Įkraunama...
Įkraunama...

Tarybiniai eglutės žaisliukai

QUOTE(ogista @ 2013 12 12, 23:00)
tarybiniai, bet jų kepurėlės kilputės ne tarybinės, naujoviškos uždėtos g.gif


Tikrai nezinau del kepureliu, zaisliukai atrodo kaip niekad nenaudoti, dezute matosi kad sena. Gavau siandien, esu baisiai patenkinta...tokie kaip atsimenu is vaikystes rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 15 gruodžio 2013 - 09:26
QUOTE(Sea Girl @ 2013 12 15, 10:01)
Tikrai nezinau del kepureliu, zaisliukai atrodo kaip niekad nenaudoti, dezute matosi kad sena. Gavau siandien, esu baisiai patenkinta...tokie kaip atsimenu is vaikystes rolleyes.gif

labai graži nuotrauka wub.gif , aš irgi turiu keletą tokių kankorėžių jie tikrai atrodo kaip nauji palyginti su kitokiais, kepurėlės tokios pačios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 15 gruodžio 2013 - 10:37
[quote=Sea Girl,2013 12 15, 09:01]
Tikrai nezinau del kepureliu, zaisliukai atrodo kaip niekad nenaudoti, dezute matosi kad sena. Gavau siandien, esu baisiai patenkinta...tokie kaip atsimenu is vaikystes rolleyes.gif

Man atrodo, kad kepurėlės autentiškos. Turiu tokius žaisliukus su tokiom pačiom kepurėlėm. Jie iš mano gimtųjų namų, tikrai nieko nekeitėm, tik dėžutės nebėra. Turiu dar kelis panašius žaisliukus, kur kepurėlės kitokios, turiu juos iš anytos, kankorėžiai panašus, bet tas šerkšnas kitaip darytas, vienur lygus, kitur šiurkštus.
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 12 15, 10:01)
Tikrai nezinau del kepureliu, zaisliukai atrodo kaip niekad nenaudoti, dezute matosi kad sena. Gavau siandien, esu baisiai patenkinta...tokie kaip atsimenu is vaikystes rolleyes.gif


grazus zaisliukai 4u.gif
smalsu pasidare ar dezute kur zaisliukai sudeti ,originali pakuote ? Gal zaisliuku pagaminimo metai nurodyti ?
Atsakyti
Gal ir nusisneku, bet, man atrodo, jog kankoreziai nebus originalioje pakuoteje, nes jie lyg ir po 6 budavo pirkti arba po 12, arba mano atmintis mane paveda lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
TIK MAINAMS:
user posted image

user posted image

gal turite po kelis vienodus ir norėtumėte pasimainyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yunica @ 2013 12 15, 10:50)
grazus zaisliukai  4u.gif
smalsu pasidare ar dezute kur zaisliukai sudeti ,originali pakuote ? Gal zaisliuku pagaminimo metai nurodyti ?



QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 15, 13:43)
Gal ir nusisneku, bet, man atrodo, jog kankoreziai nebus originalioje pakuoteje, nes jie lyg ir po 6 budavo pirkti arba po 12, arba mano atmintis mane paveda lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Pakuote atrodo tikrai originali. Raso ant dezutes 5 vnt. (rusiskai biggrin.gif ). Bet gal ruosta eksportui i JAV, nes ir angliskai parasyta "made in Russia". Beje berods uzsstampuota 92 metai. Ryt galesiu nufotografuoti...
Bet kaip uzsidegiau, siandiena dar vienus nusipirkau doh.gif

nuotrauka is e-bay
user posted image

Pastarieji keliaus is Ukrainos, tai jau sioms Kaledoms ant mano egles nespes pasipuikuoti... mazas sansas yra kad suspes iki Naujuju...
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 12 16, 10:40)
Pakuote atrodo tikrai originali. Raso ant dezutes 5 vnt. (rusiskai biggrin.gif ). Bet gal ruosta eksportui i JAV, nes ir angliskai parasyta "made in Russia". Beje berods uzsstampuota 92 metai. Ryt galesiu nufotografuoti...
Bet kaip uzsidegiau, siandiena dar vienus nusipirkau doh.gif

nuotrauka is e-bay
user posted image

Pastarieji keliaus is Ukrainos, tai jau sioms Kaledoms ant mano egles nespes pasipuikuoti... mazas sansas yra kad suspes iki Naujuju...


"shoping mania" cia mes visos uzsidegusios esam 4u.gif as taip pat laukiu is Ukrainos dudos/trimito .Dargi laivai keliauja is Latvijos doh.gif
Diedas pakraups pamates,kur as leidziu pinigus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Yunica @ 2013 12 16, 13:58)
"shoping mania" cia mes visos uzsidegusios esam  4u.gif as taip pat laukiu is Ukrainos dudos/trimito .Dargi laivai keliauja is Latvijos doh.gif
Diedas pakraups pamates,kur as leidziu pinigus doh.gif

su tais diedais tai reik atsargiai, maniškis tetukas iš pradžių nieko nesakė, nors pirmais metais tai kasdien paštininkas dėžutę kokią atnešdavo, o dabar jau žiūriu raukosi g.gif reikia į pogrindį šitą veiklą perkelti, nors šįmet tai jau taip kukliai aš rolleyes.gif
Atsakyti
O man nieko nesako biggrin.gif ....kol kas.... rolleyes.gif
Atsakyti
o mano pats ,,serga,, lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiaip irocka Jums fainiausia, jei maniškis "sirgtų", tai... wub.gif thumbup.gif
Atsakyti