Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

Laba diena,
o kurią nors nuo refliukso vargina sausas kosulys? Na toks pastovus gerklės kutenimas. Aš taip kankinuosi jau antras mėnuo. Viskas prasidėjo nuo peršalimo, o kosulys liko. Gyd. įtaria, kad tai refliuksas. Tyrimas tik gegužės pabaigoje. Man neskauda skrandžio, rūgšties burnoje nejaučiu. Tiesiog kutena gerklę ir loju kaip šuniukas nuo to kutenimo. Kuo daugiau kosčiu, tuo labiau dar noriu.
Yra buvę ir anksčiau taip. Tai pagerdavau Omeprozolį ir praeidavo. Bet dabar jis jau man nepadėjo...
Atsakyti
Jei kosulys liko po peršalimo tai patarčiau pagerti Libexin.
Atsakyti
QUOTE(Ulpe @ 2015 04 23, 11:14)
Laba diena,
o kurią nors nuo refliukso vargina sausas kosulys? Na toks pastovus gerklės kutenimas. Aš taip kankinuosi jau antras mėnuo. Viskas prasidėjo nuo peršalimo, o kosulys liko. Gyd. įtaria, kad tai refliuksas. Tyrimas tik gegužės pabaigoje. Man neskauda skrandžio, rūgšties burnoje nejaučiu. Tiesiog kutena gerklę ir loju kaip šuniukas nuo to kutenimo. Kuo daugiau kosčiu, tuo labiau dar noriu.
Yra buvę ir anksčiau taip. Tai pagerdavau Omeprozolį ir praeidavo. Bet dabar jis jau man nepadėjo...

Taip yra buve mano sunui: susirgo persalimu, suvartojo antibiotiku, bet vis tiek kosciojo ir kosciojo sausai, kol gydytojai, atlike spirometrija, atrado bronchine astma.
Gal analogiskai registruokites ir pas pulmonologa, nes tos eiles pas medikus tikrai optimizmo neikvepia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulpe @ 2015 04 23, 10:14)
Laba diena,
o kurią nors nuo refliukso vargina sausas kosulys? Na toks pastovus gerklės kutenimas. Aš taip kankinuosi jau antras mėnuo. Viskas prasidėjo nuo peršalimo, o kosulys liko. Gyd. įtaria, kad tai refliuksas. Tyrimas tik gegužės pabaigoje. Man neskauda skrandžio, rūgšties burnoje nejaučiu. Tiesiog kutena gerklę ir loju kaip šuniukas nuo to kutenimo. Kuo daugiau kosčiu, tuo labiau dar noriu.
Yra buvę ir anksčiau taip. Tai pagerdavau Omeprozolį ir praeidavo. Bet dabar jis jau man nepadėjo...


Mano sūnui ir be antibiotikų taip(sausas kosulys nei iš šio nei iš to) buvo vieną sezoną, kol nesusiprotėjom pakelti lovos galvūgalio ir kiek padidinti pagalvės, nes miegodavo ant plokščios. Praėjo, jau porą metų nesikartoja. Bet "tylaus" arba gerklinio refliukso požymių jis turi.
Omeprazolių gėrimas man paskutinėje vietoje ir kraštutiniu atveju, nes jų neįmanoma atsikratyti. Pirma dieta (ne tik antirefliuksinė, bet ir teisingą mikroflorą palaikanti) ir gyvenimo būdas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loba2013: 25 balandžio 2015 - 09:18
O man jau nusibodo tas mano gerklinis refliuksas.Atrodo taikausi maista, na vistiek tas pats:gumulas gerklej, kosciojimas, lipnios seiles, gerkles grauzimas, burnoj rugstu...Pagal tas ju lenteles ka galima valgyti, o ka ne, isvis neimanoma laikytis dietos.Pvz.bananas kelia rugstis, tuoj ima grauzti gerkle, saltalankiu aliejus irgi nieko gero, jogurto lieso uzvalgius-dar ir dabar rugstu, riesutai irgi, o apie avizas ir kitas kruopas isvis tyliu.Obuoliai kaip ir nieko, tiesa riebi rukyta skumbre visai tiko.Vanduo tinka, tai vis gurksnoju.Omeprozoliai netinka, skrandis nustoja dirbti.O jauciu kaip rugstis dirgina ir bronchus, nes kosciu.O zaliavalge as negaliu buti ir nemanau, kad tai padetu.Dar perskaiciau kad prie refliuko tinka gerti probiotikus...Man vienas zaliaedis pasake, kad mesa sarmina organizma ir sake ryte suvalgyti gabaliuka lasiniu, per pietus sonines keptos, vakare vel gabala riebios mesos arba zuvies.Uztikrino, kad padeda.Dar nerizikavau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 04 25, 20:39)
O man jau nusibodo tas mano gerklinis refliuksas.Atrodo  taikausi maista, na vistiek tas pats:gumulas gerklej, kosciojimas, lipnios seiles, gerkles grauzimas, burnoj rugstu...Pagal tas ju lenteles ka galima valgyti, o ka ne, isvis neimanoma laikytis dietos.Pvz.bananas kelia rugstis,  tuoj ima grauzti gerkle, saltalankiu aliejus irgi nieko gero, jogurto lieso uzvalgius-dar ir dabar rugstu,  riesutai irgi, o apie avizas ir kitas kruopas isvis tyliu.Obuoliai kaip ir nieko, tiesa riebi rukyta skumbre visai tiko.Vanduo tinka, tai vis gurksnoju.Omeprozoliai netinka, skrandis nustoja dirbti.O jauciu kaip rugstis dirgina ir bronchus, nes kosciu.O zaliavalge as negaliu buti ir nemanau,  kad tai padetu.Dar perskaiciau  kad prie refliuko tinka gerti probiotikus...Man vienas zaliaedis pasake, kad mesa sarmina organizma ir sake ryte suvalgyti gabaliuka lasiniu, per pietus sonines keptos, vakare vel gabala riebios mesos arba zuvies.Uztikrino, kad padeda.Dar nerizikavau smile.gif

Man padeda lašinių gabaliukas ant tuščio - juk tai tarsi šaltalankio ar sėmenų aliejų analogas, tik sveikesnis. kiti kramto gumą, aš-lašinių skūrelę.
Aš asmeniškai tai tradicinių lentelių nesilaikau, man geriau riebiau ir rečiau nei kramsnoti nuolat. Jogurtas tai iš viso būtų siaubas, net ir po operacijos.
Pasigooglink Fast track diet, Norm Robiland anra pas Criss Kresser, suprasi, kodėl tai siūloma valgyti mėsa ar žuvis. Ligoninėj po operacijos man taip ir nešė kiaušinienė, malta mėsa, buljonas. O probiotikai tikrai padeda, mat refliuksas daug kam nuo blogos žarnyno mikrofloros. Man netinka su laktoze, todėl parsisiunčiau be jos.
Turbūt žinai, kad tavo refliuksas vadinamas LPR - Laryngopharyngeal. Tai sunkiausiai įveikiamas refliuksas...Man buvo/yra abudu. Operacija gerkliniam nepadėjo, bent jau iš karto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loba2013: 26 balandžio 2015 - 06:45


O lasiniai rukyti?pasidalinkit ka valgot nuo refliukso, gal ir man tiktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 04 26, 07:51)
O lasiniai rukyti?pasidalinkit ka valgot nuo  refliukso, gal ir man tiktu smile.gif

žinoma nerūkyti. Pati pasisūdau ir valgau po 3 dienų - iki savaitės senumo, kad būtų švieži.Parduotuviniai nesusipratimas kažkoks.

Pasidalinčiau, bet taip gal niekas nevalgys. Mano refliuksas labai baisus:) Nevalgau jokių vaisių, jokių pieno produktų, įskaitant sviestą. Jokių aštrių prieskonių, česnakų, svogūnų.
Absoliučiai daugumai žmonių padeda angliavandenių ribojimas, t.y. nevalgymas jokių košių, bulvių, vaisių, miltinių patiekalų, medaus.
Kitiems reikia ir operacijos.
Pabandykite mesti kruopas ir kitka, nieko baisaus neatsitiks, o galbūt ir pagerės.
Atsakyti
Aciu uz atsakyma.Na as irgi nevalgau to ko ir jus.Is nevilties parasiau i www.vaistininko uzrasai, galvojau ka nors patars, na nieko naujo ir neimanoma patarti, kai viskas ir taip aisku-dieta, vaistai ir ramybe smile.gif
Tik man keista, kodel patare gerti pacius brangiausius nexium vaistus, kai akcentavau jog nuo tokiu vaistu man sustoja skrandis.
O lainukus pasudot ir taip valgot ar verdat?
Atsakyti
Sveikos, as irgi vengiu tu produktu taip kaip Loba2013. Angliavandeniu ribojimas man i nauda. Ir dar vengiu kavos ir bet kokios arbatos nes labai atpalaiduoja skrandzio rauka.
Man irgi nuo vaistu dar blogiau pasidare (geriau Omperazol, Zulbex, Nexium).
Labai svarbu ramybe ir dieta, maisto derinimas. Cia jau visam gyvenimui si liga verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 04 26, 22:38)
Aciu uz atsakyma.Na as irgi nevalgau to ko ir jus.Is nevilties parasiau i www.vaistininko uzrasai, galvojau ka nors patars, na nieko naujo ir neimanoma patarti, kai viskas ir taip aisku-dieta, vaistai ir ramybe smile.gif
Tik man keista, kodel patare gerti pacius brangiausius nexium vaistus, kai akcentavau  jog nuo tokiu vaistu man sustoja skrandis.
O lainukus pasudot ir taip valgot  ar verdat?

Lašinukų neverdu, žali naudingiau. Nexium gėriau, man jie tokie patys kaip ir kiti, ypač nuo pantoprazolio bloga, net gerklę užpaudžia. Nuo raniberlų - staigi dilgėlinė. Čia jau gal psichologiškai, žinau kaip tie vaistai žaloja organizmą, bandydavau save įkalbėti, kad reikia pakentėti, kol pagis stemplė, tada gal ir raukas užsidarys. Nei pagijo, nei užsidarė.
Po operacijos tyrimai rodo, kad raukas užsidaręs, erozijų nėra. O vis vien skauda stemplę ir kartais gerklę.
Atsakyti
QUOTE(Loba2013 @ 2015 04 27, 17:52)
Lašinukų neverdu, žali naudingiau. Nexium gėriau, man jie tokie patys kaip ir kiti, ypač nuo pantoprazolio bloga, net gerklę užpaudžia. Nuo raniberlų - staigi dilgėlinė. Čia jau gal psichologiškai, žinau kaip tie vaistai žaloja organizmą, bandydavau save įkalbėti, kad reikia pakentėti, kol pagis stemplė, tada gal ir raukas užsidarys. Nei pagijo, nei užsidarė.
Po operacijos tyrimai rodo, kad raukas užsidaręs, erozijų nėra. O vis vien skauda stemplę ir kartais gerklę.

O biopsija dare? Nes buna kad grazu viskas stemplej ir skrandy, o biopsija rodo ka kita.
Atsakyti