Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

Aš kalbu ne apie tuos asmens duomenis, kurie yra ir tapatybės kortelėje, bet apie turimus indėlius, akcijas, paskolas, gautas dovanas etc. T.y. visus tos deklaracijos priedus g.gif
Atsakyti
Žinokit, aš tada tikrai nekompetetinga komentuoti, nes, minėjau, popierinės nenešiau, ir tuo labiau prieš dalyvavimą konkurse 4u.gif

Kokia įstaiga reikalauja, nepaslaptis?


Atsakyti
QUOTE(Ajerų duona @ 2014 01 25, 11:12)
Žinokit, aš tada tikrai nekompetetinga komentuoti, nes, minėjau, popierinės nenešiau, ir tuo labiau prieš dalyvavimą konkurse 4u.gif

Kokia įstaiga reikalauja, nepaslaptis?

as ir nenesiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sypsenele35: 25 sausio 2014 - 16:41
QUOTE(Levereti @ 2014 01 25, 10:09)
Aš kalbu ne apie tuos asmens duomenis, kurie yra ir tapatybės kortelėje, bet apie turimus indėlius, akcijas, paskolas, gautas dovanas etc. T.y. visus tos deklaracijos priedus g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėnulė: 25 sausio 2014 - 20:30
QUOTE(eufrozina @ 2014 01 24, 20:00)
Tai gal, kai reikia tiek toli važiuot, tai ir kandidatų konkurse mažiau būna biggrin.gif



taip,buvo apie 30 uzsiregistrave, atvaziavom bene 10 jei gerai pamenu doh.gif
Atsakyti
Sveiki, noriu iseiti is darbo. As privalau ispeti darbdavi pries 14 darbo dienu, bet ar prasyme galiu prasyti, kad atleistu nuo rytojaus? Ar butinai turiu rasyti data po 14 darbo dienu? Aciu
p.s. as nesu valstybes tarnautoja, bet dirbu valstybineje istaigoje
Atsakyti
QUOTE(polita @ 2014 01 26, 15:53)
Sveiki, noriu iseiti is darbo. As privalau ispeti darbdavi pries 14 darbo dienu, bet ar prasyme galiu prasyti, kad atleistu nuo rytojaus? Ar butinai turiu rasyti data po 14 darbo dienu? Aciu
p.s. as nesu valstybes tarnautoja, bet dirbu valstybineje istaigoje



privalu pranesti is anksto, o ar reikes atidirbti dar 14 dienu priklauso nuo abipusio susitarimo
Atsakyti
Tai kurie testai vis del to geriausi ruostis kazin? g.gif Penktadieni bandysim smile.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif bandysiu laikyti BGT, gal galite detaliau parašyti antrą dalį, nes kaip kaip kiek girdėjau iš visų, tai visi skirtingai pasakoja ir sunku suprasti. Ar antroje dalyje bus taip, kaip ir tinklapyje kad pateiktas klausimas iš įstatymo ir atsakyti reikia? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(evelinute333 @ 2014 01 27, 23:42)
Laba diena  smile.gif  bandysiu laikyti BGT, gal galite detaliau parašyti antrą dalį, nes kaip kaip kiek girdėjau iš visų, tai visi skirtingai pasakoja ir sunku suprasti. Ar antroje dalyje bus taip, kaip ir tinklapyje kad pateiktas klausimas iš įstatymo ir atsakyti reikia? Ačiū.

Lengviausia nueit ir pamatyt... jei ka yra 2 laikymas, ko tikrai nelinkeciau smile.gif 2 dali buna is istatymu 4 klausimai, o kiti 16 tai: ivairios situacijos ir pora uzdavinuku su procentais, bet viskas is bendro isprusimo, manau to ismokt niekur neiseis per savaite ar dvi... tiesiog logika smile.gif) Sekmes laikant 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Puma84 @ 2014 01 27, 20:01)
Tai kurie testai vis del to geriausi ruostis kazin? g.gif Penktadieni bandysim smile.gif

supermamytes idejusios daug nuorodu tik reikia paieskot smile.gif pasipraktikuot skaiciu sekas, figuras ir pan.. siaip jei negaila pinigu visai neblogas valstybestarnyba.com. bet galima ir be jo issilaikyti gerai, bet kaip manksta vakarais galima darytis, blogiau nebus
Atsakyti
Sveiki, vakar issilaikiau BGT, na is savo varpines pasakysiu tiek, kad man, sedinciai namuose jau 4metus su vaikuciais, testas nebuvo lengvas, nors pries ji sprendziaus ir sekas, ir figuras, iq testus..
Labiau boijojau antros dalies, bet po pirmosios, bijojau antros neislaikyt vien del to, kad teks vel perlaikyt pirmaja..
Sekmes visoms!!!
Atsakyti
Dabar galiu pasakyt iš savo dalyvavimo konkurse patirties. Dalyvių buvo berods 6. Tai 4 iš jų atėjo visiškai "ant durniaus", gavo iš komisijos 2-4 balus doh.gif Laimėjo dalyvis jau dirbantis toje įstaigoje, tai visai nieko ir nenustebino doh.gif Iškart buvo galima nustatyti laimėtoją, o jautėsi ir iš užduodamų klausimų. Aš bent surinkau daugiau nei 6 privalomus balus lotuliukas.gif

O jokio mąstymo per egzaminą visai nereikėjo. Tiesiog davė klausimus iš įstatymų ir daugmaž tiksliai turėdavai išvardint po kokį 10 punktų kaip ten parašyta... Jokių situacijų nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eufrozina: 28 sausio 2014 - 10:23