Įkraunama...
Įkraunama...

Tarybiniai eglutės žaisliukai

Sveikos 4u.gif

Gal dar kas nors turite senu zaisliuku pardavimui? ax.gif
Labai domina rolleyes.gif

Atsakyti
Aš tikrai nepirkau, net nežinau kur matėt, laukiu iš ukrainietės wub.gif
Atsakyti
Kur kuzdaite jus vis tu zaisliuku randate?smile.gif
As anais metais nieko nesuzvejojau.tik per Kaledas mama padovanojo keleta
Zaisliuku nuo Mano vaikystes eglutes.
Irocka, ar ka randat senienu turguj?
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2014 01 04, 20:27)
Ramunaite, gražūs žaisliukai 4u.gif  aš tai tokio mėnulio noriu

Atsiprašau, bet kur jūs matote mėnulį Ramunaitės kolekcijoje ? g.gif Tai ne mėnulis, o senis - kankorėžis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violija: 06 sausio 2014 - 22:36
QUOTE(gricie @ 2014 01 07, 00:15)
Kur kuzdaite jus vis tu zaisliuku randate?smile.gif
As anais metais nieko nesuzvejojau.tik per Kaledas mama padovanojo keleta
Zaisliuku nuo Mano vaikystes eglutes.
Irocka, ar ka randat senienu turguj?

iki naujuju dar buvo zaisliuku, o dabar jau sezonas beigesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(violija @ 2014 01 06, 23:34)
Atsiprašau, bet kur jūs matote mėnulį Ramunaitės kolekcijoje ?   g.gif  Tai ne mėnulis, o senis - kankorėžis.


as irgi maniau kog tai menulis 4u.gif O kodel Jus manot jog tai senis konkorezis ? 4u.gif

Sveikinu second.gif third.gif vietos nugaletojas thumbup.gif
O uz sias vietas ar gausit po zaisliuka ? Ar cia tik pirmos vietos nugaletojai skirs ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yunica: 06 sausio 2014 - 22:53
QUOTE(Yunica @ 2014 01 06, 23:53)
as irgi maniau kog tai menulis  4u.gif  O kodel Jus manot jog tai senis konkorezis ? 4u.gif

Sveikinu  second.gif  third.gif vietos nugaletojas  thumbup.gif
O uz sias vietas ar gausit po zaisliuka ? Ar cia tik pirmos vietos nugaletojai skirs ?


Uz antra ir trecia vietas po du zaisliukus pazadejo, bet as kazkaip netikiu, kad atsius, nes labai brangus siuntimas, kas cia siais laikais ka dykai duoda, netikiu as per daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2014 01 07, 00:16)
Uz antra ir trecia vietas po du zaisliukus pazadejo, bet as kazkaip netikiu, kad atsius, nes labai brangus siuntimas, kas cia siais laikais ka dykai duoda, netikiu as per daug  smile.gif


na visgi butu miela jeigu atsiustu 4u.gif Grazus tie ju zaisliukai ,ne koks kicas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yunica: 06 sausio 2014 - 23:31
QUOTE(irocka7212 @ 2014 01 06, 22:46)
iki naujuju dar buvo zaisliuku, o dabar jau sezonas beigesi smile.gif


As taip ir maniau:) vel praziopsojau....
Atsakyti
Kas Norfose gero, dabar kaip tik 70 proc. nuolaidos Kaledinem dekoracijoms visoms, labai ieškau sidabrinio senovinio tipo lietucio, prasau parasykit jei kur Kaune matet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gricie @ 2014 01 06, 23:15)
Kur kuzdaite jus vis tu zaisliuku randate?smile.gif


Taigi cia, supermamoje, ber reikia zaibisku greiciu reaguoti, nes neimanima suspeti, greitai nuperka, o kai daiktas parduotas - istrina foto 4u.gif Va ir visa paslaptis. Vat ir siandien geru buvo - musmire, paukstyte ir meskiukas wub.gif Dar ir dovanojo juos bigsmile.gif

Tai menulis ten ar kankorezis?
Papildyta:
QUOTE(irocka7212 @ 2014 01 06, 23:46)
iki naujuju dar buvo zaisliuku, o dabar jau sezonas beigesi smile.gif


O kokiuose konkreciai? Kazin Aleksote buna?
O teko kuriai rasti zaislu devetu baldu parduotuvese, ten kartais ir smuklenu buna, kazin kaip su zaisliukais? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuzdaite: 07 sausio 2014 - 00:37
QUOTE(Marija1 @ 2014 01 07, 01:08)
Kas Norfose gero, dabar kaip tik 70 proc. nuolaidos Kaledinem dekoracijoms visoms, labai ieškau sidabrinio senovinio tipo lietucio, prasau parasykit jei kur Kaune matet  4u.gif

pas mus tai nieko nebėra, norėjau raudono lietučio, nes gi mano berniokas labai mėgsta raudoną spalvą, ir geltonos viršūnės, bet tik sudužusios buvo

aš tai sakiau kad iš viso į tuos SM žaisliukų pasiūlymus net nebežiūrėsiu nes niekad nepagaunu tik laikas sugaištas, nesėdi gi visą dieną tik forume,

Violija, gal ten ir kankorėžis, nesigilinau, tiesiog panašus į mėnulį ir vadinu mėnuliu

o mes čia labai ieškojom arkliukų tai va prašom 5 lapai biggrin.gif
http://www.christmas.......m&album=202
Atsakyti