Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo savaitės

QUOTE(Snape Lape @ 2008 03 01, 21:13)
o ka reiskia zali vandenukai? g.gif

Esu girdejus, kad vandenys zaliuoja kuomet jau yra dalis nubegus(prasideda gimdymas) bet sustojus gimdymo veiklai jie pradeda zaliuoti..tai yra negerai, daro cezari tada unsure.gif .... arba kai pernesiojamas kudikis per ilgai.... unsure.gif
Atsakyti
aiskutis.

pagal SM kalendoriu pastojau vasario 9. (3 testukai teigiami)

kovo 22 ultragarsas smile.gif
labai laukiu smile.gif

idomu,kokia tikimybe man susilaukti dvyniu, jei prosenele is mano puses turejo dvynukus, ir pastojau iskart po KT? g.gif
KT vartojau apie metus laiko... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Snape Lape @ 2008 03 02, 13:39)
aiskutis.

pagal SM kalendoriu pastojau vasario 9. (3 testukai teigiami)

kovo 22 ultragarsas smile.gif
labai laukiu smile.gif

idomu,kokia tikimybe man susilaukti dvyniu, jei prosenele is mano puses turejo dvynukus, ir pastojau iskart po KT? g.gif
KT vartojau apie metus laiko... unsure.gif

uoj, koks mazulytis pas tave nestuke.gif ...bet kaip fainai... thumbup.gif
del dvynuku, tai neisivaizduoju.... kad tokia tikimybe yra tai faktas, bet kokia, tai nzn schmoll.gif
Atsakyti
jo wub.gif
bet jau be galo mylimas smile.gif ir laukiamas wub.gif

o kiek jau jums laiko?
Atsakyti
QUOTE(Snape Lape @ 2008 03 02, 22:25)
o kiek jau jums laiko?

mums tai ryt kaip ir 34 savaite prasides ax.gif
jau nebedaug liko thumbup.gif
Atsakyti
sioj temoj paskaiciau zinuciu..kad jei jau nznai kada pastojai tai skaiciuok pagal paskutines menesines..ot ir nelabai man taip gavosi..as aiskiai zinau kada pstojau kada turejau lytiniu santykiu.bet daktarai parase man visu men gimdyma anksciau nei bus..mano menesines nereguliarios,taciau man vistiek parase nuo paskutiniu menesiniu..o as net santykiu netuejau..ti tik dabar kai galima ismatuoti vaiko kuno dalis ir pagal jas pasakyti koks laikas..daktarai man vel vietoj men dabar jau prideda dviem sav daugiau..sako kad kam 15 sav.o tikrai yra tik 13..ti nuejau privaciai ir isaiskino kad nestumas yra butent toks koki sakau as..ti va..nepasitvirtino nei vaisingos dienos,nei ovuliacija,nei menesiniu apskaiciavimas.. 4u.gif smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi mistika tas paskaiciavimas. Logiskai galvojant mano menesines prasidejo vasario 5. Jos tesesi kazkur 5 dienas, paskui pora dienu nesimylejau, tai iskur cia gali tos 5 savaites buti?
Atsakyti
laba diena mamytes:)
gal kas gali trumpai paaiskinti kas tie Braxtono-Hickso susitraukinejimai yra?
Atsakyti
Sorry, visos temos neskaiciau blush2.gif del laiko stokos, bet atsakykit kaip reikia apskaiciuoti nestumo savaites ar nuo paskutiniu menesiniu datos? Ar nuo pastojimo datos (zinau tikslia data)?
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 03 22, 11:11)
Sorry, visos temos neskaiciau  blush2.gif  del laiko stokos, bet atsakykit kaip reikia apskaiciuoti nestumo savaites ar nuo paskutiniu menesiniu datos? Ar nuo pastojimo datos (zinau tikslia data)?

Gydytoja tau skaiciuos nuo paskutiniu men datos, o pati sau gali pasiskaiciuot nuo pastojimo dienos smile.gif
Atsakyti
turiu toki klausimuka...jei ant echo nuotraukeles raso 5 sav. ir 2 d. tai cia skaiciuojama nuo realaus pastojimo laiko?ar echo prideda dar dvi savaites pats? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniego karalienė @ 2008 03 26, 00:57)
turiu toki klausimuka...jei ant echo nuotraukeles raso 5 sav. ir 2 d. tai cia skaiciuojama nuo realaus pastojimo laiko?ar echo prideda dar dvi savaites pats? g.gif



va man ir idomu kaip ten skaiciuoja. as pvz zinau kada man tiksliai o buvo, nes su gydytoju pagavom lotuliukas.gif tai va dabar kaip skaiciuoti kiek man laiko. nuo paskutiniu mm skaiciuota man nesamone nes pas mane ciklas labai ilgas, bet siandien 12 d po o o kraujo tyrimas parode 140 tai atitinka normas, kita svaites gale turiu eiti pas giniu, ar jau gali ka nors matyti pas mane pilvelyje?
Atsakyti