Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

oi, o mums tai buvo visai liudna su tais pykinimais doh.gif ka ten pykinimai...vemdavom ir vemd.... ka i burna, tas is burnos verysad.gif Teko net 2 menesiukus ligoninej paguleti po laselinem..vai vai vai.. Iki 15 savaites "pilnu tempu" taip ir gyvenom, svoris labai krito (10kg). Aisku labai pergyvenau del leliaus, bet daktarai ramino, kad tiek, kiek jam reikia jis pasiims.
Bet viskas po truputi susitvarke thumbup.gif Dabar stengiames gerai maitintis, kad sveiki augtume tongue.gif
Atsakyti
as tai ryte kai prabundu ir jauciu ta bjauru sleikstu net nenoriu lipti is lovos... unsure.gif unsure.gif bent man kai uzmiegu nepykina... verysad.gif todel stengiuosi miegoti kuo ilgiau... smile.gif tai padeda blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mane pykina iki šiolei doh.gif ,o jau trys mėnesiai,bet taip nepykino nei su pirmu ,nei su antru .
Atsakyti
labas mielosios mamytes, iš savo patirites pasakykit nuo kelintos savaites prasideda tie rytiniai ar šiaip pyknimas, nes pas mane tai nieko tokio lyg ir nėra, na tik kai pavalgau po kokių 20 min atsiranda seilėtekis ir šleikštulys, bet tokio įprasto pykinimo nėra g.gif
Atsakyti
as tai pravemiau visa nestuke.gif ,nepadejo niekas doh.gif
Atsakyti
Man nuo pykinimo niekas nepadejo verysad.gif . Net svoris krito unsure.gif Bet suejus 3 menesiams, viskas apsisuko thumbup.gif. Ir nebepykino, ir svoris pradejo augti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutuxxx: 01 kovo 2008 - 20:14
sveikos wink.gif
manes su pirmuoju leliukupraktiskai nekankino tokie negerumai.truputi papykindavo,galejau netramiai dirbti.bet antrasis nestumas doh.gif pradejo beveik 5 savaiciu,tik pykino,bet labai stipriai.nuo ryto iki vakaro...net vakare stipriau buna...o galiausiai pradejau ir vemti...baisu...
geriu imbiero tabletes ir Borjomi mineralini.namie vien tik gulineti negaliu,nes virs metuku sunelis labai jau aktyvus.reikia viska per "negaliu" daryti,nors savijauta tai siaubinga doh.gif laukiu,kada tokios "ligos" praeis...
yra toks mitas,kad su berniukais maziau pykina,o su mergaitem labiau.tai tuom paguodziu save ir toliau sedziu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 02 kovo 2008 - 14:10
Mane su pirmu pykino nestipriai, bet vat dabar su antruoju, jau 12 savaite, o ne neatrodo, kad baigtusi. Pykina istisa diena, su trumpomis pertraukomis. Tai zinokit man neblogai padeda greipruktu sultys. Gal tas kartumas nustumia kuriam laikui. Nors vemiu tai nedaznai, bet po vemimo nors trumpam palengveja. O dabar pliumpinu greipruktu sultys ir mineralini bigsmile.gif Kantrybes visoms 4u.gif
Atsakyti
labuka.
esu tokia kaip ir naujokele...
iesiog norejau pasakyti mes dar labai maziukai su zirniuku,mums tik 5 sav. bet mane tai labai pykina...labai labai...siek tiek padeda i vandenuka isilasunus siek tik citrinu sulciu (isspaustu)..vat... 4u.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2008 02 25, 12:27)
as tai pravemiau visa nestuke.gif ,nepadejo niekas doh.gif



Mano likimo draugė verysad.gif man jau 20 savaitė bet mane vis dar pykina, na aišku ne taip kaip pradžioje nuo bet ko, vemiu ir t.t. bet dantis kai reikia valytis tai didžiausia tragedija, tik pradedu valytis ir vemiu, o kadangi nieko dar nevalgius būnu tai skrandžio sultimis verysad.gif verysad.gif verysad.gif negi taip ir pykins visą laiką, kai pirmojo laukiausi tai pykino keletą savaičių bet praėjo 3 mėnesiai ir baigėsi o dabar verysad.gif verysad.gif verysad.gif tik apagalvoju apie ką nors kas netinka ir jaučiu pykinimą
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti