Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

QUOTE(lauravala @ 2014 03 07, 09:21)
Na zinok,nieko gero negaliu pasakyt, "zacepo" nera siame filme,antraeiliai aktoriai idomesni nei pagrindiniai, toks joks,jei ne Cagatajus butu visiskas niekalas biggrin.gif,bent kol kas,nebent tu seriju dar yra N ir visas idomumas priekyje.Kokioje 50 serijoje  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nu ir man tai pasirode. Pirma serija neuzkabino, o kadangi su titrais tai tingejau toliau ziuret. Ir suprask tuos turkus - pas juos aukstumoj jis smile.gif Va tau ir reitingai geriausiu serialu biggrin.gif

O man Didingasis amzius yra siaubu siaubas. Apie 1001 nakti net nekalbu doh.gif

O Kurta ziurejai? Man irgi ispudzio kazin kokio nepaliko, bet gal dar del to, kad turkiskai nemoku laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 07, 12:04)
Nu ir man tai pasirode. Pirma serija neuzkabino, o kadangi su titrais tai tingejau toliau ziuret. Ir suprask tuos turkus - pas juos aukstumoj jis smile.gif Va tau ir reitingai geriausiu serialu biggrin.gif

O man Didingasis amzius yra siaubu siaubas. Apie 1001 nakti net nekalbu  doh.gif

O Kurta ziurejai? Man irgi ispudzio kazin kokio nepaliko, bet gal dar del to, kad turkiskai nemoku laugh.gif

Nu taip iseina,kad nesuprasi biggrin.gif

Didingas amzius ir man nesuprantamas,1001 naktis,idomiau buvo Keremo ir jo zmonos santykiai,nei pagrindiniu heroju,bet ir tai maciau maziau nei puse filmo

Vakar dar bandziau Fatmagiul ziuret,nu niekaip nelenda g.gif

Kas per Kurtas??????
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 03 07, 05:30)
Didingas amzius ir man nesuprantamas,1001 naktis,idomiau buvo Keremo ir jo zmonos santykiai,nei pagrindiniu heroju,bet ir tai maciau maziau nei puse filmo

drinks_cheers.gif

Fatmagul, man patiko drinks_cheers.gif
O Kurt Sayid nervuoja tik, nes tik pora žodžių pagaunu... Iš pirmos serijos sunku spręsti, bet aš žiūrėsiu, kai bus suprantama kalba lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 07 kovo 2014 - 14:18
QUOTE(Milagra @ 2014 03 07, 12:04)
O Kurta ziurejai? Man irgi ispudzio kazin kokio nepaliko, bet gal dar del to, kad turkiskai nemoku laugh.gif

Dabar daejo,kas tas Kurtas lotuliukas.gif ,ziurejau istrauka,kadangi nieko nesuprantu tai ir netesiau,mergiote reklamoje grazi,o filme man ji i ligone panasi,nu o Kivancas tai kaip visada wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 03 07, 13:20)
Dabar daejo,kas tas Kurtas  lotuliukas.gif ,ziurejau istrauka,kadangi nieko nesuprantu tai ir netesiau,mergiote reklamoje grazi,o filme man ji i ligone panasi,nu o Kivancas tai kaip visada  wub.gif

O man jis visai ne kaip visada schmoll.gif Barzda baisi, labai ji sendina ir padaro toki pavargusi. Ir dar nesupratau kam jam reikejo tas linzes ideti doh.gif Viena nuostabiausiu zvilgsniu pasaulyje padaro toki stiklini ir netikra sad.gif
Reitingai buvo zymiai mazesni, nei tiketasi. Jei ir toliau taip, tai irgi rizika, kad nutrauks transliacijas. Vis tiktai teigiama, kad tai brangiausias istorijoje turku serialas.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 07, 16:58)
Barzda baisi, labai ji sendina ir padaro toki pavargusi. Ir dar nesupratau kam jam reikejo tas linzes ideti  doh.gif Viena nuostabiausiu zvilgsniu pasaulyje padaro toki stiklini ir netikra sad.gif
Reitingai buvo zymiai mazesni, nei tiketasi. Jei ir toliau taip, tai irgi rizika, kad nutrauks transliacijas. Vis tiktai teigiama, kad tai brangiausias istorijoje turku serialas.

Man plaukai graziai,barzda man nemaiso biggrin.gif,sakau nedaug ziurejau,viena ta istrauka apie 20 minuciu kazkur tai ir linziu nepastebejau blush2.gif
Ta panele reklaminej nuotraukoje tokia grazi,nu bet filme doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 03 07, 15:09)
Man plaukai graziai,barzda man nemaiso biggrin.gif,sakau nedaug ziurejau,viena ta istrauka apie 20 minuciu kazkur tai ir linziu nepastebejau  blush2.gif
Ta panele reklaminej nuotraukoje tokia grazi,nu bet filme  doh.gif

Plaukai grazus ir man, o barzda maiso, dar ir kaip biggrin.gif Foto dar nieko, o kai ziuri filme, tai man baisu. Ir i bucinius net negaliu ziureti, norisi spjaudytis lotuliukas.gif

O panele ir man nelabai. Ta jos sesuo faina.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 07, 09:13)
Ir i bucinius net negaliu ziureti, norisi spjaudytis  lotuliukas.gif

Aha, kažkaip iš viso jis čia tas lūpas keistai vaipo, man tas užkliuvo irgi... Ir bučinai nebuvo wow...
QUOTE(Milagra @ 2014 03 07, 09:13)
O panele ir man nelabai. Ta jos sesuo faina.

Aktorė vaidinanti seserį, man labai faina, aš ją pamėgau po Fatmagul, taip pat ten ir Seyido tėvą, vaidinantis aktorius vaidmenį atliko, toks visai nieko diedukas lotuliukas.gif O Hilmio žmoną (iš UM) vos atpažinau šiame filme, plaukų spalva kita, ir visiskai pasikeitus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 07 kovo 2014 - 17:26
QUOTE(Mockava @ 2014 03 07, 16:25)
Aha, kažkaip iš viso jis čia tas lūpas keistai vaipo, man tas užkliuvo irgi... Ir bučinai nebuvo wow...

Aktorė vaidinanti seserį, man labai faina, aš ją pamėgau po Fatmagul, taip pat ten ir Seyido tėvą, vaidinantis aktorius vaidmenį atliko, toks visai nieko diedukas  lotuliukas.gif  O Hilmio žmoną (iš UM) vos atpažinau šiame filme, plaukų spalva kita, ir visiskai pasikeitus  lotuliukas.gif

Pastebejau, kad Kurtui (tiksliau, gal paciam Kivancui biggrin.gif ) irgi sesuo labiau patiko, nes zvilgsniukas labai idomus buvo, kai jai ranka buciavo. Surai apie toki tik pasvajot biggrin.gif
Aha, Hilmio zmona ir as vos atpazinau. Galvojau galvojui kur as ja maciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 07, 18:33)
Aha, Hilmio zmona ir as vos atpazinau. Galvojau galvojui kur as ja maciau smile.gif

as tai turbut kokiu 10 minuciu galvojau,kur ja maciau biggrin.gif,nes man kol daeina lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 07 kovo 2014 - 17:53
QUOTE(lauravala @ 2014 03 07, 15:20)
Dabar daejo,kas tas Kurtas  lotuliukas.gif ,ziurejau istrauka,kadangi nieko nesuprantu tai ir netesiau,mergiote reklamoje grazi,o filme man ji i ligone panasi,nu o Kivancas tai kaip visada  wub.gif

Na perziurejau visa....linziu vistiek neiziurejau lotuliukas.gif ,perskaiciau aprasyma rusu kalba,tai imant tai,jog Surai tik 16,tai gal visai nieko atrodo? g.gif
Dar keli filmai su titrais,ir jau busiu pramokus turkiskai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 03 07, 22:37)
Na perziurejau visa....linziu vistiek neiziurejau  lotuliukas.gif ,perskaiciau aprasyma rusu kalba,tai imant tai,jog Surai tik 16,tai gal visai nieko atrodo?  g.gif
Dar keli filmai su titrais,ir jau busiu pramokus turkiskai  lotuliukas.gif

O Kurtui 24 biggrin.gif Tikrai taip ir atrodo biggrin.gif Aš skaičius vietom sukeisčiau smile.gif
Atsakyti