Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo savaitės

Aplamai tai yra l. normalu tureti 3 gimdymo datas.
1.Pagal menesines(+3men.-7d.)
2.Pagal echoskopijos duomenis
3.Pagal pirmuosius vaisiaus judesius
Ir gali buti 4-ta-pagal zinoma pastojimo data,t.y.+3men.+7d.
O kaip kitaip?Juk musu visu ciklai ar ovuliacijos dienos tikrai ne "tikslieji laikrodukai".Juk jei musu ciklas 30,tai ovuliacija toli grazu nebutinai 15c.d.
O kur dar atskiras indvidualumas.Pvz.Mano gimdymo data buvo balandzio 2d.Pagimdziau 04.01.Neonotologe pasake,kad pagal visus brandumo pozymius jam reikejo dar but pas mane kaip minimum 2sav.Kodel?Todel kad buvo sunkus nestumas,nuolat spazmavo,apsitraukinejo gimda.To pasekoja strigo ir savalaikis vystymasis,augimas.Aciu Dievui vaikas sveikas ir normalus.Taip,kad cia tiek niuansu.....
Atsakyti
Oi, o aš pvz net nesitikiu pagimdyt tą dieną ar panašiai kaip man nustatys, nes žinau, kad gimt vaikelis tikrai norės anksčiau, nes pas mane mažytė gimdutė ir kleckiukui pritruks vietelės.
Tik vat meldžiuos, kad ne labai anksti būtų. blush2.gif
Atsakyti
mano leliukas pagale cho savaite didesnis nei pagal mm
Atsakyti
QUOTE(Vaila @ 2006 08 06, 17:29)
Aplamai tai yra l. normalu tureti 3 gimdymo datas.
                      1.Pagal menesines(+3men.-7d.)
                      2.Pagal echoskopijos duomenis
                      3.Pagal pirmuosius vaisiaus judesius
Ir gali buti 4-ta-pagal zinoma pastojimo data,t.y.+3men.+7d.
O kaip kitaip?Juk musu visu ciklai ar ovuliacijos dienos tikrai ne "tikslieji laikrodukai".Juk jei musu ciklas 30,tai ovuliacija toli grazu nebutinai 15c.d.
O kur dar atskiras indvidualumas.Pvz.Mano gimdymo data buvo balandzio 2d.Pagimdziau 04.01.Neonotologe pasake,kad pagal visus brandumo pozymius jam reikejo dar but pas mane kaip minimum 2sav.Kodel?Todel kad buvo sunkus nestumas,nuolat spazmavo,apsitraukinejo gimda.To pasekoja strigo ir savalaikis vystymasis,augimas.Aciu Dievui vaikas sveikas ir normalus.Taip,kad cia tiek niuansu.....


pagal jus gaunasi kad nestumas trunka daugiau nei metus 4u.gif pagal menesines skaiciuojama -3men +7d (o ne atvirksciai kaip jus raset) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(***smile*** @ 2006 08 09, 12:57)
pagal jus gaunasi kad nestumas trunka daugiau nei metus 4u.gif  pagal menesines skaiciuojama -3men +7d (o ne atvirksciai kaip jus raset) 4u.gif


vat vat lotuliukas.gif ir aš tą patį galvoju nors ir naujokė esu. tongue.gif
teisingai būtų skaičiuot -3 mėn +7 d.

Man nustatė gimdymo datą 2007.02.22, o pagal jūsų paskaičiavimą turiu gimdyt kažkur 2007.08.22 hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2006 08 10, 11:33)
vat vat  lotuliukas.gif  ir aš tą patį galvoju nors ir naujokė esu.  tongue.gif
teisingai būtų skaičiuot -3 mėn +7 d.

Man nustatė gimdymo datą 2007.02.22, o pagal jūsų paskaičiavimą turiu gimdyt kažkur 2007.08.22  hihihi.gif

Merginos ATLEISKIT.Visai jau man kvankt.Parodziau as cia "dideli moksla".......Bet Jus saunuoles ir supratot mane puikiai.Taip taip -3men.+7d. ir t.t. doh.gif Kita karta atidziau "pasitaskysiu"formulemis....
Atsakyti
QUOTE(Vaila @ 2006 08 10, 19:37)
Merginos ATLEISKIT.Visai jau man kvankt.Parodziau as cia "dideli moksla".......Bet Jus saunuoles ir supratot mane puikiai.Taip taip -3men.+7d. ir t.t. doh.gif Kita karta atidziau "pasitaskysiu"formulemis....


nieko tokio, visi esam zmones ir visi galim klysti 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, per kiek laiko jums pavyko pastoti nuo tada kai suplanavot ? Cia gal ne i tema,
Atsakyti
o as tiksliai žianu kada pastojau drinks_cheers.gif ta dienuke manau niekada nepasimirš wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daisi: 26 rugpjūčio 2006 - 20:13
Aš su abiems žinojau kada pastojau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(***smile*** @ 2006 07 10, 12:20)
o kaip kitom  nestuke.gif skaiciuoja savaites? pagal echo ar mmm jei skiriasi labai? g.gif


Man tai paskaičiavo gydytoja pagal mmm gimdymo datą, bet vis vien esu tikra, kad biškį anksčiau pagimdysiu. ax.gif
O echo neseniai darė tai į kortą įrašė 14-15 sav. nėštumas. Na, taip ir yra, pagal mmm - 15, o pagal echo - 14.
Atsakyti
kiek as zinau, jeigu yra nezinoma paskutinė ciklo pirmoji diena, gimdymo terminą galima paskaičiuoti pagal pirmųjų vaisiaus judesių, kuriuos pajuto nestuke.gif , datą. T.y. prie pirmųjų judesių pajutimo datos pirmąkart gimdančioms reikia pridėti 140 dienų, pakartotinai gimdančioms - 154 dienas. Tokiu būdu paskaičiavus gimdymo datą lengvai galim paskaičiuoti ir pastojimo datą, t.y. atimti 267 dienas (arba 38 savaites).

Atsakyti