Įkraunama...
Įkraunama...

Tarybiniai eglutės žaisliukai

QUOTE(kuzdaite @ 2014 01 04, 23:33)
Kuris cia menulis, penkta foto nuo virsaus? blush2.gif Ar klystu? Jei ne, tai Kazkur maciau neseniai menuli, bet gali buti kad pas ta skelbiu.lt keistuoli lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Is Naftalino nieko nepirkote?

kad naftaline pobrangiai ax.gif

skelbiu tai ten iš viso doh.gif

o šiaip pastebėjau lachesės kolekcija pernai buvo 1500 šįmet jau 3000 tai va kokius lobius čia kaupiam mirksiukas.gif

aš tai sugalvojau blush2.gif kad vaikam po dėžutę vienodų parinksiu palikimo , o kitus jau kažkaip galės draugiškai dalintis. vyresnėliui tai labai patinka o kaip mažiam tai bus dar matyt
Atsakyti
Aciuuu, visiems kas balsavo hi.gif hi.gif hi.gif eglute laimejo 3 vieta thumbup.gif , kas laimejo 2??? nes 2 vietos nugaletoja tikrai is Lietuvos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(irocka7212 @ 2014 01 06, 10:36)
Aciuuu, visiems kas balsavo hi.gif  hi.gif  hi.gif  eglute laimejo 3 vieta thumbup.gif , kas laimejo 2??? nes 2 vietos nugaletoja tikrai is Lietuvos bigsmile.gif

tikrai smagu 4u.gif o pirma tai man visai nepatiko schmoll.gif , nors komentare labai jau išliaupsinta
Papildyta:
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 12 31, 10:26)
niu šiaulietės tai pas jus žaisliukų popigiai galima gauti  biggrin.gif
http://kauno.diena.l...06#.UsJ07fQW2FU

čia prie to paties
http://savaitrastis....lt/index/1/9498
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 06 sausio 2014 - 10:31
Alionka pardavoninejo Seni Salti ir Snieguole, kazkas jau rezervavo ax.gif
As cia kaip gandu nesiotojas lotuliukas.gif
Atsiprasau visu, kurioms zadejau mainyti skirtu zaisliuku foto, nera foto, vaikai neleidzia tuo uzsiimti, norisi dienos sviesoje fotkinti, o tos sviesos kaip ir nematau....
Atsakyti
wub.gif Pirmos vietos laimėtojas tik paskutine nakti susirinko visus balsus, ir dirbtinai isgirta draugu ji buvo, na ir tiek to, mano dukra man labai labai trosko padaryti dovana ir...padare wub.gif padare nuotrauku koliaza ir ...laimejo mums antra vieta! wub.gif Super dukra friends.gif
Papildyta:
Is mokyklos man parase, kad laimejom, labai nudziugino, geriausia dovana.
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2014 01 06, 14:17)
wub.gif  Pirmos vietos laimėtojas tik paskutine nakti susirinko visus balsus, ir dirbtinai isgirta draugu ji buvo, na ir tiek to, mano dukra man labai labai trosko padaryti dovana ir...padare  wub.gif  padare nuotrauku koliaza ir ...laimejo mums antra vieta!  wub.gif Super dukra  friends.gif
Papildyta:
Is mokyklos man parase, kad laimejom, labai nudziugino, geriausia dovana.

thumbup.gif tikrai šaunuolė tavo mergaitė wub.gif
norėjau ir aš snieguolės, bet kadangi iš mūsų būrelio nučiupo tai ir nesigraužiu thumb_yello.gif

radau tokias viršūnes šiuolaikines, visai nieko

user posted image

p.s. dėl pirmos vietos, tai gal organizatoriams ne onoras buvo, kad ne rusai laimės cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 06 sausio 2014 - 14:27
p.s. dėl pirmos vietos, tai gal organizatoriams ne onoras buvo, kad ne rusai laimės cool.gif
[/quote]

Šito net nepagalvojau smile.gif
Papildyta:
irocka7212 Sveikinam!
Atsakyti
Sveikos, Su Naujais Metais smile.gif
buvau išlėkusi į žiemą, matau priplepėjot, skaitysiu vėliau, dabar tik pasilabinu 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai abiems nugaletojoms thumbup.gif
Saunuoles merginos!
Atsakyti
tas senelis ir sniegole mano jau bus, labai norejau senelio su raudonais rubais wub.gif

Marija1 sveikinu drinks_cheers.gif , taip ir maniau, kad cia is musu burelio eglute wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irocka7212: 06 sausio 2014 - 16:35
Sveikos, kolekcionierės, ėmiau ir pasveikau nuo šios ligos, per šiuos metus (2013) nenusipirkau nie vieno žaisliuko smile.gif parduoti tikrai neskubu, kai pasivažinėjus po kelias šalis pamačiau jų kainas, nutariau, jog gera investicija smile.gif tik labai jau trapi. Paprasti bumbulai Estijoje Taline sendaikčiuose kainavo po 10eurų, jau nekalbu apie figūrinius, kur kaina iki 50 eurų už pas mus gan pigius.

Taip kad, dabar pats metas investuoti!!!


Beje, kur pamatyti tą eglutę laimėtoją, susismalsavau smile.gif IRgeriausi sveikinimai laimėtojai wub.gif

O aš atėjau su prašymu, gal kas turi užsipirkę norfos žaisliukų ir gali vieną perparduoti, ieškau būtent šiojo - mažo angeliuko žydru rūbeliu, nes sudaužė žmogus ir labai jau gaili.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 06 sausio 2014 - 17:02
Dziaugiuosi, kad Senis Saltis ir Snieguole nusedo pas musiske 4u.gif 4u.gif 4u.gif Be rysio buna kai kokie perpardavinetojai nuperka doh.gif Siandien buvo nieko zaisliuku, bet nespejau, paukstyte buvo, meskiukas ir musmire wub.gif Jei kuri nupirkote, parodykite paukstyte, tokia man nematyta pasirode blush2.gif
Atsakyti