Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

QUOTE(Mockava @ 2014 01 24, 23:01)
Na ir man "cekava" pasidarė, įlindau pažiūrėt kas ten per aktorius... Neee, ir vėl man ne, jis man atrodo medvilniu princesej ( ar kažkaip panasiai vadinas) vaidino, tai pažiūrėjau su juo kelias serijas ir nelabai man sis vyrukas... Antakiai vos ne puse veido dengia, tikras turkas... lotuliukas.gif
Muratas jau simta kart fainesnis..
Oi gerai kad jus  nežinot kur gyvenu, o tai užsiundytumėt mane čia turkų mafija, visi gražūs padidarytų  lotuliukas.gif

Nu ka as ir sakau - jus visus tuos turkus jau perziureje, visokias medvilniu princeses ir dar biesas zino ka lotuliukas.gif
Man jis irgi ne ne ne schmoll.gif Prie Murato net nepastovejes cool.gif

Atsakyti
QUOTE(SpriNta @ 2014 01 24, 18:25)
man tai Murat Yildirim lb grazus smile.gif vienas is graziausiu turku aktoriu.Ir zmona gan simpatiska:)Dar savotiskai traukiantis Kenan Imirzalioglu smile.gif bei Guney`jus man grazus,tik zemas ko (turbut) smile.gif
as prie tu,kuriom patink tamsesni  smile.gif
labiausiai patiko Kuo kalta Fatmagiul,paskiau Ezelis, paskiau eina visi like:meile ir bausme,uzdrausta meile,kuzey guney,1001naktis.

O man iš visų išvardintų tamsiųjų turkų Guniejus gražiausių bruožų, turi šis aktorius kažką savyje kuo galėtų sugundyti. Kiti? Ech, šiaip sau :-) atrodo mudvi dėl vyrų nesipyktum lotuliukas.gif , aš pasilieku prie Kivančo, ir pakeitimui žvelgtelt galiu į Bügra Gülsoy (Giuney) , kitus dalinkitės lotuliukas.gif

1001 nakties tik pradžia man patiko. schmoll.gif , aktorius vaidinantis Onurą, man gražiai šypsosi, ir jo galėčiau klausytis ( žiūrėti nebūtinai lotuliukas.gif ), man jo balsas nuostabus, ypač kai jis skaito , o dar nuostabiau dainuoja... Vat jo klaysydama galėčiau užmigti, kad ir nė žodžio nesuprasdama, o sapnuotis gali kiti lotuliukas.gif


Papildyta:
Halit Ergenç dainuoja

Tiesą sakant tik šitos dainos ir klausius esu... Tai gal kitos ir nežavėtų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 25 sausio 2014 - 03:11
Oi, jo tik klausyt lotuliukas.gif Sapnuot tikrai reiktu kazka kita biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 25 sausio 2014 - 03:45
QUOTE(Milagra @ 2014 01 24, 18:34)
Paskaitinejau Imdb apie ta Sonbahar, tai neziuresiu tikriausiai jo. Tas pagrindinis aktorius Asi vaidino, tai toki joki ispudi paliko  ax.gif

Turiu pasakyti, kad ziurint pirmaja serija pagrindinis man ir nelabai buvo, bet paskui isiziurejau, ir laabai patiko. Be to, su juo nebuvau macius jokio kito serialo,neturejau isankstines nuomones, gal todel i aki krito lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ka, sianakt dukryte labai kosejo, miegot nesigavo, tai reikejo surasti kuom uzsiimti biggrin.gif Pradejau ziureti Suskunlar, nes uz nieko daugiau akis neuzkliuvo. Ir uzsikabinau, toks gal kazkiek kitoks kolkas atrodo, daug paslapciu, daug intrigos. Ziuresim kaip toliau bus. Meiles kolkas ner biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 01 28, 12:32)
Na ka, sianakt dukryte labai kosejo, miegot nesigavo, tai reikejo surasti kuom uzsiimti biggrin.gif Pradejau ziureti Suskunlar, nes uz nieko daugiau akis neuzkliuvo. Ir uzsikabinau, toks gal kazkiek kitoks kolkas atrodo, daug paslapciu, daug intrigos. Ziuresim kaip toliau bus. Meiles kolkas ner biggrin.gif

o su Muratu, aprašymas bei atsiliepimai irgi geri, bet tai kaip suprantu tik pirmos serijos igarsintos, o paskui su titrais tik
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 01 28, 11:46)
o su Muratu, aprašymas bei atsiliepimai irgi geri, bet tai kaip suprantu tik pirmos serijos igarsintos, o paskui su titrais tik

Deja, taip. O ir niekur nerandu kiek is viso seriju, nes yra tik 30 sukrauta ir isversta, kaip suprantu pirmas sezonas. Idomu ar cia jau viskas ar dar bus. As kolkas tik 3 serijas perziurejau. Itemptas toks siuzetas. Ivertinimai geri, geriausia rezisura paeme 2012. Muratas vaidina nerealiai. Cia toks jau ne vien meiles-seiles vaidmuo.
Zodziu, uzkabino, bet noriu issiaiskint kiek cia tu seriju, nes nenoriu paskui kablio nugaroj belaukiant kazinkiek kiekvienos naujos serijos.
Bet kiek paskaiciau, tai pabaiga turkiska cool.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 28 sausio 2014 - 13:04
kaip supratau, kad tos 28 ir yra
Atsakyti
Taip, vistik tos 28 ir tera. Latino-serialo sugrybave ten kazka. Gal ir gerai, kad tiek mazai. Bet uztai veiksmas liejasi laisvai, tikrai idomu ziuret ir nieko nuspet neimanoma.
Atsakyti
As cia vis dar su savo ispudziais biggrin.gif
Esu apakus kaip jie sugeba parinkti muzika. Klausau http://www.youtube.c...h?v=vAuM2V2_XO4 ir tiesiog siurpuliukai eina kaip tobulai si daina atspindi filmo nuotaika, net ir nesuprantant zodziu.

O seriala rekomenduoju. Kitoks. Trumpas, intensyvus. Apdovanojimas ne be reikalo. Nu taip viskas susukta, kad net ir kai jau atrodo, kad viskas aisku, pasirodo viskas priesingai. Uzskaitau!

PS: Diedas vis dar tyciojasi, kad ant "bojaviku" persimeciau biggrin.gif
Atsakyti
As baigiau ziuret "ask ve ceza",labai,labai patiko,o toki vyra kaip Savasas (kaip viename anekdote),reiketu draugem uz pinigus rodyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , idealus!!!!
Reiks pora dienu atsipust ir vel kibt i kazka mirksiukas.gif patarkit i ka ?
Atsakyti
Milagra, pradejau as vakar ta seriala ziureti, nu manes taip labai neuzkabino. man rodos cia grynai nukopijuota nuo to holivudinio filmo. aisku tas filmas ziauriai geras ir sukreciantis, bet as nesu isitikinus ar noriu toliau ta pati ziureti istesta iki serialinio ilgio. be to filme kazkaip buvo itaigiau parodyta, kodel tokia neapykanta tiem kalejimo budeliams kilo, cia kazkaip, nu sumuse pora kartu, gatvej gal ne tiek musdavosi, nu zodziu per 1,5 serijos neitikino. ar verta toliau ziureti, gal idomeja ir pradeda skirtis nuo filmo?
ai, dar Murato sukuosena nepatinka, noriu ,kad tokia kaip Savašo būtų smile.gif
aš irgi neberandu ka ziureti sad.gif
Atsakyti