Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

QUOTE(lauravala @ 2014 03 03, 16:34)
manau pas kiekviena savas desimtukas yra wink.gif.

Su mielu noru ir Kuzia ziuresiu is Feriha biggrin.gif man abu jie superiniai filmai!

Tai tą aš ir noriu pasakyti smile.gif

Na, aš pvz Ezelio tai kad ir koks jis geras skaitytųsi, nežiūrėčiau. Nors tas Kenan Imirzalioglu (ar koks ten biggrin.gif ) toks populiarus, kad jis bet kokį š... ištempia ant savo pečių. Niekaip neįsikertu kodėl, nes man tai jis doh.gif biggrin.gif Jis turbūt galėtų net nevaidint, tik kamputy jo foto rodyt ir tai reitingus sumuštų biggrin.gif

vat ir Fatmangul visur toks jau geras, bet man ne ir viskas cool.gif Bet viliuosi, kad gal bus kaip su Kuziejum, reikia kažkaip persilaužt smile.gif Bet Kuziejuj Kivanc buvo motyvas žiūrėti ir laukti to kažko, o Fatmangul nėra jokio kabliuko.

Pradėjai gal žiūrėt Medcezir?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 03 kovo 2014 - 17:49
QUOTE(Milagra @ 2014 03 03, 18:45)
Tai tą aš ir noriu pasakyti smile.gif

Na, aš pvz Ezelio tai kad ir koks jis geras skaitytųsi, nežiūrėčiau. Nors tas Kenan Imirzalioglu (ar koks ten biggrin.gif ) toks populiarus, kad jis bet kokį š... ištempia ant savo pečių. Niekaip neįsikertu kodėl, nes man tai jis  doh.gif biggrin.gif Jis turbūt galėtų net nevaidint, tik kamputy jo foto rodyt ir tai reitingus sumuštų biggrin.gif

vat ir Fatmangul visur toks jau geras, bet man ne ir viskas  cool.gif Bet viliuosi, kad gal bus kaip su Kuziejum, reikia kažkaip persilaužt smile.gif Bet Kuziejuj Kivanc buvo motyvas žiūrėti ir laukti to kažko, o Fatmangul nėra jokio kabliuko.

Pradėjai gal žiūrėt Medcezir?

nu man jis irgi nieko gero g.gif
jo pradejau,bet dar tik 4 serija,tai nelabai ka galiu pasakyt,apart kad grazuolis Jamanas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 03 kovo 2014 - 17:53
QUOTE(lauravala @ 2014 03 03, 16:51)
apart kad grazuolis Jamanas biggrin.gif

biggrin.gif O ka, tiek negana? lotuliukas.gif

Man tai ir ta mergiote faina. Mira berods. O siandien va kaip tik pas turkus uzmaciau pletkus, kad jie ir gyvenime pora. Pagavo paparaciai kazkur biggrin.gif Graziai jie kartu ziurisi man. As gal palauksiu igarsinimo ir tada paziuresiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 03 kovo 2014 - 18:21
QUOTE(Milagra @ 2014 03 03, 19:19)
biggrin.gif O ka, tiek negana?  lotuliukas.gif

Man tai ir ta mergiote faina. Mira berods. O siandien va kaip tik pas turkus uzmaciau pletkus, kad jie ir gyvenime pora. Pagavo paparaciai kazkur biggrin.gif Graziai jie kartu ziurisi man. As gal palauksiu igarsinimo ir tada paziuresiu smile.gif

nu nelabai,paskui ir ziaugciot gali vie nuo grozio pradet biggrin.gif
man tai nelabai ji to grozio turi,akys pas Hazal grazesnes biggrin.gif lotuliukas.gif
Nu jei sis filmas man nesiziures sakiau eisiu tada Fatmagiul ziuret! O taip va biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 03 kovo 2014 - 19:01
Nu jei sis filmas man nesiziures sakiau eisiu tada Fatmagiul ziuret! O taip va biggrin.gif
Tikiuos nesiziures ir teks Fatmagul ziuret:DDDDD(juokauju) mirksiukas.gif Bet tikrai pabandykit paziuret;)Pradzia Fatmagul, daug kam nelabai limpa(nors man tai lipo ta pradzia), bet daug Turku serialu nuo pradziu ne kazkaip ziurisi:)O veliau viskas ten liuks:))))))Bet as ir "Atpilda"ka nors krapstydamasi galiu ziuret:)Patinka man visi tie turkai:)
Atsakyti
As pacios pradzios neskaiciau gal kas rase, apie ka tas filmas Meile ir Bausme bus? Kiek girdejau tai tokiu mafijozu bus,ar melai?(Tikiuosi) biggrin.gif O del to atpildo tai man nepatinka, as prie tokiu kaip UM wub.gif ten nors nesaudo ( Taip dazinai ) biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
as tokia manija turkisku serialu turiu, kad perziurejau tikrai nemazai.

man pirma vieta sis Sila http://bigcinema.tv/...erial-sila.html

Atsakyti
Ziurejau Syla. Labai patiko. Dabar ziuriu Июньская ночь.
Atsakyti
QUOTE(vilma* @ 2014 03 03, 22:18)
as tokia manija turkisku serialu turiu, kad perziurejau tikrai nemazai.

man pirma vieta sis  Sila    http://bigcinema.tv/...erial-sila.html

Reiks isiminti,aprasymas nieko toks smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nesvarbu ^^^ @ 2014 03 03, 21:55)
As pacios pradzios neskaiciau gal kas rase, apie ka tas filmas Meile ir Bausme bus? Kiek girdejau tai tokiu mafijozu bus,ar melai?(Tikiuosi) biggrin.gif O del to atpildo tai man nepatinka, as prie tokiu kaip UM  wub.gif  ten nors nesaudo ( Taip dazinai ) biggrin.gif  bigsmile.gif

Tiek, kiek Atpilde tikrai nesaudys.
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2014 03 03, 20:26)
Ziurejau Syla. Labai patiko. Dabar ziuriu Июньская ночь.

Июньская ночь bandziau ziuret, tai neuzkabino. Ai, as apskritai labai isranki blush2.gif
Atsakyti
Na ką, pažiūrėjau pirmąją Kurt Seyt ve Sura seriją ax.gif Ir... visai patiko, net ir turkiškai biggrin.gif Bent jau pirmojo bučinio nereiks laukti iki 73 serijos lotuliukas.gif Viskas tvarkoj su tuo Kurtu, tik vis tiek nenumaldomas noras kyla nuskust pagavus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 04, 17:27)
Na ką, pažiūrėjau pirmąją Kurt Seyt ve Sura seriją  ax.gif Ir... visai patiko, net ir turkiškai biggrin.gif Bent jau pirmojo bučinio nereiks laukti iki 73 serijos  lotuliukas.gif Viskas tvarkoj su tuo Kurtu, tik vis tiek nenumaldomas noras kyla nuskust pagavus biggrin.gif

lotuliukas.gif nu duodi tu čia.... Einu miegot, o ryt atsikėlus ir aš ieškosiu... Gi reikės žiūrėt, kad ir turkiškai.... O tu žiūrėk, dar tavo požiūrį į caro ruriko laikus Kurtas pakeis... mirksiukas.gif
Papildyta:
Hmmmm.... Susiradau, tikriausiai apie miegą reikės pamiršt, kol peržiūrėsiu.... doh.gif
Atsakyti