūt įsivažiavus taip pat atsiliepsiu apie Muratą smile.gif

Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2014 01 16, 21:51)
Kiek žmonių, tik nuomonių  smile.gif Man Kerimas iš Fatmagul labai patrauklus, ypač gražios jo akys, šypsena  wub.gif  ir vaidmuo tame seriale gero, jautraus vyro man  labai imponuoja.


man irgi
man ziauriai patinka ta vieta kur Kerimas su Fatmagul dainuoja tam baliuke, ir daina nereali, ir pati scena, ir tai, kaip jie dainuoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 16 sausio 2014 - 21:21
QUOTE(Zivilka @ 2014 01 16, 08:20)
Murat Yldirim tai nerealus. nors lyg ir ne super koks gražuolis, bet visa jo laikysena, kūno kalba su tokiu patrauklumu... ir vaidmuo tobulas aišku.

bet ir Jasmin man patiko kaip personažas - pavojinga kartu būti, bet myliu ir viskas, kojos pačios neša. serialams nelabai būdinga, bet turkų serialuose daugiau logiškų veiksmų pastebima.

Butent drinks_cheers.gif Jis tikrai nera standartinis grazuolis, bet veza ir viskas wub.gif biggrin.gif

Ir Yasemine man labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2014 01 16, 21:51)
Perskaičiusi šį jūsų sakinį, bandžiau prisiminti kokį serialą, kuris nuo pirmos serijos labai patiktų ir... nė vienas neatėjo į galvą  unsure.gif Mane filmas įtraukia nuo kokios 3-4 serijos, kai susipažįsti su personažais, pradedi suprasti kas ir kodėl vyksta.

Suprantu,nu bet sitas nelenda ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2014 01 16, 20:51)
Perskaičiusi šį jūsų sakinį, bandžiau prisiminti kokį serialą, kuris nuo pirmos serijos labai patiktų ir... nė vienas neatėjo į galvą  unsure.gif Mane filmas įtraukia nuo kokios 3-4 serijos, kai susipažįsti su personažais, pradedi suprasti kas ir kodėl vyksta.

drinks_cheers.gif
Kiek žmonių, tik nuomonių  smile.gif Man Kerimas iš Fatmagul labai patrauklus, ypač gražios jo akys, šypsena  wub.gif  ir vaidmuo tame seriale gero, jautraus vyro man  labai imponuoja.
Dabar pradėjau "Meilė ir bausmė" ir galbūt įsivažiavus taip pat atsiliepsiu apie Muratą  smile.gif

Šiaip niekada nebuvau tamsiu vyru mėgėja, niekad nealpejau dėl Tipiniu vyriškų vyru, tačiau KArimas iš FAtmagul man labai simpatiskas, gražesnės šypsenos ko gero nemacius aš, jau toks jis man gerietis, tuom ir gražus. IR EZelis simpatiškas vyrukas, kažko tokio turintis, apskritai po turkų serialu pamačiau, kiek gražių vyru turi Turkija, nors visad priešingai galvojau. Na ir moterų yra simpatišku, bet kolkas už Bichter man nėra gražesnės. biggrin.gif
Atsakyti
Ką gi, užbaigiau "Meilė ir Bausmė" (Ask ve Ceza). Tikrai neblogas, labai patiko parodyti santykiai jaunoje šeimoje, taip fainai su tuo mažyliu, atrodo tikrai jis kažkurio iš jų vaikas. Daug pamokančių minčių, daug prasmingų momentų. Per daug tos "mafijos ten, na bet toks gi filmas... Aktorių vaidyba super, tikrai Turkija gali didžiuotis aktoriais, beveik visi jie nuostabūs. Labai patiko motina Šahnur, ar kaip ten ji. Tikra motina, kartais negailestinga, kartais neteisinga, bet visada kovojanti už savo šeimą. Žinoma, patiko tik kaip personažas, realiame gyvenime neduok die tokią sutikti, va tokias tikras musulmones motinas ir įsivaizduoju lotuliukas.gif Smagu, kad nereikėjo ašarų lieti, tikriausiai nebūčiau žiūrėjusi, jei būčiau žinojusi, kad neigiamai baigsis.
Muratas, kaip aktorius tikrai šaunus, personažas Savaś visapusiškai teigiamas, tikrai, kaži ar tokių būna, ypač tame pasaulyje. Nėra man jis gražuolis, nors patraukia kažkuo, turi charizmos jis savyje.... Turkai stebina savo serialais, nieko nepasakysi, tik kad šaunius aktorius ir režisierius turi... Tačiau " Kuzey Guney" nepralenkė šis filmas ax.gif
Atsakyti
man tai ne per daug tos mafijos, man kaip tik idomu apie tuos klanu karus buvo ziureti. kaip Savašas iš beviltiškų situacijų sugebedavo išeiti iškelta galva. kitap tai būtų eilinė meile seile ta visa istorija, kaip kad dabar žiūrimoj Opasnaja Liubov 9nepradekit, neidomus). ir man kazkaip naturaliau pasirode, tokios priezastys negalejimo būti kartu ir tas begalinis noras būti kartu, nepaisant pavoju, nei kaip Kuzejui - oj buvusi brolio mergina negaliu buti kartu, briedas kazkoks.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 01 23, 12:00)
man tai ne per daug tos mafijos, man kaip tik idomu apie tuos klanu karus buvo ziureti. kaip Savašas iš beviltiškų situacijų sugebedavo išeiti iškelta galva. kitap tai būtų eilinė meile seile ta visa istorija, kaip kad dabar žiūrimoj Opasnaja Liubov 9nepradekit, neidomus). ir man kazkaip naturaliau pasirode, tokios priezastys negalejimo būti kartu ir tas begalinis noras būti kartu, nepaisant pavoju, nei kaip Kuzejui - oj buvusi brolio mergina negaliu buti kartu, briedas kazkoks.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as ziuriu dar tik 41 serija,bet jau man jis Kuzieju perspjove,mafijos reikalai realistiskai atrodo, nepersudyta,nu gal kiek su isvyka i Irana perdejo smile.gif .Meile grazi, siuzetai neistemti, ivykiai issirutulioja gana greitai,nenusibosta laukti kada problemos issipres.Zodziu, mano akimis serialas thumbup.gif
Papildyta:
Sitos dainos niekaip negaliu pamirst http://www.youtube.c...h?v=fzty7IvvKmU kiekviena diena grajinu biggrin.gif
Atsakyti
O man kaip tik "meilė ir bausmė" toks daugiau pasakiškas pasirodė, tokia įspūdinga, bet nerealistiška pelenės istorija, su daug mafijos elementų lotuliukas.gif ... Ar kuri nors sutikot tokį vyrą kaip Savašas? Jeigu ir yra tokių visapusiškai teisingu, 100% vyrų, tikrai tai tik vienetai, aš net paslapčiomis tikėjausi, kad jis nors kartelį kažkur suklys, tada ir Jasmin bus jam už ką atleisti, bet ne...puikus verslininkas, viską numatantis į priekį, nuostabus vyras, sūnus ir dar nuostabesnis tėvas - argi ne pasaka? tongue.gif . Taigi net ir patys herojai lygtai patvirtindami tai, savo dukrą pasakos vardu pavadino...

Kiekvienas filmas turi tikroviškų ir prigalvotų elementų, bet svarbu kad patys personažiai įtikina žiūrovą ir mes jaučiame kažkokius jausmus žiūrėdami tą ar aną filmą. Kol kas dauguma mūsų tenka pripažinti, kad turkų aktoriai tikrai nuostabūs, ir serialus paverčia daugiaserijiniais filmais, kuriais mes džiaugiamės, išgyvenam kartu su personažais. Aš savo matytus filmus, serialus ir vertinu pagal savo pačios pergyventus jausmus žiūrint filmą. Kok kas aš daugiausiai jų esu įdėjusi žiūrėdama Kuzieju, tada "uzdrausta meilę", na o kita vieta mano sarasėlyje dalinasi "meile ir bausme" su "be kaltes kalta"..., na o tokie kaip "ezelis" "seseru likimai" visiskai manes nejaudino, taigi ju net nerekomenduoju ir toliau nežiūriu.
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 01 23, 22:38)
O man kaip tik "meilė ir bausmė" toks daugiau pasakiškas pasirodė, tokia įspūdinga, bet nerealistiška pelenės istorija, su daug mafijos elementų  lotuliukas.gif ... Ar kuri nors sutikot tokį vyrą kaip Savašas? Jeigu ir yra tokių visapusiškai teisingu, 100% vyrų, tikrai tai tik vienetai, aš net paslapčiomis tikėjausi, kad jis nors kartelį kažkur suklys, tada ir Jasmin bus jam už ką atleisti, bet ne...puikus verslininkas, viską numatantis į priekį, nuostabus vyras, sūnus ir dar nuostabesnis tėvas - argi ne pasaka?  tongue.gif . Taigi net ir patys herojai lygtai patvirtindami tai, savo dukrą pasakos vardu pavadino...

Kiekvienas filmas turi tikroviškų ir prigalvotų elementų, bet svarbu kad patys personažiai įtikina žiūrovą ir mes jaučiame kažkokius jausmus žiūrėdami tą ar aną filmą. Kol kas dauguma mūsų tenka pripažinti, kad turkų aktoriai tikrai nuostabūs, ir serialus paverčia daugiaserijiniais filmais, kuriais mes džiaugiamės, išgyvenam kartu su personažais. Aš savo matytus filmus, serialus ir vertinu pagal savo pačios pergyventus jausmus žiūrint filmą. Kok kas aš daugiausiai jų esu įdėjusi žiūrėdama Kuzieju, tada "uzdrausta meilę", na o kita vieta mano sarasėlyje dalinasi "meile ir bausme" su "be kaltes kalta"..., na o tokie kaip "ezelis" "seseru likimai" visiskai manes nejaudino, taigi ju net nerekomenduoju ir toliau nežiūriu.

As dar galiu pasakyti, kad mane labiausiai suzavejo Son Bahar- paskutine viltis, taip ziurejau, kad net pagrindini isimylejau, juokauju, bet kad nakti ji sapnavau-tai tiesa, pagrindinis toks kaip savazas-teisingas, vyriskas, zodziu, patikes labiausiai is visu turkisku.
Atsakyti