Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

Man jau kartais atrodo, kad geriau tegu suserga ir temperatura sukyla, isdegindama tas nenaudeles bacilas, negu kad pakyla vos kelios daleles, atrodo pasveiksta, bet po keliu dieneliu vel pradeda kosciot ir snargliuotis. Nezinau ar supratot ka cia norejau pasakyt, faktas tas kad mum po tu stimuliatoriu nebekyla temperatura ir vaistai nuo kosulio ar antibiotikai nebepadeda. Atrodo lyg butu organizmas kazkoks issiderines. Vat ir kostim, snargliuojames jau 3 men istisai. ir niekas nebepadeda... Dabar supykus ant visu vaistu pripirkau vit C, zuvies tauku, spaudziam sultis - bandysim taip kapstytis.
Atsakyti
QUOTE (Laselis @ 2004 11 26, 11:24)
Dekui, mielosios!!! Nu cia uzdavet problemele laugh.gif Kiba teks burtus traukt , gerti-negerti biggrin.gif . O kaip del pripratimo? Ar taip kasmet ir reikes naudoti? Ar organizmas "nepamirs" , kaip paciam su ligom kovoti? g.gif

nebijok, nepripras prie siu vaistuku, cia tiksliau dar kitaip sakoma kad cia yra sausi skiepai, kai sugirdysi pilna kursa, jai noresi ji reikes pakartoti tik po dvieju metu.as tai patarciau pirkti is savo patirties, aisku jei vaikas daznai serga, gali paskaiciuoti kiek isleidi vaistam.
pagal savo patirty galiu pasakyti savo vaikams ant vaistu +vitaminu per menesi praleisdavau apie 100 litu, o dabar zymiai maziau, kartais visa menesi nenaudojam visai jokiu vaistu. ir man tie vaistai tikrai atsipirko. wub.gif
Atsakyti
Pernai maniškis kaip pradėjo spalį kosėti, tai pabaigė tik šį birželi. Viską dariau ką galėjau, juokiausi, kad nėra vaistų, kurių jis negėrė. Bet iš tiesų juokinga nebuvo. Šį rudenį išgirdau apie ribomunilį. Pirmiausia paklausiau brolienės, farmacininkės. Ji pasakė, kad šimtaprocentinės garantijos, jog padės nėra, bet aš nutariau pabandyti. Ir nė kiek nesigailiu. Nors pilno kurso dar net nebaigėm gerti, liko keli mėnesiai po vieną dozę, bet šiemet dar rimtai nesirgo ir nei vienos dienos daržely nepraleido. Jei sukosti pakaitinam kojas ar ištrinu krūtinę rezorbanu ir viskas, po kelių dienų sveikas.
Tad aš stoju į gretas tų, kuriems ribomunilis padejo.
Atsakyti
Beje, šiandien vaistinėje buvau maloniai nustebinta, kai už ribomunilį sumokėjau 20Lt vietoj jau įprastų 30Lt thumbup.gif . Pasirodo, kad yra naujos didelės pigesnės pakuotės. Tad jas išardo ir parduoda po vieną, o gaunasi žymiai pigiau. Gaila, kad anksčiau nebuvo...
Atsakyti
BRONCHOMUNAL yra,kaip cia pasakius,-silpnesnis.RIBOMUNYL prilygsta vakcinai.As savo sunui nuo rudens duodu,tai serga zymiai lengviau.Jo gerkle jautri.Dabar jei persala,pradeda koset,iskart imuos priemoniu ir kita diena praeina.Antibiotiku per ta laika,kol gere R.,kol kas neprireike.Girdejau visokiu nuomoniu,atsiliepimu apie si imunostimuliatoriu.Matyt,nuo organizmo dar priklauso,padeda ar ne.As rinkaus is dvieju-antibiotiku ar R.(dirbtinio imuniteto sukurimo).Nezinau,kaip bus,kai nustos gert,bet kol kas esam patenkinti.Pakeitem gyvenamaja vieta,sunus i angliska darzeli pradejo eit,kaip ir nuo stresu turejo imunitetas nusilpt...
Brangus RIBOMUNIL tik pirma menesi,kai 3 sav.geriamas.O paskui per menesi 20 lt juk nera labai daug.Tikrai atsiperka.
Atsakyti
Mano sunus,kai pradejo eiti i darzeli,tais metais sirgo be perstojo-sezona vainikavom stipriu plauciu uzdegimu.Tada su gydytoja pasitare,sugirdeme kursa Ribomunilio ir paskiepijom Pneumo vakcina.Ir stai jau pora met-jokiu didesniu problemu .Tshu,tshu,tshu.Jeigu bando kas nors kabintis -tai labai lengva forma,ir per kelias dienas praeina.Taigi,manau,kad tas Ribomunilis labai padejo. biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi geriam Ribomunil nuo lapkričio. Kol kas nebuvau dar pastebėjus efekto, bet prieš porą savaičių sirgo pūlinga angina, o temperatūra buvo tik vieną vakarą ir tik 37,5. Nuvedžiau pas gydytoją pažiūrėti, kas jam yra, o pasirodo gerklytėj stiprus uždegimas. Net nežinau, ar čia gerai taip, bet smagiau, kai vaikutis nesikankina.
Atsakyti
maniskis sunus nuo 6men kai susirgo bronchitu,taip ir sirgom tik atejus rudeniui ir iki pavasario blink.gif ,tai viena sezona gerem lyg tais bronchumunali,o kita sezona sugerem ribomunili,nezinai kas padejo ar isaugom,bet tfut fu tfu jau nuo praeitos ziemos nesergam thumbup.gif ,si kart nieko negirdziau,tik zuvu taukai,vitaminai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramuniukas @ 2005 01 16, 15:05)
Megana, kokiu priemoniu emiesi? As saviskiui duodu tik Eziuole imuniteto stiprinimui. Na, nezinau, kazkiek padejo, bet... Kelias savaites nedaviau, ir plauciu uzdegimu apsirgom  sad.gif  Dabar duodu kasdien, tai lyg ir nieko. Bet slogyte vistiek kartais pasirodo. Turbut reiks pabandyt Ribomunil...


Kokios ten priemones biggrin.gif ...liepiu kojas siltam vandeny pamirkyt(su druska,dar ilasinu pora lasu arbatmedzio aliejaus),patepu gerkle ar krutine su Resorbanu,duodu po sauksta misinio(svoguno sultys+medus+citrinos sultys)...O slogos neisvengsi,bet ji niekis,palyginus su plauciu uzdegimu ar angina.
Atsakyti
Dukra daržely irgi buvo didžiausia sirgale.Tai gerem Bronchomunali,ir vistiek tas pats.Tai pinigai kaip i bala.Pamenu,supykus nupirkau Imunalio (10 lt) ir ka,sakyčiau rezultatas buvo neblogas.
Tai ir dabar dėl to Ribomunilo smarkiai abejoju.
Atsakyti
Sudominot tuo Ribomunaliu.. ar kaip jis ten.. Mano dukra jau net nepamenu kiek metu.. na maziau negu 5.. nes dar tiek neturi rolleyes.gif vartojo Imunitali.. kas savaite ejo i pirti su eukalipto garais.. neturejo nei slogeles nei kosuliuko.. O va, nuo spalio men. i darza kai pradejo eit, tai ir prasidejo.. doh.gif Galima sakyt nei savaites nebuvo be slogos ar kosulio... Gydytoja tikrino, plauciukai lyg svarus.. bet kosti tai klaikiai.. ir temperatura vis pakyla iki 38.. Jau nezianu, nei ko griebtis.. blink.gif Matyt reiks pabandyti to vaistuko..
Atsakyti
Bandeme viska.Rybomunila, Luivac, Bronchmunal...eziuole ir dar daug ka.Jokiu teigiamu pokyciu, ivertinanat kiek i pinigu ir mano bei vaiko sveikatos investuota. Siemet pasiskiepijome ir jau menesi vartojame Folio metodu rekomenduotus vaistus .Ir bingo,jau menesi neserga.Pabelsiu i medi.Tokiu dalyku nebuvo net vasara,kad visa menesi is eiles eitume i arzeli. Matyt Folio giagnostika mums buvo efektyviausia, nes as jau buvau pametusi ir prota ir nuovoka, nebezinojau ko griebtis.Jeikam reikia Folio metodo diagnostikos telefono-rasykite i privatu, ns as neturiu laiko skaitineti ,tik dabar radau laisva minute ir kai pamaciau tema apie imuniteta,tai meciau net kambariu tvarkyma, nes kai as tokai tema buvau pradejusi, tai nesulaukiau ne vieno atsakymo ar pasiulymo.
Atsakyti