Įkraunama...
Įkraunama...

"Invalidai"

QUOTE(XXXXXX @ 2008 02 21, 12:53)
nu nesuprantu as vistiek.Vadinasi jei turi nauja masina,ir dar neduok Die esi blondine,tai jau esi blogietis ,chamas ir niekadejas.Kodel tokiu diskusiju nesukelia,kai pasistato ne tokia prabangia masina arba islipa ne blondine.Ka ,ju sazine kitokia?O gal jiems nuolaidos del to,kad "biednesni"??Tai jei jau kalat prie kryziaus,tai bent jau saziningai visus linciuokit g.gif



nuuu, tai gi jei biednas ir naglas tai nieko, a va jau jei turtingas ir naglas ohmy.gif kaip taip gali buti, juk jam ir taip gyvenime sekasi, o dar daro ka nori. O jei biednas be sazines, bal jo nemate, juk ir taip biednas vargsas verysad.gif


Sviestas sviestuotas.
Atsakyti
QUOTE(Riuriu @ 2008 02 21, 12:57)
nuuu, tai gi jei biednas ir naglas tai nieko, a va jau jei turtingas ir naglas ohmy.gif kaip taip gali buti, juk jam ir taip gyvenime sekasi, o dar daro ka nori. O jei biednas be sazines, bal jo nemate, juk ir taip biednas vargsas  verysad.gif
Sviestas sviestuotas.

tai va tai va.O kartais pas tuos "turtinguosius" nelaimiu ir bedu daugiau buna nei pas biednus.Gi nelaimes nutinka ir tiems ir tiems.
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 02 21, 14:07)
tai va tai va.O kartais pas tuos "turtinguosius" nelaimiu ir bedu daugiau buna nei pas biednus.Gi nelaimes nutinka ir tiems ir tiems.

drinks_cheers.gif Tikiu, kad turčių gyvenimas ne lengvesnis nei biednų....
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 02 20, 20:50)
Jojo.  blink.gif O kai koks kisenvagis bandys Jusu pinigine istraukti, tai irgi nenusileiskit- peiliu jam i kepenis, peiliu.  blink.gif

Aš gi nesakau, kad taip reikia, o tik klausiu kaip kovot? Pripažinkit, juk juokingai skamba - padėkit raštelį, po to antrą... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Papooga @ 2008 02 21, 16:55)
Aš gi nesakau, kad taip reikia, o tik klausiu kaip kovot? Pripažinkit, juk juokingai skamba - padėkit raštelį, po to antrą...  lotuliukas.gif


Tai as jau sakiau- sau atsakykit, DEL KO Jus kovojat. Gi neskubat niekur, jei toleruojat padangu pjaustyma- nepagreitina jis problemos issprendimo, akivaizdu. smile.gif Tokiu atveju siulau iseiti- rasteliai- jie bent jau leis Jums pasijusti laipteliu auksciau, nei automobili ant pravaziavimo palikes zmogus. Savigarba islaikysit. Pati pries save gi jausites geriau, nejau smagu i kiaulyste atsakyti dar didesne kiaulyste. I ka lygiuojates? mirksiukas.gif

Jei skubat is tiesu, tai darykit taip, kaip rase Silvute- pakvieskit policija, nutemps ji ta masina. Taip irgi savigarba islaikysit. Ir civilizuotai pasijusit.

O vat jei kovojat del to, kad norisi parekt ir pakiaulint, tai ka bepatarsi- ginkluokites, pirkit Zoro kaukes, rasykit anonimkes, bambekit, rekaukite, raukykites, spjaudykites, pasenkite ir suvarkite be laiko. Problemu tai neispres (nei auto parkavimo, nei Jusu vidiniu), bet jei toks Jusu pasirinkimas, tai ka cia bepadarysi. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa159: 21 vasario 2008 - 16:11
QUOTE(XXXXXX @ 2008 02 21, 12:53)
nu nesuprantu as vistiek.Vadinasi jei turi nauja masina,ir dar neduok Die esi blondine,tai jau esi blogietis ,chamas ir niekadejas.Kodel tokiu diskusiju nesukelia,kai pasistato ne tokia prabangia masina arba islipa ne blondine.Ka ,ju sazine kitokia?O gal jiems nuolaidos del to,kad "biednesni"??Tai jei jau kalat prie kryziaus,tai bent jau saziningai visus linciuokit g.gif


Žmonės, na nepriimkit kiekvieno posto sau taip asmeniškai, čia kalbant minima blondinė- kitais žodžiais tariant, tai tokia persona, kuri ne būtinai turi šviesius plaukus, bet šiaip yra įjungusi fazę px ant visko, darau ką noriu, statau kur noriu, o jei kas dar ką nors pasakys, suvaidinsiu šlangą, ir parodysiu kad nesuprantu apie ką čia kalba eina... Tie, kurie čia minimi kaip važinėjantys su nauja mašina, tai ne dėl to, kad kažkas turi blogesnę mašiną arba ne dėl to, kad labai jau pavydį kažko. Žmonės pyksta, kad atsiranda tokių personų (ir kažkodėl jie dažniausiai važinėja itin brangiomis mašinomis), kurios laiko save važnais labai žmonėmis, ir atvažiavę statosi į neįgaliųjų vietą ne todėl, kad nėra kitų vietų, bet todėl, kad jie skuba labai, ir neturi kada čia terliotis su vietomis, be to ta vieta visai šalia durų, ir apskritai aš ką noriu, tą darau, ir neįdomios man niekeno sukurtos taisyklės, nes mano, kad pasaulis sukasi tik apie juos, ir taisykles kuria būtent jie. Ir nemanau kad čia postus rašo tik labai biedni ir labai turtingi, tik tie kurie važinėja su senienomis, ir tik tie kurie su labai geromis mašinomis. Tai nepriklauso nei nuo plaukų spalvos, nei nuo mašinos, ar turimų pinigų. tai priklauso nuo požiūrio ir nuo pagarbos kitiems ir pačiam sau.
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 02 21, 16:09)
Tai as jau sakiau- sau atsakykit, DEL KO Jus kovojat. Gi neskubat niekur,

Tiesą sakant pasiilgau tų laikų kai neskubėjau niekur. O kas link kovojimo, tai net nelabai suprantu apie kokia skovas jūs čia šnekat, nes ka-kaip labai daug į turtus akcentuojat ir į turtingųjų nemėgimą.Bet aš irgi važinėju ne prasta mašina ir tikrai nesiskundžiu materialine padėtimi, tačiau ir nejaučiu kažkokios tai paniekos ar pavydo iš aplinkinių.

QUOTE(alfa159 @ 2008 02 21, 16:09)
jei toleruojat padangu pjaustyma-


Netoleruoju aš padangų pjaustymo, tačiau jeigu kokiam tokiam chamui kasnors ir supjaustytų padangas, tai tikrai jo nesmerkčiau. kaip ir nesmerkčiau peiliu perdūrusio vagį.

QUOTE(alfa159 @ 2008 02 21, 16:09)
Tokiu atveju siulau iseiti- rasteliai- jie bent jau leis Jums pasijusti laipteliu auksciau, nei automobili ant pravaziavimo palikes zmogus. Savigarba islaikysit. Pati pries save gi jausites geriau, nejau smagu i kiaulyste atsakyti dar didesne kiaulyste. I ka lygiuojates?  mirksiukas.gif


Neskirstau aš žmonių į laipteliais aukščiau laipteliais žemiau, visi mes ne be nuodėmės, tačiau tema čia konkreti, problema egzistuoja. O tokie poetiški pasiųlymai raštelius rašyti nu man tai tikrai juokingi. Ta prasme suprantu aš tą, kaip jūs vadinat svigarbos išlaikymą ir t.t. Tačiau kai susidūri su chamu, kuriam vienodai viskas šviečia, tai labiau save žemindamas pasijusi tuos raštelius kabindamas.

QUOTE(alfa159 @ 2008 02 21, 16:09)
Jei skubat is tiesu, tai darykit taip, kaip rase Silvute- pakvieskit policija, nutemps ji ta masina. Taip irgi savigarba islaikysit. Ir civilizuotai pasijusit.

Jei skuba žmous ištiesų, tai policija tikrai nepagreitins, bet jei neskuba, tai aš asmeniškai irgi kviesčiau. Aišku tai visai netinka, jei pvz. užimtos visos vietos prie prekybos centro. Atvažiuoji, žiūri nėr kur pasistatyti, išsikvieti policiją, jie susiranda niekadėjus, pasistatai. Kitą kart vėl tas pat. Kas gi save taip kankins?

QUOTE(alfa159 @ 2008 02 21, 16:09)
O vat jei kovojat del to, kad norisi parekt ir pakiaulint, tai ka bepatarsi- ginkluokites, pirkit Zoro kaukes, rasykit anonimkes, bambekit, rekaukite, raukykites, spjaudykites, pasenkite ir suvarkite be laiko. Problemu tai neispres (nei auto parkavimo, nei Jusu vidiniu), bet jei toks Jusu pasirinkimas, tai ka cia bepadarysi.  smile.gif

Keistas man tas jūsų požiūris, kad žmonės pikti ir pavydūs šitoje temoje. Aš asmeniškai to nepastebėjau. O akcentas ant prabangių mašinų buvo, nes tokių daugiausiai ne vietoje stovi ir tokia srečiausiai neįgalieji vairuoja. Tik tiek.


Papildyta:
QUOTE(scorpioneeee @ 2008 02 21, 16:50)
Žmonės, na nepriimkit kiekvieno posto sau taip asmeniškai, čia kalbant minima blondinė- kitais žodžiais tariant, tai tokia persona, kuri ne būtinai turi šviesius plaukus, bet šiaip yra įjungusi fazę px ant visko, darau ką noriu, statau kur noriu, o jei kas dar ką nors pasakys, suvaidinsiu šlangą, ir parodysiu kad nesuprantu apie ką čia kalba eina... Tie, kurie čia minimi kaip važinėjantys su nauja mašina, tai ne dėl to, kad kažkas  turi blogesnę mašiną arba ne dėl to, kad labai jau pavydį kažko. Žmonės pyksta, kad atsiranda tokių personų (ir kažkodėl jie dažniausiai važinėja itin brangiomis mašinomis), kurios laiko save važnais labai žmonėmis, ir atvažiavę statosi į neįgaliųjų vietą ne todėl, kad nėra kitų vietų, bet todėl, kad jie skuba labai, ir neturi kada čia terliotis su vietomis,  be to ta vieta visai šalia durų, ir apskritai aš ką noriu, tą darau, ir neįdomios man niekeno sukurtos taisyklės, nes mano, kad pasaulis sukasi tik apie juos, ir taisykles kuria būtent jie. Ir nemanau kad čia postus rašo tik labai biedni ir labai turtingi, tik tie kurie važinėja su senienomis, ir tik tie kurie su labai geromis mašinomis. Tai nepriklauso nei nuo plaukų spalvos, nei nuo mašinos, ar turimų pinigų. tai priklauso nuo požiūrio ir nuo pagarbos kitiems ir pačiam sau.


Bravo, scorpionee, labai tiksliai parašei thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas nors zinot, jeigu vezi vaika, turinti sunkia negalia, ar laisves aliejoj Kaune parkuojant masina reikia moketi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iri @ 2008 02 21, 17:24)
Gal kas nors zinot, jeigu vezi vaika, turinti sunkia negalia, ar laisves aliejoj Kaune parkuojant masina reikia moketi?  g.gif

man rodos reikia mokėti visiems, nebent turit kažkokį pažymėjimą 'nemokamas parkavimas', kuris tikrai ne visiems duodamas schmoll.gif
Atsakyti

Būna visokių atvejų, gali kiekvienam pasitaikyt, bet diskusijose visi bando apibendrinti..

Aš vis gi manau, kad normalu kovoti už savo TEISES..Ir man tikrai nepatinka pasakymai-kam čia ta teisybė reikalinga, kas nori, tas tą ir darys..
Man keista, kad žmonės mano, kad normalu taip mąstyti..kad normalu būt nusiteikus, kad teisybės čia nebus..

Aišku kovot už savo teises reikia pagal galimybes kultūringai smile.gif


O dėl turto-neturto, pačios iškeliat jį į pirmą vietą ir jaučiatės labai nuskriaustos -tipo liaudis puola tongue.gif
Nu net juokinga-niekam tas jūsų turtas nerūpi, jei jo pačios nekaišiojat po nosim ir nepastatot į neleistiną vietą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(svetima @ 2008 02 22, 11:00)
man tikrai nepatinka pasakymai-kam čia ta teisybė reikalinga, kas nori, tas tą ir darys..
Man keista, kad žmonės mano, kad normalu taip mąstyti..kad normalu būt nusiteikus, kad teisybės čia nebus..


lotuliukas.gif ziuriu istrigo, kaip plokstele uzsikirtus.... jau ntajam poste tas pats minima ....
Taip, butent taip ir bus, darys kas ka nori ir niekas musu vargsej LT nepasikeis greitu laiku, jei aisku apskritai kada pasikeis....
Reiktu jums Rusijoj pagyventi, ot ten tai daro ka nori tas kas pinigu turi, visiskai ka nori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Riuriu @ 2008 02 22, 12:18)
Reiktu jums Rusijoj pagyventi, ot ten tai daro ka nori tas kas pinigu turi, visiskai ka nori  mirksiukas.gif

Nu i k čiortu Rusijoj doh.gif , "Rasija veleka", tad Rusijoj neįgaliųjų nėrrrrr schmoll.gif , tuo reikėtų šventai tikėti 4u.gif
Atsakyti