Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo savaitės

QUOTE(Raganaa999 @ 2007 12 14, 12:11)
o tai jeigu echoskopija rodo tarkim 4 savaites, tai gimdysiu po 36 ar po 32? Ta prasme kai skaiciuoji nuo paskutiniu MMM dienos tai nestumas skaitosi bus 40 savaiciu, jei tiksliai zinai kada pastoji tai nestumas 38 savaites, o kaip pagal echoskopija? Jei rodo 4 savaites tai po keliu gimdysiu?



echoskpija neparodo tikslaus laiko...pakentek truputeli, kol gyd apziurejus gales pasakyti, kiek savaiteliu atitinka tavo nestumas... man, pvz, echoskopas parodo savaite daugiau nei sako gydytoja.. bet ir siuo atveju gydytoja teisi... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zydrune85 @ 2007 10 31, 21:25)
sveikutes 4u.gif , mes su vyru planavome leliuka smile.gif , tad tiksliai zinome kuria savaite pastojau, sekeme vaisingas dienas blush2.gif .Pagal daktarus man viena savaite daugiau, nes jie skaiciuoja pagal paskutines mm, o as skaiciuoju pagal vaisingas dienas mirksiukas.gif .



man lygiai tas pats.. as tiksliai zinau kuria diena, o gydytoja pridejus savaite... lotuliukas.gif
Atsakyti
nu bet tai kaip jie idomiai skaiciuoja! nuo pirmos menesiniu dienos... taigi faktas kad tikrai ne ta diena pastojau... tai pagal ja iseina kokiom 2 savaitem daugiau nei as manau doh.gif

nu aisku, gal man dar ir anksti cia ka nros spresti... is vis dar labai mazai yra, turbut tik kokios 3 savaites (cia pagal mane) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperLapeSnape @ 2008 01 03, 19:31)
nu bet tai kaip jie idomiai skaiciuoja! nuo pirmos menesiniu dienos... taigi faktas kad tikrai ne ta diena pastojau... tai pagal ja iseina kokiom 2 savaitem daugiau nei as manau  doh.gif 

nu aisku, gal man dar ir anksti cia ka nros spresti... is vis dar labai mazai yra, turbut tik kokios 3 savaites (cia pagal mane)  blush2.gif

taip, jie taip skaiciuoja.. bet kadangi jir skaiciuoja nuo pirmos menesiniu dienos, tai skaiciuoja 40savaiciu... o kadangi pastojama dazniausiai praejus dviems savaitems po mn, reik skaiciuot 38 sav. TIEK LAIKO MES IR NESIOJAM KUDIKIUS!!!! thumbup.gif
Atsakyti
o kaip dazniau nestuke.gif pagimdo, ar pagal echo parodymus, ar pagal paskutiniu mm data? g.gif
Atsakyti
QUOTE(monikiux @ 2008 01 05, 13:06)
o kaip dazniau  nestuke.gif  pagimdo, ar pagal echo parodymus, ar pagal paskutiniu mm data?  g.gif

o cia tai geras klausimas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
pasidomesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
O man pagal paskutiniu menesiniu data akusere nustate 8sav. o kai paziurejo ginekologe pasake, kad max. 4-5sav. Pries savaite buvau dar pas kita gina, ji isvis itare nesivistanti, tai dabar ir nebesuprantu kur itesa, ar gali tiek skirtis paskaiciavimai? Juk menuo laiko nestumui labai daug? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(almukass @ 2008 01 07, 13:12)
O man pagal paskutiniu menesiniu data akusere nustate 8sav. o kai paziurejo ginekologe pasake, kad max. 4-5sav. Pries savaite buvau dar pas kita gina, ji isvis itare nesivistanti, tai dabar ir nebesuprantu kur itesa, ar gali tiek skirtis paskaiciavimai? Juk menuo laiko nestumui labai daug? verysad.gif

tai tada manau, kad tavo menesines labai nereguliarios buvo, del to pagal jas nustate didesni nestuma.. neaisku, ar dar tas nesivystantis pas tave tiesa, bet siaip gine teisesne nei datos nustatymas pagal menesines...
ir ka tau siule daryt? jauciu palaukt pora savaiteliu ir echoskopija darys ar ne?
Atsakyti
Man iškarto išraše siuntima valymui, bet pasake - jei tau neskubu, tai dar palaukiam, pasiziuresim, gal kas bus... Kadangi tokias zinias suzinojau penktadieni tai visas savaitgalis buvo asaru pakalne... Pirmadieni vel nulekiau pas ja, paaiskejo, kad mano maziukui jau 6sav. (nei pirmas nei antras variantas) g.gif
Zodziu as manyciau jei taip nelengva nustatyti data, tai ginekologes bent jau neleistu sau daryti tokiu grieztu sprendimu ir palaidoti visas viltis...
Atsakyti
QUOTE(almukass @ 2008 01 09, 14:40)
Man iškarto išraše siuntima valymui, bet pasake - jei tau neskubu, tai dar palaukiam, pasiziuresim, gal kas bus... Kadangi tokias zinias suzinojau penktadieni tai visas savaitgalis buvo asaru pakalne... Pirmadieni vel nulekiau pas ja, paaiskejo, kad mano maziukui jau 6sav. (nei pirmas nei antras variantas)  g.gif
Zodziu as manyciau jei taip nelengva nustatyti data, tai ginekologes bent jau neleistu sau daryti tokiu grieztu sprendimu ir palaidoti visas viltis...

tai viskas gerai ar vis delto nelabai? blush2.gif
Atsakyti
Lyg ir viskas gerai lotuliukas.gif siaip si penktadieni dar karta eisiu, tai tikiuosi galutinai istikinti, kad viskas ok blush2.gif Jau ir tada lyg tai mate sirdele, bet dar nemate pacio vaisiaus ar kazkaip panasiai. Tai labai laukiu rytojais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(almukass @ 2008 01 10, 17:20)
Lyg ir viskas gerai lotuliukas.gif  siaip si penktadieni dar karta eisiu, tai tikiuosi galutinai istikinti, kad viskas ok blush2.gif  Jau ir tada lyg tai mate sirdele, bet dar nemate pacio vaisiaus ar kazkaip panasiai. Tai labai laukiu rytojais 4u.gif

pranesk naujienas ax.gif viskas bus gerai...sekmes!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(almukass @ 2008 01 07, 13:12)
O man pagal paskutiniu menesiniu data akusere nustate 8sav. o kai paziurejo ginekologe pasake, kad max. 4-5sav. Pries savaite buvau dar pas kita gina, ji isvis itare nesivistanti, tai dabar ir nebesuprantu kur itesa, ar gali tiek skirtis paskaiciavimai? Juk menuo laiko nestumui labai daug? verysad.gif

Zinai, o man irgi tas pats. Pagal gydytoja, kuri skaiciavo pagal menesines, sake, kad 11 savaiciu, kai del pasirodziusio kraujo kreipiausi vel pas ja, ji paziurejusi echo pasake, kad gemaleliui 7 savaites ir negirdi sirdeles...tada nusiunte i ligonine..ten pareiske, kad gimdoje yra tik puslele,kuriai vos 4 savaites, o joje nieko nera..Paeme krauja ir pirmadieni pranes tyrimu rezultatus...Jau pirmoji gydytoja nusprende kad man teks daryti aborta...antroji pareiske, kad valyma...Nuteike abi optimistiskai...ir svarbiausia nei viena nieko neaiskina kas kaip.As, aisku jokio valymo nesidarysiu, po kol 100 % neisitikinsiu, taciau sios laukimo valandos kosmaras. Tai kaip gali taip buti, kad nuo 11 savaiciu skaiciavimo galejo nusivaziuoti iki 4??????Kai as nestumo testa pasidariau lapkricio 25 d. Ar visdelto reikia susitaikyti, kad vaisius nesivysto???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bubuke: 12 sausio 2008 - 00:58