Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo

QUOTE(InJe*kcija @ 2013 11 15, 11:37)

man šitas neskanus aliejus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2013 11 15, 10:37)

Nu bet jie nerealūs lotuliukas.gif Tiekia tą aliejų maximoms, kur jo kaina pilna - 34 lt, o čia mat pilna kaina - 45 lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ekoverslas,vadinasis...
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 11 15, 11:50)
Nu bet jie nerealūs  lotuliukas.gif  Tiekia tą aliejų maximoms, kur jo kaina pilna - 34 lt, o čia mat pilna kaina  - 45  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
ekoverslas,vadinasis...


Kaip jau yra taip, bet pas juos puslapyje pilna kaina nurodyta 49,99 smile.gif
O urmu perkant, kokiais kiekiais iš jų ima maksima, tikrai savikaina mažesnė, negu perkant atskiriems asmenims po indelį iš jų tinklapio smile.gif
Pas juos tinklapyje yra irgi akcija, bet ten pristatymas nemokamas tik perkant virš 100Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InJe*kcija: 15 lapkričio 2013 - 10:56
QUOTE(InJe*kcija @ 2013 11 15, 10:55)
Kaip jau yra taip, bet pas juos puslapyje pilna kaina nurodyta 49,99 smile.gif
Pas juos tinklapyje yra irgi akcija, bet ten pristatymas nemokamas tik perkant virš 100Lt.

Tai aišku, bet įdomu, kokia ji bus be akcijos. Arba, tikriausiai, ta "pilna" kaina taip ir liks visam laikui ten, bet ir nuolaida tam tinklapy bus amžina.
O dėl maksimos savikainos... Raskit jūs tiekėją, kuris pardavinėtų brangiau, nei tie, kuriems jis tiekia... Mano giliu įsitikinimu, nėra ta 45lt kaina reali, juo labiau, jei ir būtų, tai labai jau prabangus aliejus čia būtų. Daug geresnės kokybės aliejai pigiau kone 25 procentais tada gautųsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nomore: 15 lapkričio 2013 - 10:59
QUOTE(Elata @ 2013 11 15, 11:47)
man šitas neskanus aliejus  verysad.gif


Man visai patiko. Dabar jo Maksimose nebemačiau, paskutinį kartą pirkau kitokį unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(nomore @ 2013 11 15, 11:57)
Tai aišku, bet įdomu, kokia ji bus be akcijos. Arba, tikriausiai, ta "pilna" kaina taip ir liks visam laikui ten, bet ir nuolaida tam tinklapy bus amžina.


O čia jau rinkodaros ypatumai smile.gif
Aš į juos nebesigilinu, man svarbu, kad iki manęs ateina pigesnis aliejus, nei Maximoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2013 11 15, 11:00)
O čia jau rinkodaros ypatumai smile.gif

Nu tai aš apie tai ir šneku biggrin.gif nesakau, kad neaspimoka ta akcija, ar dar ką, tiesiog atkreipiau dėmesį į rinkodarinius žaidimukus. O tokie va žaidimai man primena godžių komercinių struktūrų elgesį, kuris nedera eko segmentui. Ne dėl to, kad negražu - koks įmonei skirtumas, o dėl to, kad nesiderina su įvaizdžiu ekoverslo, kurio įvaizdžiui palaikyti etika ir pagarba pirkėjui, nelaikant jo akivaizdžiu durniumi, turėtų būti prioritetas. Nes eko klientas - laikantis save antivartotojišku ir tolimu nuo kapitalizmo. Kad tai tik saviapgaulė, nesvarbu, svarbu, kaip įmonė parodo, kuo tą klientą laiko.
išsiplėčiau čia ne į temą biggrin.gif Matyt, darbo pasiilgau jau tokio biggrin.gif
O už siuntimą nereik mokėti pagal tą akciją? Nes netyčia gali gautis brangiau, kai anas prisideda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 11 15, 12:05)
Nu tai aš apie tai ir šneku  biggrin.gif nesakau, kad neaspimoka ta akcija, ar dar ką, tiesiog atkreipiau dėmesį į rinkodarinius žaidimukus. O tokie va žaidimai man primena godžių komercinių struktūrų elgesį, kuris nedera eko segmentui. Ne dėl to, kad negražu - koks įmonei skirtumas, o dėl to, kad nesiderina su įvaizdžiu ekoverslo, kurio įvaizdžiui palaikyti etika ir pagarba pirkėjui, nelaikant jo akivaizdžiu durniumi, turėtų būti prioritetas. Nes eko klientas - laikantis save antivartotojišku ir tolimu nuo kapitalizmo. Kad tai tik saviapgaulė, nesvarbu, svarbu, kaip įmonė parodo, kuo tą klientą laiko.

thumbup.gif
va, būtent, kad jie klientus idiotais laiko, nes galvoja, kad klientas nežino, kad tas aliejus tiek nevertas. O iš tų, kurie tave idiotu laiko, kažkaip net nesinori nieko pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 11 14, 23:12)


Labas rytas 4u.gif Stai ir as - sveika, gyva ir be granatu zieveliu biggrin.gif Nieko vakar nerado, nors tikrai daug tyrimu dare skubos tvarka, todel gavau ukola pilvan ir viskas buvo nurasyta hormonams. Esu turejus, kai tiesiog ovuliacija vyksta anksciau ar veliau nei priklauso ir sukelia tuos nezmoniskus skausmus, bet jau keli metai toliu dalyku nebuvo doh.gif

Vakar is neturejimo ka veikt per plansete video kaip tik ziurejau apie ta Loni Jane, tai baisu unsure.gif Graziai mergina atrodo tikrai, na bet juk tu vaika nesioji, atsakinga uz jo gyvybe doh.gif Tikrai baisu..Bet aisku zaliavalgiai nesveikai palaiko, bet ka tiketis, kai jos dziaugias, kad menesines dingo - atseit kunas issivale doh.gif
As viena knyga prigirbiau apie High Fat, Low Carb, nes susidomejau interviu ziuredama per youtube. Mokslu daktaras/tokios mitybos tyrinetojas valgo 60-75% kaloriju is riebalu, 15% max is proteinu ir siek tiek uogu ar darzoviu g.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 11 15, 12:05)
Nu tai aš apie tai ir šneku  biggrin.gif nesakau, kad neaspimoka ta akcija, ar dar ką, tiesiog atkreipiau dėmesį į rinkodarinius žaidimukus. O tokie va žaidimai man primena godžių komercinių struktūrų elgesį, kuris nedera eko segmentui. Ne dėl to, kad negražu - koks įmonei skirtumas, o dėl to, kad nesiderina su įvaizdžiu ekoverslo, kurio įvaizdžiui palaikyti etika ir pagarba pirkėjui, nelaikant jo akivaizdžiu durniumi, turėtų būti prioritetas. Nes eko klientas - laikantis save antivartotojišku ir tolimu nuo kapitalizmo. Kad tai tik saviapgaulė, nesvarbu, svarbu, kaip įmonė parodo, kuo tą klientą laiko.
išsiplėčiau čia ne į temą  biggrin.gif  Matyt, darbo pasiilgau jau tokio biggrin.gif
O už siuntimą nereik mokėti pagal tą akciją? Nes netyčia gali gautis brangiau, kai anas prisideda biggrin.gif

Na jei kokosą tam aliejui spausti atimtų iš badaujančio induko ir tai būtų paviešinta, tada turbūt būčiau giliai pasibaisėjusi ir rinkčiausi kito gamintojo kokosų aliejų, bet kol tai yra tik kainų/akcijų žaidimai - mat jį šunes irnesakyk.gif
Aliejų pasiimti iš Betos/Grupinio punktų, kurie yra didžiuosiuose miestuose, nepristatys į namus
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 11 15, 12:14)
Vakar is neturejimo ka veikt per plansete video kaip tik ziurejau apie ta Loni Jane, tai baisu unsure.gif Graziai mergina atrodo tikrai, na bet juk tu vaika nesioji, atsakinga uz jo gyvybe doh.gif Tikrai baisu..Bet aisku zaliavalgiai nesveikai palaiko, bet ka tiketis, kai jos dziaugias, kad menesines dingo - atseit kunas issivale doh.gif
As viena knyga prigirbiau apie High Fat, Low Carb, nes susidomejau interviu ziuredama per youtube. Mokslu daktaras/tokios mitybos tyrinetojas valgo 60-75% kaloriju is riebalu, 15% max is proteinu ir siek tiek uogu ar darzoviu g.gif

nabagiukė tu sad.gif aš tikiuosi, kad praeis tie skausmai.
na, žaliavalgiai irgi prieštaringai vertina. Sakau, yra protingų, kurie sako, kad jos dieta nenormali, net žaliavalgiaujant, o yra rėkiančių, kad ji tik nuo to sveikesnė. Oh, well.
Knyga ne Perfect Health Diet vadinasi? smile.gif (nors gal ir ne. Nes Perfect Health Diet ten irgi mokslų daktaras su žmona parašęs, jei ten kažkokie biologijos tyrinėtojai ar pan. ir siūlo ne daugiau 15 proc. baltymų, tačiau angliavandenių siūlo nemažinti iki minimumo, nes tada rezistencija insulinui tik susidaro, kai organizmas negauna angliavandenių)
Papildyta:
Klausykit, kaip čia yra: Ekopirk pardavinėja Cecil aliejų, kuris sertifikuotas Nyderlanduose, o Beta per Ekopirk siūlo aliejų, kurį patys lietuviai importuoja iš Šri Lankos, be jokių sertifikatų? Man Cecil patiko ir tiko. O tas su geltona etikete kažkoks ne toks - mama nusipirko išoriniam naudojimui, tai aš prieš tai dar ištestavau jį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elata: 15 lapkričio 2013 - 11:24
QUOTE(Hippie @ 2013 11 15, 00:00)
Labas vakras, raudonoji arbata ir hibiscus (kinrožės) galimos, insulino neskatina, kaip maistas nesiskaito?


Mn po kinrožės buvo nekas, ta rūgštelė insuliną jaučiu sukėlė, nes vos ne vos pietų sulaukiau ir taip visą dieną išbalansavo- nuodėmingos saldžios mintys galvon lindo doh.gif

QUOTE(Hippie @ 2013 11 15, 01:08)

Aš perku pakuotę už 13lt., ten juo kokie 6, tamsia odele ruplėta, visad geri ir skanūs.


Man sunku HS straipsniu skaityt, reikia perskaityt kelis kartus, kad suprast  doh.gif O kai ko ir toliau nesuprantu.


Nėr pas mus tokių verysad.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 11 15, 12:19)

Klausykit, kaip čia yra: Ekopirk pardavinėja Cecil aliejų, kuris sertifikuotas Nyderlanduose, o Beta per Ekopirk siūlo aliejų, kurį patys lietuviai importuoja iš Šri Lankos, be jokių sertifikatų? Man Cecil patiko ir tiko. O tas su geltona etikete kažkoks ne toks - mama nusipirko išoriniam naudojimui, tai aš prieš tai dar ištestavau jį smile.gif


Kad rašo, kad ir geltonasis sertifikuotas Nyderlanduose g.gif
Atsakyti