Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

Man pabodo girdėti Gabrielė, Emilija, Lukrecija, Lukas, vienu metu labai pabodę buvo Evelina, Karolina, Patricijus, tačiau jie jau nebemadingi. Nors dauguma vardų yra gražūs, tačiau labai nepasiseka tiems vaikams, kurių tėveliai vaikosi madų...Svarbu, kad vardas vaikui tiktų. Aš darželyje buvau viena iš keturių Linų...
Atsakyti
QUOTE(vyresnioji sesute @ 2006 05 11, 08:47)
Lietuvoje gal ir negrazu,kai ant kekvieno kampo Mantai,Lukai.....bet uzsieni man labai grazu wub.gif mano broliukas gyvena Londone,tai tevai norejo duot lietuviska varda-Mantas.man dabar jis labai grazus,dazniausiai trumpinam i Mantuka wub.gif  wub.gif

Tai gal ilginat mastau.gif
Atsakyti
mano kartos gerokai igrise :rasa,giedre,lina,juste
o dabar kaip ir daug kas minejo luku nors vezimu vezk,gabrieliu(nors vardas grazus)
Atsakyti
Tomas, Mantas, Linas...
Gabrielė, Indrė, Ieva, Eglė...
Atsakyti
QUOTE(chriss @ 2006 06 28, 08:48)
O man atsibodes vardas Kristina.Nors tai ir mano pacios vardas,bet ju pilna ant kiekvieno kampo tongue.gif

Pritariu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linav @ 2006 06 30, 16:50)
Man pabodo girdėti Gabrielė, Emilija, Lukrecija, Lukas, vienu metu labai pabodę buvo Evelina, Karolina, Patricijus, tačiau jie jau nebemadingi. Nors dauguma vardų yra gražūs, tačiau labai nepasiseka tiems vaikams, kurių tėveliai vaikosi madų...Svarbu, kad vardas vaikui tiktų. Aš darželyje buvau viena iš keturių Linų...



O aš manau, kad mada tai mada, bet mes savo mažąją pavadinom Emile, nors tiesa pasakius net nežinojau, kad dabar tokia mada ax.gif

nors tik tiek ramiau, kad ne Emilija...
Atsakyti
QUOTE(jurrrga @ 2006 06 29, 14:44)
nu jo, mano klasėj buvo 2 mindaugai, 2 jurgos (viena jų -aš  rolleyes.gif ) o šiaip tai tomų ir andrių labai jau daug  unsure.gif iš mažųjų kartos tai gretų, kamilių nemažai  smile.gif  bet nuo to vardai juk netampa negražūs  cool.gif

O man LINA labai labai thumbup.gif
Atsakyti
Kad ir koks man gražus yra vardas Gabija ar Augustė, bet šiuo metu taip tikrai nevadinčiau dukros schmoll.gif , ieškočiau kažko retesnio ir mažiau girdimo.
Man pats gražiausias berniuko vardas yra Mantas, bet tų Mantų tooookia galybė doh.gif
Atsakyti
Visur pilna ir Agnių, ir Linų, ir t.t. blink.gif
Atsakyti
musu klasej buvo 2 Rasos, 2 Linos, 2 Renatos....
Atsakyti
QUOTE(Ingele @ 2006 07 06, 16:12)
musu klasej buvo 2 Rasos, 2 Linos, 2 Renatos....

O Jurgų nebuvo? biggrin.gif Pas mus prie šitų favoritų dar 3 Jurgos prisidėjo
Atsakyti
Lukas,Gabriele. Nu siu vardu jau kiek perdaug
Atsakyti