Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo savaitės

Galiu tik viena pasakyt, kad echo tikslu b=vaikelio laika parodo kai jus bunat 17sav. biggrin.gif
Atsakyti
Pvz. mano mergyte labai smulki ir pas ja pagal data atitinka tik pilvukas lotuliukas.gif Taip kad darykit isvadas, kad echo nevisada tikslus na nebent jusu vaikai sabloniniai ax.gif
Atsakyti
Pries 2 dienas padariau testuka nes velavo MMM... Pasirode II ... O gi kaip tas nutiko... 3 metus saugojomes, bet be kontraceptiku.. praejusios MMM prasidejo 27 diena... 4 ju diena buvo smileysex.gif be jokios apsaugos..Buvau tikra kad per MMM nepastosi... po to dar 2-3 dienos jos tesesi.... Ir ka gi??? As nestuke.gif ... Nuo kokios dienos tada skaiciuoti nestuma? As tiksliai zinau kad tai buvo apie sausio 30-31d. O jei ziuret pagal tuos kalendorius pastojimas butu tik 02.11 diena.. tai beveik 2 savaiciu skirtumas?
Ar kam taip buvo?
blink.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmosios dukros, žinojau tikslią pastojimo datą. Buvau ir gydytojai pasakiusi, tai ji pagal ją ir skaičiavo. Bet gimė ne pagal pastojimo dieną, o pagal paskutinių mėnesinių pirmosios dienos skaičiavimą (na, kur tradiciškai skaičiuoja). Nors jos ten nedaug skyrėsi: pagal pastojimo dieną turėjo gimti 12.29, o pagal mėnesines - 01.03. Gimė kaip laikrodukas - 01.03. bigsmile.gif
Atsakyti
Daktarai skaičiuoja 40sav nuo paskutinių mėnesinių pirmos dienos. Jeigu žinoma pastojimo diena, tai nuo jos skaičiojamos tik 38 sav. Tavo atveju, tai labai nesutampa gimdtmo datos. Dar trečią datą gali sužinoti per echo tyrimą.
Bet vistiek visur (ir dekreta) tau skaičius nuo MM 40 sav.
Atsakyti
na as irgi zinau tikslia pastojimo data, ji buvo 3 sav nuo paskutiniu menesiniu dienos, ir daktarei pasakiau, bet ji skaiciuoja pagal vaisiaus dydi ir ishsivystima, kas atiinka paskutine MM diena 4u.gif
Atsakyti
As ir tiksliai zinau savo nestumo diena, o visi daktarai susitare tvirtina, kad nestumas nuo mm pirmos dienos ax.gif Juk kiausialaste nuo tada pradeda augti, todel taip ir skaiciuojasi ax.gif
Atsakyti
Regis ir as tiksliai zinau pastojimo data, o pagal gydytojos taip pat ir genetikes nustatyta gimdymo data iseitu, kad gimdysiu 37 savaiciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2007 03 04, 11:52)
Regis ir as tiksliai zinau pastojimo data, o pagal gydytojos taip pat ir genetikes nustatyta gimdymo data iseitu, kad gimdysiu 37 savaiciu g.gif

man irgi iseina 37 savaites drinks_cheers.gif
Atsakyti
Matai, kad mylejotes sausio 30-31 d., tai dar nereiskia, kad tada ir pastojai. Spermatozoidai gali kai kuriais atvejais gana ilgai isgyventi moters gimdoje ir kiausintakiuose, kol ivyks ovuliacija ir susitiks su kiausialaste. Tai gali buti kad jie kokia 10 dienu dar pagyveno, o tik po to ivyko apvaisinimas, nes mazai tiketina, kad butent ovuliacija tau ivyko per menesines. Vis tiek, manau, reiketu skaiciuoti pagal paskutiniu menesiniu pirma diena. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujoke_xx @ 2007 03 05, 15:19)
Matai, kad mylejotes sausio 30-31 d., tai dar nereiskia, kad tada ir pastojai. Spermatozoidai gali kai kuriais atvejais gana ilgai isgyventi moters gimdoje ir kiausintakiuose,

Šakės...o aš čia kad skaičiuojuos kada gelėjau pastoti...
Gyveni gyvei ir miršti kvailas ....
O tai jeigu pirma mėnesinių diena - 02.16 , o iki 03.01 neimylėjau, tai nelogiška tada pagal mėnesines skaičiuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(-JURGITA- @ 2007 03 07, 12:52)
Šakės...o aš čia kad skaičiuojuos kada gelėjau pastoti...
Gyveni gyvei ir miršti kvailas ....
O tai jeigu pirma mėnesinių diena - 02.16 , o iki 03.01 neimylėjau, tai nelogiška tada pagal mėnesines skaičiuoti  g.gif


visuotinai yra priimta skaičiuoti pagal paskutinių mmm pirmą dieną mirksiukas.gif
Atsakyti