Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Levereti @ 2014 01 24, 17:27)
Vadovas pasižiūri ar jo ir jo būsimo pavaldinio biolaukai sutampa ir tiek  biggrin.gif

Zodziu dabar priemimas i valstybes tarnyba tapo toks pats kaip ir i privatu sektoriu - esme ne ka tu moki, bet kaip moki save pateikt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2014 01 24, 16:37)
Zodziu dabar priemimas i valstybes tarnyba tapo toks pats kaip ir i privatu sektoriu - esme ne ka tu moki, bet kaip moki save pateikt smile.gif


Manau, kad taip. Atrankos VT ir privačiame supanašėjo...Tik privačiame manau atsirenka keletą kanditatų ir visų galimybės lygios, o čia kviečia visus atitinkančius reikalavimus, laiko konkursui sugaištama daug, o realiai 1 laimėtojas jau daugeliu atvejų yra iš anksto:hm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levereti: 24 sausio 2014 - 15:44
na pas mus tai daugiausiai is teises aktu klausineja..
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2014 01 24, 14:06)
Manau, žmogus turi orientuotis toj srity, žinoti, kokiam įstatyme ar teisės akte yra ieškomas klausimas, o ne viską mokėti mintinai g.gif

Orientuotis tai turi, bet konkurse klausiama konkrečiai ir atsakoma turi būti konkrečiai.
Ir iš patirties žinau, kad dalyviai būna labai gerai pasiruošę rolleyes.gif Kad ir koks keistas tas žodis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2014 01 24, 11:51)
Zinau, kad laikant BGT skaiciuotuvu negalima naudotis. O bent lapu ir rasikliu leidzia naudotis?


duoda lapa ir piestuka

QUOTE(eufrozina @ 2014 01 24, 12:29)
Duoda pieštuką ir lapą.
Pirmam temos puslapyje viskas surašyta wink.gif
Papildyta:


Bet va blogiausia, kad kai kurie konkursai vyksta Vilniuje, pagrindinėj į darbą priimančios organizacijos būstinėje. Tarkim, darbas Kauno padalinyje, o reikia važiuoti į konkursą į Vilnių...



man yra virs 300 km vaziuoti i konkurso vieta
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 01 24, 18:25)
man yra virs 300 km vaziuoti i konkurso vieta

Tai gal, kai reikia tiek toli važiuot, tai ir kandidatų konkurse mažiau būna biggrin.gif
Atsakyti


Stipriai pasiruošti tai nereiškia iškalti, kaip čia viena veikėja samprotauja doh.gif doh.gif Kas moka mokytis ir mąstyti tas žino ką reiškia pasiruošti, dar nei karto nemačiau kad laimėtų atėjęs "ant durniaus", arba sakantys "nesitikiu laimėt"..smile.gif)
Atsakyti
Kiek % dabar duoda už pavadavimą? Ar ne 20% ? rolleyes.gif

Darbe pristatė naują VT tobulinimo programą, kur teigiama, kad už pavadavimą ir papildomų užduočių atlikimą beliks tik 5% priemoka g.gif (Siūloma atsisakyti priemokos už įprastą darbo krūvį viršijančią veiklą, ir priemokos už papildomų užduočių atlikimą, Nustatytos priemokos už pavadavimą, kai pavaduojant kitą tarnautoją, be savo darbo, reikia daryti ir kito tarnautojo funkcijas.)

Siaubas, nebebus galima leisti sau susirgti doh.gif Beveik kaip kokiame principingame uab'e g.gif


Atsakyti
Klausykit, o jeigu iki konkurso reikia būti pateikus privačių interesų deklaraciją, tai kaip jie tą patikrins? Aš ją esu pateikus kažkada seniai, kai pradėjau dirbti valstybės tarnyboje, tai tinka toks variantas?
Atsakyti
Jeigu kažkas per tą laiką pasikeitė - tada netinka.
Užpildykit ir pateikit per EDS VMI bei atsispausdinkit popierinį variantą.

Atsakyti
Tą deklaraciją, jeigu kažkas pasikeičia, reikia atnaujinti, tai aš tą ir padarau per elektroninę sistemą. O popierinį variantą reikia atsinešti į konkursą g.gif ? Nesuprantu kam, juk ten nemažai asmeninės informacijos, kuri, kaip aš suprantu, turėtų būti prieinama tik VMI. Ar aš kažką ne taip suprantu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levereti: 25 sausio 2014 - 09:57
Asmeniškai aš nežinau, man ją reikėjo pateikti jau kai laimėjau, o neštis dar tik į konkursą, kai nesi valstybės tarnautojas, o tik pretendentas - tikrai nereikėjo schmoll.gif

Na bet čia temoje yra rašiusių, kad reikėjo su popierine deklaracija ateiti.

Tikslo nežinau.

Juk nešitės ir asmens dokumentą - ten irgi asmens duomenys 4u.gif


Papildyta:

Ją tikrina įstaigos teisės ir/ar personalo skyrius, kai kur prašo prie EDS pateiktos atnešti ir atspausdintą, pasirašytą, įsega į asmens bylą (laimėjimo atveju).

Asmenys, pretenduojantys dirbti valstybinėje tarnyboje, privalo pateikti privačių interesų deklaraciją institucijos, kurioje pretenduoja eiti pareigas, nustatyta tvarka. Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo Antrojo skirsnio 5 straipsnio 1 dalis nustato prievolę deklaraciją pateikti valstybės ar savivaldybės institucijos, kurioje pretenduojama dirbti, vadovui ar šio įgaliotam asmeniui iki išrinkimo, priėmimo ar paskyrimo į pareigas dienos, jei kiti teisės aktai nenustato kitaip.

Deklaracija turi būti užpildyta ir pateikta EDS, atspausdinta ir pateikta kartu su kitais dokumentais, reikalingais konkursui į valstybės tarnybą.


Atsakyti