Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

QUOTE(Megany @ 2006 04 26, 14:35)

o ka manot apie varda ema?sesuo susilauks uz 3 sav ir apart sio vardo rimtu pretendentu neturim,,, unsure.gif


Man labai labai.....
QUOTE(Megany @ 2006 04 26, 14:57)
tai tu cia apie vardus snekesi ar prie mano zodziu kabiniesies...?na pavadinti-koks gi skirtumas miela kalbininke mad.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Taisyklingai atsikalbu ir atsirasau darbe ,o cia ka noriu ta darau .....Noresiu ir keiktis pradesiu (kol bano negausiu lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(bedugne @ 2006 04 26, 14:37)

Man tas "uzdejau" asocijuojasi su "dejau as..."

vat butent ,mieloji,....dejau Pries laidydama tokius samojus pavartyk zodyna mirksiukas.gif
Atsakyti
Na asmeniskai as daugiausiai esu susidurusi su Jurgitomis, Linomis, Tomomis, Sandromis,Rimomis, Aurelijomis.. is Vyrisku vardu - Tomu, Marium, Andrium, Arturu..
Telefonu sarase gal 5 jurgitos yra, tai kai reikia skambinti, tai rimtai reiukia pagalvoti kaip kuria pavadinusi esu, kad vietoj grupiokes gydytojai nepaskambinciau.. doh.gif
Atsakyti




OI JAU MAN TAI MANTAI LUKAI , TAI NET NEGRAŽU , NES JŲ TIEK DAUG yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(samrasa3 @ 2006 05 06, 21:44)
OI JAU MAN TAI MANTAI  LUKAI , TAI NET NEGRAŽU , NES JŲ TIEK DAUG  yahoo.gif

Visiskai palaikau drinks_cheers.gif

Ir dar AUGUSTES, GUSTES, GABIJOS schmoll.gif
Atsakyti
daug graziu vardu yra, kurie daznai kartojasi, bet man geriau jau dazna det nei koki berysio, kur ne istart negali lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gytulka @ 2006 05 08, 11:33)
daug graziu vardu yra, kurie daznai kartojasi, bet man geriau jau dazna det nei koki berysio, kur ne istart negali  lotuliukas.gif

Lygiai taip pat ir aš galvoju.
Atsakyti
Tomas, Andrius, Lina,Ausra schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(EDITAFNGRL @ 2006 05 09, 18:11)
Tomas, Andrius, Lina,Ausra  schmoll.gif



..sakyciau situ vardu era jau praejus .
Man nepatinka kaip vaikus pavadina Liepom ,Saulem ,Azuolais ,Undinem ,Eglem,Ievom ,Nemunais ....t.y medziu ,juru ar tai dangaus kunu vardais schmoll.gif
Atsakyti
Lietuvoje gal ir negrazu,kai ant kekvieno kampo Mantai,Lukai.....bet uzsieni man labai grazu wub.gif mano broliukas gyvena Londone,tai tevai norejo duot lietuviska varda-Mantas.man dabar jis labai grazus,dazniausiai trumpinam i Mantuka wub.gif wub.gif
Atsakyti
Jau net nemalonu kai išgirsti vaikus šaukiant taip pabodusiais vardais kaip pvz. mantai, lukai, pijai, gabijos, matai ir pan. Negi tėvai visai be fantazijos.
Atsakyti
Lukas, Paulius, Justė, Laura, Miglė
Atsakyti