Įkraunama...
Įkraunama...

Tarybiniai eglutės žaisliukai

Aciu visoms uz gera zodi mano zaisliukams, pas Jus irgi gerybiu puikiu yra wub.gif wub.gif
Marijos1 zaisliukas man keistokas, nematytas niekur, kazkaip norisi yra apciupinet, baisiai idomu, is ko padarytas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2013 12 13, 00:58)
radau tuos zaisliukus, is kokios medziagos jie pagaminti, negi jie stikliniai?

įdomūs tie žaisliukai, tikrai reikėtų pačiupinėti
http://www.svarospre...r...mp;x=23&y=9
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 12, 20:27)

siandien netiketai gavau visai nieko zaisliuku, veliau foto imesiu 4u.gif


super zaisliukai 4u.gif Seni su botagu pirma karta matau g.gif
Atsakyti
Issiaiskinau, ta sofa ir kiti molio pakaitalas, dar kito mezginukais papuosti, sake gyvai labai grazus, bent as molio pakaitalo nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2013 12 13, 12:35)
Issiaiskinau, ta sofa ir kiti molio pakaitalas, dar kito mezginukais papuosti, sake gyvai labai grazus, bent as molio pakaitalo nenoriu.

aš jų irgi sau nepirksiu, gaučiau dovanų tai taip, bet šiaip tai ne. Kaip čia Vaidose gal sakė, gražu pažiūrėti ....
Atsakyti
Sveikos, net nezinojau, kad tarybiniai zaisliukai laikomi lobiais bigsmile.gif cia mano dalis, tik nzn ar cia yra lobiu ar ne biggrin.gif bet visi is vaikystes, o pas mama kaime didele deze dar yra likus tu zaisliuku, reikes paziureti ka ten turim ax.gif pamenu, kad yra diiiiidziule citrina stikline, sunki, kabindavom ja ant apatiniu saku, kad nenusvertu egles biggrin.gif dar zinau yra toks tarybinis kareivelis su raudona zvaigzde ant kaktos biggrin.gif ir mociutes laiku "smetonisku" turi but kazkas like...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 13 gruodžio 2013 - 12:19
QUOTE(Yunica @ 2013 12 13, 10:28)
super zaisliukai  4u.gif Seni su botagu pirma karta matau  g.gif

O tai mano tie geriai turi kokius pavadinimus ar ne, tas senis tikrai KokaVania???
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 13, 14:55)
O tai mano tie geriai turi kokius pavadinimus ar ne, tas senis tikrai KokaVania???


Tas senis Kokovania, yra dar mergaite su gelytem, dar katinelis ir ozkyte ant kalno, visi prisegami, isvardinau visa rinkinuka sitos pasakos (rodos visa:)
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 13, 13:55)
O tai mano tie geriai turi kokius pavadinimus ar ne, tas senis tikrai KokaVania???

user posted image
mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz informacija 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Uzvedet dabar mane ant nuprotejimo, ieskosiu likusiu draugu seniui Kokovaniai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Laba gaila, kad mano Kokovaniai pirstiniu ir kepures spalva pakeista doh.gif Panizo kazkam nageliai, pagrazino doh.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuzdaite: 13 gruodžio 2013 - 14:17
QUOTE(pumpica @ 2013 12 13, 13:16)
Sveikos, net nezinojau, kad tarybiniai zaisliukai laikomi lobiais  bigsmile.gif cia mano dalis, tik nzn ar cia yra lobiu ar ne  biggrin.gif bet visi is vaikystes, o pas mama kaime didele deze dar yra likus tu zaisliuku, reikes paziureti ka ten turim  ax.gif pamenu, kad yra diiiiidziule citrina stikline, sunki, kabindavom ja ant apatiniu saku, kad nenusvertu egles  biggrin.gif dar zinau yra toks tarybinis kareivelis su raudona zvaigzde ant kaktos biggrin.gif ir mociutes laiku "smetonisku" turi but kazkas like...


aš pati tų labai labai vertingų neturiu, bet džiausias lobis man yra vaikystės prisiminimai, ypatingos kalėdinės dvasios jausmas kurį ir tie seni žaisliukai padeda susikurti. O kai pradedi rinkti, negali sustoti smile.gif

nors vakar susilaikiau ir nebedalyvavau aukcijone, o šian nagus graužiu, nu negaliu, taip pigiai tuos žaisliukus pardavė, konkurencijos nebuvo... visų nenusipirksti kaip Viola sakė, bet gi norisi, ech, Lietuvoj tokios kainos prieš 5 metus buvo, jau man irgi nebeteko pirkti po litą kitą cry.gif
user posted image

dar labai įdomius čekų burbulus radau, su prastmasės inkliuzais, čia kaip rusų išpūsti tai čia priklijuota kažkaip turbūt ir jie jau nepigūs palyginus su konstruktoriais
user posted imageuser posted image
Papildyta:
QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 13, 15:13)
Aciu uz informacija 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Uzvedet dabar mane ant nuprotejimo, ieskosiu likusiu draugu seniui Kokovaniai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Marija turi tą ožkytę o Iročka mergytę gali pamatyti jų albumėliuose kaip atrodo iš arčiau, dabar taip greitai nerasiu...
radau smile.gif
mergytė ožkytė ar nenusišnekėjau ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 13 gruodžio 2013 - 14:32
QUOTE(Marija1 @ 2013 12 12, 23:58)
radau tuos zaisliukus, is kokios medziagos jie pagaminti, negi jie stikliniai?
user posted image

pagal mane stiklo ten nėra, grynai keramika, sunkūs jie tai tikrai smile.gif


QUOTE(Marija1 @ 2013 12 13, 11:35)
Issiaiskinau, ta sofa ir kiti molio pakaitalas, dar kito mezginukais papuosti, sake gyvai labai grazus, bent as molio pakaitalo nenoriu.

neatrodo, kad būtų grynai molis, ten kažkuom glazūruota, ir puošta visokiais mezginukais, kaspinukais, virvutėm,
iš tiesų gyvai žiūrint jie labai gražūs, neįprasti tokie, naujovė rolleyes.gif
Atsakyti