Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo savaitės

Sveikos 4u.gif
Dabar sedziu ir suku galva kada as gimdysiu ir kiek laiko as jau nestuke.gif Pagal HCG tyrimuka (ketvirtadieni) sake, kad antros savaites pradzia. O pagal paskutine menesiniu diena tai jau 5 sav. prasidejo. Ziurint pagal HCG tureciau gimdyt liepos pradzioj. O pagal mmm tai 06.26 Na reiks laukti issamesniu tyrimu ir rezultatu, gal ultragarsas ka aiskiau parodys.
Sumaisties i si reikala inesa dar ir faktas, kad po KT dar nebuvo naturaliu mmm. O tos paskutines mmm buvo tai iskart baigus gerti tabletkes. o jos gi dar 7 dienas veikia. Tai gal pagal paskutine menesiniu data ( 09.19)ir neskaiciuos g.gif

P.S. HCG tyrimas, tai toks kraujo tyrimas, kuris parodo hormonu kieki kraujyje, kuris atsiranda pastojus. Tai pagal skaiciu gali pasakyti kiek laiko trunka nestumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balerina: 19 spalio 2008 - 11:40
Sveikutes.Labai prasau pasakykit man kelintoje as nestumo savaiteje nes man jau galva susisuko ir nieko jau nebesuprantu nes visur rodo skirtingai.Jei paskutines men.buvo rugsejo 2d.tai koks mano nestumo laikas?Dekuj.
Atsakyti
QUOTE(blue*dolphin @ 2008 10 29, 13:10)
Sveikutes.Labai prasau pasakykit man kelintoje as nestumo savaiteje nes man jau galva susisuko ir nieko jau nebesuprantu nes visur rodo skirtingai.Jei paskutines men.buvo rugsejo 2d.tai koks mano nestumo laikas?Dekuj.




sveika smile.gif tai ir skaiciuok nuo paskutiniu mmm pirmos dienos,tai jai sakai,kad rugsejo 2d. tai vadinasi laukiesi jau lygiai 10sav. ,bet jau kai nestumas bus didesnis daktarai tau tiksliai pasakys kiek tu laukiesi wink.gif
Atsakyti
Merginos, o pagal ka israso nestumo ir gimdymo laikotarpio pazymejima - skaiciuojant 32 savaites nuo paskutiniu MMM, ar nustacius echoskopu tikra pastojimo data?
Aciu labai uz atsakyma 4u.gif Atsiprasau, jei klausimas kartojasi, neskaiciau visos temeles blush2.gif
Atsakyti
Labas mergytes, patarkite ir man, echo parode, kad esu sesias savaites (lapkricio 4d.) nescia, na pagal nestumini maiseli (vaisiuko dar tada nemate), nors nuo mmm buvo praejusios 9 savaites (paskutnes buvo rugsejo 4 d.), po savaites vel dare echo, kad paziuretu ar atsirado vaisiukas, mano dziaugsmui ji surado thumbup.gif , labai mazyti, bet surado ir pasake, kad mano nestumui jau sesios savaites ir 4 dienos, nieko nesupratau, jei pries savaite buvo sesios savaites, o po savaites irgi sesios savaites ir keturios dienos doh.gif nieko nesuprandu ar gydytoja apsiskaiciavo g.gif ir seip sako, kad mano nestumas labai mazas verysad.gif gal kam buvo panasi situacija, gal kas ir turejo nesklandumu nestumo pradzioje? unsure.gif aciu uz atsakymus mielosios sunglasses2.gif
Atsakyti
Ir aš turiu klausimą: jei žinau tiksliai kurią dieną pastojau, ar tas nėštumo 40 savaičių reikia skaičiuoti nuo tos dienos? Ar nuo paskutinių mmm pirmos dienos?
Atsakyti
http://supermama.lt/.../view/3735/108/
cia rasit kalendoriu,ji uzpildykite ir viskas bus aisku
Atsakyti
Labutis. mano paskutines mmm buvo rugsejo 11. o gydytoja sake, kad mano nestumas dar tik 8,5 savaites, pagal laika visiskai neatitinka. dabar eisiu gruodzio 17 ziuresiu ka sakys - tikiuosi, kad mano vaikelis gerai auga smile.gif
Atsakyti
man padare echo ir pasake 7sav.ir 6dienos,bet cia visiska netiesa,nes namie pasiskaiciau kad buciau pastojus per menesines,o tada net smileysex.gif nebuvo
Atsakyti
Sveikutės,
Ir mums panašiai-pagal echo gydytoja mato didesnį nėštumą 2 savaitėm (pagal mėnesines turėjo būti 13sav, gydytoja matė 15sav) nors esu tikra, kad nelabai gali būti nėštumas didesnis, nebent stebuklas įvyktų...Gydytoja tvirtina, kad taip ir ne kitaip lotuliukas.gif Tai dabar irgi svarstom - gimdymo data kokia turėtų būti? g.gif
P.S.Tai mūsų 3 leliukas ir galiu pasakyti, kad tiek 1as lelius pas mus atkeliavo anksčiau nei buvo nustatę medikai-turėjo gimti 12 dieną-gimė 7, 2-asis turėjo gimt 21, o gimė 17 biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
paaiskinkit man neismaneliai ax.gif , kodel jus taip norit suzinoti tikslia pastojimo diena? Juk tai nereiskia,kad gimdysi lygiai ta pacia diena kaip ir pastojai. Na, pvz.,taip isejo, kad as zinau tikslia pastojimo diena, tai yra rugpjucio 21 d., tai reiskia, kad geguzes 21 d. as jau turesiu soske.gif ? juk jei jam gali pabosti buti mano pilvelyje ir jis gali panoreti gimti anksciau, arba atvirksciai, bus tinginiukas ir nores ilgiau pabuti siltoje vieteleje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Živile60 @ 2008 12 11, 16:28)
Sveikos merginos,
paaiskinkit man neismaneliai ax.gif , kodel jus taip norit suzinoti tikslia pastojimo diena? Juk tai nereiskia,kad gimdysi lygiai ta pacia diena kaip ir pastojai. Na, pvz.,taip isejo, kad as zinau tikslia pastojimo diena, tai yra rugpjucio 21 d., tai reiskia, kad geguzes 21 d. as jau turesiu  soske.gif ? juk jei jam gali pabosti buti mano pilvelyje ir jis gali panoreti gimti anksciau, arba atvirksciai, bus tinginiukas ir nores ilgiau pabuti siltoje vieteleje biggrin.gif

drinks_cheers.gif pilnai sutinku.Juk reta mamytė pagimdo būtent tą dieną kaip nustatyta.Vienos savaitę ar dvi nedanešioja, kitos pernešioja.Taoi koks skirtumas savaitę į tą ar aną pusę jus užsirašysite nėštumą?Juk į nėštumo pabaiga, paskutinėmis savaitėmis bet kuriuo atveju stebės jūsų leliuką, ar jam ten gerai tupėti pilvelyje, ar ne laikas išlysti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indula: 11 gruodžio 2008 - 20:50