Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo

QUOTE(Gricė @ 2013 11 14, 21:52)
Bet juos valgyti tik pirmoje dienos pusėje? Nes jei vakare prišveisti, tai kažin kaip čia būtų  g.gif


Nemanau, su paleo asmeniskai man ir ant vakaro lašiniai gerai biggrin.gif JOkio sunkumo ir jokios bėdos su miegu.

QUOTE(katinone @ 2013 11 15, 02:01)
po pietų pajusite gerai žinomą daugeliui jausmą: lyg ir pavalgiau, bet kažko trūksta. Arbatos su bandele, torto, ledų, gazuoto gėrimo...



kaip man tai pažįstama rolleyes.gif

O šiaip vakar pamečiau valgymų skaičių, tai akurat - kuo dažniau valgai, tuo daugiau norisi. baigiau vakare su silkute su šviežutuku sėmeniniu aliejumi ir cibuliukais. Jaučiu visą silkę sukapojau, maniškiui nekas liko. rolleyes.gif

Dar klausimytis, mažiau maltas linų sėmenis vartojat kai kas, info nelabai radau gerai jos ar ne. Draugė mano aliejinę turi čia vietoj, tai sakau paklausiu, ar galiu pavarto ką iš to gėrio?
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2013 11 15, 08:57)
Kad pilnas internetas ir paštetų ir kepenėlių receptų smile.gif Aš prisiskaitau, bet vistiek darau iš akies viską.
Kepenėlės tai dažniausiai darau - pekepu, patroškinu morkų, svogūnų, tada sumetu kepenėles, kad trumpam pasitroškintų ir užpilu grietinėle - kaip skanu  wub.gif Dabar žinau kodėl anksčiau nemėgau kepenėlių - jos buvo perkeptos, sausos, sprangios  doh.gif Trmpai gaminant visai kas kita.



man taip neiseina. mirkau para. o kai kepinu- isskyria sultis(su krauju) ir bun labai daug to vandens..kazkaip nelabai man taip. noriu sausai
Atsakyti
QUOTE(rutkele:) @ 2013 11 15, 10:03)
O šiaip vakar pamečiau valgymų skaičių, tai akurat - kuo dažniau valgai, tuo daugiau norisi. baigiau vakare su silkute su šviežutuku sėmeniniu aliejumi ir cibuliukais. Jaučiu visą silkę sukapojau, maniškiui nekas liko.  rolleyes.gif

Dar klausimytis, mažiau maltas linų sėmenis vartojat kai kas, info nelabai radau gerai jos ar ne. Draugė mano aliejinę turi čia vietoj, tai sakau paklausiu, ar galiu pavarto ką iš to gėrio?

Aiškiai praleidai diskusiją apie sėmenų aliejaus panaudojimą buities reikmėms lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 11 15, 09:09)
Jei be grietinėlės, tai man skanu patroškinti su morkom, svogūnais ir kons.pomidorais - tik reik žiūrėti, kad be cukraus jie būtų.
O paštetas, tai ką - pavirtos ar apkeptos kepenėlės, koks nors mėsos riebesnės gabalas, ar lašinių arba dar kas nors - skrandukus merginos naudoja. Galima kepinto svogūno, virtos morkos dar, viską sublenderiuot, ir viskas. Kas valgo sviestą - užlydyti ant viršaus, kad nedžiūtų.



o su kuo valgai pasteta? ar saukstais tiesiog?
man nebepatinka kaip islepa mano kepeneles(kaip tik db turiu), tai galvoju pradet pasteta gamint
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2013 11 15, 08:40)
Sportuoju 4-5k per savaitę aerobiką arba boksą. Kcal neskaičiuoju, bet kad po 4 dienų kitokios mitybos esu pamenus kokį 1 kg kaip minimum (nesisvėriau, jaučiu) - faktas. Kas, man, su 163 ūgiu ir buvusiais 55kg neatrodo labai normalu. Todėl darau prielaidą, kad svoris ne dėl kitokios mitybos, o dėl nepakankamos mitybos g.gif

O kas čia nenormalaus? Ne gryno svorio pametėte,o skysčių pasišalino. Ir tikrai normalu.
Man 2 kg nukrito per 4 dienas, bet man net mesti nėra ko. Ūgis 166, svoris 52. Ir pas mane tie 2 kg visad svyruodavo, per kelias dienas gali "užaugti", tereikia daugiau vaisių, saldumynų, bulvių ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2013 11 15, 09:42)
Kaži kaip ten taša laikosi  g.gif



dekui kad klausi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rutkele:) @ 2013 11 15, 10:03)
Nemanau, su paleo asmeniskai man ir ant vakaro lašiniai gerai  biggrin.gif JOkio sunkumo ir jokios bėdos su miegu.
kaip man tai pažįstama  rolleyes.gif 



man irgi, as dar uzvarau kokoso pieno vaakrais prie patiekalo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(nomore @ 2013 11 15, 09:58)
aš šito bandau atsikratyti  biggrin.gif
Taigi sakiau, eikit avokadų į Rimi. Rezginėj šeši avokadai, rudieji, gruoblėti, už nepilnus 8 lt  bigsmile.gif



nevisuose!
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 11 15, 10:08)
o su kuo valgai pasteta? ar saukstais tiesiog?
man nebepatinka kaip islepa mano kepeneles(kaip tik  db turiu), tai galvoju pradet pasteta gamint

Aš tai kaip ir viską - su daržovėm biggrin.gif Šaukštais, arba su šiaudeliais kokių nors daržovių, kaip kokį mirkalą biggrin.gif Arba dar į pekino kopūsto nedidelius lapelius, kaip į krepšelį sudedu, dar kokios paprikos ant viršaus. O kai tik pasidarau, tai vieną, nes labai skanu lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(~Serpentine~ @ 2013 11 15, 10:08)
O kas čia nenormalaus? Ne gryno svorio pametėte,o skysčių pasišalino. Ir tikrai normalu.
Man 2 kg nukrito per 4 dienas, bet man net mesti nėra ko. Ūgis 166, svoris 52. Ir pas mane tie 2 kg visad svyruodavo, per kelias dienas gali "užaugti", tereikia daugiau vaisių, saldumynų, bulvių ir viskas.

o kodėl skysčiai pasišalino, dėl kokių priežasčių? šiaip čia gi ne dieta, o mityba, neturėjo niekas tokiais kiekiais šalintis.


Papildyta:
QUOTE(pumpica @ 2013 11 15, 08:56)
na zinok man tie ju straipsniai.... wacko.gif jei kas nors isverstu i zmoniu kalba  biggrin.gif o siaip...kokia kita iseitis, jei negerti kalcio? jeigu jis zemas ir negerti kalcio? juk plika tuoj liksiu.

man apskritai įdomu, kas tų straipsnių autoriai, nes nurodyti tik vertėjai. Nesinori man tikėt HS info. Kad tik jau žmogui kalcio nereikėtų...
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 11 15, 10:12)
nevisuose!

Gal tik didesniuose? g.gif Aš savanorių Rimi vakar mačiau.
Atsakyti
http://beta.lt/klaip...-lt?show_more=2
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2013 11 15, 10:20)
o kodėl skysčiai pasišalino, dėl kokių priežasčių? šiaip čia gi ne dieta, o mityba, neturėjo niekas tokiais kiekiais šalintis.
Papildyta:




skysčiai šalinasi sumažinus angliavandenių kiekį maiste, jie turi savybę kaupti skysčius. Pačios po kiek laiko pastebėsit dėsningumą - daugiau vaisių, daugiau sversit - kg riebalų neužauga per 1-2 dienas, o skysčiai susikaupia. Bet tai nereiškia, kad galima vaisiais piknaudžiauti, tai vis gi cukrus ir ilgalaikis pavartojimas, jau pavirs riebalais smile.gif
Atsakyti
apie sezonines darzoves.

ka valgyt jei netinka moliugai, svogunai, kopustai ir paprikos?
Atsakyti