Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

QUOTE(guodzik @ 2015 12 16, 11:25)
O kiek vandens jus isgeriat? g.gif

As mazai blush2.gif Koki litra su visa kava ir arbata bei sriuba.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 12 16, 11:22)
As mazai blush2.gif Koki litra su visa kava ir arbata bei sriuba.

Bandykit daugiau. As dabar per prievarta geriu vandeni bet rytais lyg lengviau.
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 12 17, 10:17)
Bandykit daugiau. As dabar per prievarta geriu vandeni bet rytais lyg lengviau.

O kam? Kol nera paumejimo, maitinuosi ir skyscius geriu kaip sveika thumbup.gif thumbup.gif Va bus paumejimas, tada is viso nuimsiu kava, juodaja arbata, sultis, gersiu tik mineralini borgiomi(man jis prie GERLo paumejimo kaip sventas vanduo, greit visas problemas panaikina drinks_cheers.gif ).
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 12 17, 11:36)
O kam? Kol nera paumejimo, maitinuosi ir skyscius geriu kaip sveika thumbup.gif  thumbup.gif Va bus paumejimas, tada is viso nuimsiu kava, juodaja arbata, sultis, gersiu tik mineralini borgiomi(man jis prie GERLo paumejimo kaip sventas vanduo, greit visas problemas panaikina drinks_cheers.gif ).

as jus sumaisiau su ta mergaite kuri skundesi liga doh.gif biggrin.gif
sakot padeda Borjomi?
man gydytojas israse tris menesius gerti Dexilant o po 3 menesiu eiti pas LOR g.gif kai pirkau vaistinej, sake, cia kazkoks naujas vaistas ir dar brangus. Dvi savaites 12 eur doh.gif vakare pries miega isgeriu saltalankiu aliejaus sauksta g.gif is padziu degino gerkle, speju gerklej turiu zaizdeliu doh.gif beda ta kad dienos eigoje man rugstys nekyla (retais atvejais kai suvalgau koki per riebu kepsni) tai net nzn kokiu produktu atsisakyti: nevalgau daug kepto riebaluose, astraus maisto g.gif bet sitokio paumejimo man dar nera buve. Tureja streso nesenai ir va rezultatas doh.gif
Atsakyti
Sveikos.gydytojas paskyre gerti pantoprazole ryte pries valgi.geriu 5 dienos.kol kas nejauciu pagerejimo.kazink kada turetu pageret?sakykit gal yra koks maisto sarasiukas ka galima valgyti,nes labai sunku atsirinkti.ar galima valgyti keptus obuolius?juoda duona?zalius agurkus?avokada?
Pas mane rado isvarza stemples 18 mm.ir erozijas stempleje.ar tai yra labai blogai?nes prisiskaiciau apie bareto stemple ir vezi tai man baisu.o jei mityba ir vaistai nepades?o seimos gyd sako tipo nieko cia tokio kas3 zmogus vaiksto su tokia diagnoze.gal kas pakomentuotu.aciu.
Atsakyti
Sveikos,ziuriu niekas neuzsuka cia.as vis dar kankinuosi.svoris krenta.ka valguti net nzn.labai nevirskina.valgau dazniausiai koki troskini ar kose.bet ir to nevirskina.kazin kada tas pagerejimas ateis?ir apetito nera visai. Perskaiciau jusu visas temas ir vistiek nzn ka man valgyti,nes konkreciai as rusgsties nejauciu kad kiltu,bet iesisai grauzia gerkle ir burna.tai nzn kaip man atsirinkt tuos produktus.vaistus geriu, bet pagerejimo nejauciu.ir panikuoju del tokios busenos.
Atsakyti
Man padėjo Nexium. Netiko visi tie prozoliai.
Atsakyti
QUOTE(mirameda @ 2015 12 27, 13:41)
Sveikos,ziuriu niekas neuzsuka cia.as vis dar kankinuosi.svoris krenta.ka valguti net nzn.labai nevirskina.valgau dazniausiai koki troskini ar kose.bet ir to nevirskina.kazin kada tas pagerejimas ateis?ir apetito nera visai. Perskaiciau jusu visas temas ir vistiek nzn ka man valgyti,nes konkreciai as rusgsties nejauciu kad kiltu,bet iesisai grauzia gerkle ir burna.tai nzn kaip man atsirinkt tuos produktus.vaistus geriu, bet pagerejimo nejauciu.ir panikuoju del tokios busenos.

Pajuodinau sakini, kuris jusu GERLo draugas. Atminkit-kuo daugiau nervuosites, kuo daugiau bijosite, kuo daugiau panikuosite, tuo ilgiau sveiksite. drinks_cheers.gif Nes rauka tarp stemples ir skrandzio reguliuoja nervines lasteles, kurios siuo metu "serga", t.y. neteikia impulsu i jusu smegenine, kad patekus maistui i skrandi reikia uzsiverti. Tie nervu centrai atsigaus, bet reikia laiko. Ir lengviau tos lasteles "pasveiksta", kai zmogus nurimsta. Tai visai nepavojinga liga, nemirtina, va tik nemaloni.

Kylancios rugsties jus ir nejausit, nes stempleje nera skonio receptoriu, jie issideste priekineje liezuvio dalyje, vienok, sugrizes maistas kartu su skrandzio rugstimi daro juoda darba stempleje-erozijas.
Aprasykit, kaip valgote maista? Kiek kartu per diena, na smulkiai, gal tada visos padesim, gal pamatysim, kurioje vietoje darote klaidas 4u.gif

QUOTE(Jolete @ 2015 12 27, 14:29)
Man padėjo Nexium. Netiko visi tie prozoliai.

Pritariu Joletei, kol nepradesit gerti Nexium, tol galit pagerejimo ir ilgai laukti. drinks_cheers.gif Nevisiems tie pantaprozoliai veikia, o kai susidaro grupe besiskundzianciu zmoniu, tai toks ispudis, kad jis neveikia ne vienam doh.gif
Atsakyti
Jau yra naujesni/geresni vaistai už Nexium - Dexilant. Man jie labiau padejo.


http://www.emedicina..._i_lietuva.html
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 12 27, 15:39)
Jau yra naujesni/geresni vaistai už Nexium - Dexilant. Man jie labiau padejo.
http://www.emedicina..._i_lietuva.html


O man jie visiškai netiko schmoll.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti