Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

Aš irgi labai blogai jaučiuosi, pykina ir vemimas jau nusibodo doh.gif Gerai, kad atostogauju, nes kitaip imčiau ned.lapelį
Atsakyti
o dieve dieve.prisimenu ir as tuos vargus.pykino gerus keturis menesius. tualetas buvo pats geriausias draugas.
ir pykino nuo beveik visko.nuo vandens.arbatu.ir tualetu gaivikliu (net ir dabar ju namie po ilgo laiko nenaudojam)ir kvepalu.
padedavo tai apelsinu sultys su ledukais.labai labai daug leduku.tas pats ir su vandeniu.tik gerai atsaldyta gerti galejau.net pati nezinau kodel.bet nuo tokio bent nepykindavo.
daznai valydavau dantis. darbe.namie.kavinej.kur tik budavo imanoma, kai jauciau kad jau jau arteja.
o is maisto tai labai padedavo pomidorai.vynuoges ir saldytos braskes.
juokingiausia, kai sededavau kavinej ir uzsisakyadavau patiekala, kurio norejau, kai atnesa-begi i tualeta.

man nepadedavo nei arbatos, nei surios lazdeles nei tabletes imbiero.
Atsakyti
QUOTE(raganiuxs @ 2007 08 13, 13:57)
o dieve dieve.prisimenu ir as tuos vargus.pykino gerus keturis menesius. tualetas buvo pats geriausias draugas.
ir pykino nuo beveik visko.nuo vandens.arbatu.ir tualetu gaivikliu (net ir dabar ju namie po ilgo laiko nenaudojam)ir kvepalu.
padedavo tai apelsinu sultys su ledukais.labai labai daug leduku.tas pats ir su vandeniu.tik gerai atsaldyta gerti galejau.net pati nezinau kodel.bet nuo tokio bent nepykindavo.
daznai valydavau dantis. darbe.namie.kavinej.kur tik budavo imanoma, kai jauciau kad jau jau arteja.
o is maisto tai labai padedavo pomidorai.vynuoges ir saldytos braskes.
juokingiausia, kai sededavau kavinej ir uzsisakyadavau patiekala, kurio norejau, kai atnesa-begi i tualeta.

man nepadedavo nei arbatos, nei surios lazdeles nei tabletes imbiero.


as jau galvoju gal kramtoskes kramtyt visa diena,nes kol kramtau biski geriau,kai tik nustoju vel tas pats...jau baisu darosi...gal eit pasivaiksciot?bet tik i lovyte traukia...ir tulikas saukia... verysad.gif o kai tik oras atsyla dar blogiau pasidaro unsure.gif
burnoj rugstu pastoviai,nepadeda ir dantu valymas,nuo pastos dar labiau supykina schmoll.gif atrodo ,kad maziukui nepatinka niekas ka mamyte i burna ideda nestuke.gif greiciau pasibaigtu pykinimo programa schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ambar @ 2007 08 14, 13:47)
as jau galvoju gal kramtoskes kramtyt visa diena,nes kol kramtau biski geriau,kai tik nustoju vel tas pats...


ir aš sėkmingai kramtoškiuojuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
su tuo pikinimu tai ne kas pykausi su wc ir netik ir su maiseliais(visada juos nesiodavausi kiseneje nezinai kada prasides linksma dalis)ir taip 6menesius ,
padedavo pusryciai dar net nesikelus is lovos paprasydavau vyro kad padarytu ir tiesiog lovoje guledama lapnodavau ir beje padedavo aktimelas geriamas !!!
Atsakyti
Man labiausiai padeda kramtoske, surus krekeriukai ir taleriai (tokie vafliukai).

O dar labai gerai - vytinta zuvyte (salia alaus pakeliuose parduodama), man nuo vaikystes padedavo (kai pykindavo kelionese) arba vytinti astunkojai.

Is arbatu padeda ajurverdos misinys, i kuri imbieras ieina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulutė.K: 15 rugpjūčio 2007 - 15:55
QUOTE(Saulutė.K @ 2007 08 15, 16:54)
Is arbatu padeda ajurverdos misinys, i kuri imbieras ieina  smile.gif

o šitą gėrį kur perki? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 08 16, 10:51)
o šitą gėrį kur perki? 4u.gif


Pirkau maximoj. Dabar dar kita nusipirkau paragauvimui - citrinu ir imbieru arbata, is "Clipper infusions. Organic" serijos. Taip pat maximoje ax.gif
Atsakyti
Su pirmu vemiau tik 2 kartus, nes maistas netiko kazko...
su antru 0 iki trecio menesio viskas buvo gerai - dabar jei ne ryte bevalant dantis, tai diena arba vakare - butinai...
nepadeda nei mineraliniai, nei kramtoma guma...
pastoviai kyla rugstys - duonos negaliu ne kasnelio - po keliu valandu rugtingumas nesvietiskas, viskas kyla, atrodo ten rugsta ir islipa lauk, siandien apturejau malonuma darbe, netiko saltibarsciai sad.gif

Pasidalinkit patirtimi, kurias pykino II trimestre arba iki galo - ko susilaukėte?

Pirmagimis berniukas, o dabar labai noriu mergaites - gal tai savotiskas pozymis?
Atsakyti
QUOTE(raganiuxs @ 2007 08 13, 12:57)
o dieve dieve.prisimenu ir as tuos vargus.pykino gerus keturis menesius. tualetas buvo pats geriausias draugas.

va... ir man viskas taip pat doh.gif
tik braškių ir pomidorų - schmoll.gif
tik apelsinų sultys wub.gif natūralios wub.gif
ir vanduo.

ir žiauriai norisi bulvių - na cepelinų ir kugeliaus wub.gif
Atsakyti
paskaiciau jusu patarimus, nusipirkau Borjomi ir Renie - siandien savijauta thumbup.gif !!!!
nors iki pietu buvo verysad.gif blink.gif - pusryciai prasesi lauk...
Atsakyti
QUOTE(Žm0nytė @ 2007 08 16, 16:30)
va... ir man viskas taip pat doh.gif
tik braškių ir pomidorų -  schmoll.gif
tik apelsinų sultys wub.gif  natūralios wub.gif
ir vanduo.

ir žiauriai norisi bulvių - na cepelinų ir kugeliaus wub.gif

nestuke.gif [COLOR=green]sveikos,nestukestai mano antras nestumas,su sunum tik pykino,o dabar tai labai blogai.ryte vemiu tulzim,vakare maistas iseina atgal.valgau krekerius,baronkytes,geriu saldzia arbata.kiekvienam organizmui kitaip.saldytuvo atidaryti negaliu,iskart bloga pasidaro.sekmes visoms. rolleyes.gif
Papildyta:
dabar man 3 men.nestumo,uzjauciu visas,kurias kankina pykinimas.zmones sako turi svyteti is laimes ,o taksikoze atima jegas,ir isvaizda prasta.matyt,jiem neteko to patirti.ir nereikia.jeigu nepageres,eisiu pas gydytoja.laikykites,gal greit praeis. thumbup.gif
Atsakyti