Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo savaitės

QUOTE(kareivike @ 2008 09 16, 10:29)
jei nei karto nebuvai svarbu, nes turi isduot nesciosios knygute ir padaryt visus butinus tyrimus ax.gif  ar viskas gerai?


pritariu kareivikei, dabar daro ir dar kazkokiusp apildomus mokamus tyrimus iki 3men. del kaciu. nors as niekad kaciu neauginus ir net nenoriu ju glostyti, bet vistiek sako, kad as buvau salia kaciu, nes kraujas tai parodo. nesamone kazkokia g.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgitas @ 2008 09 16, 15:26)
pritariu kareivikei, dabar daro  ir dar kazkokiusp apildomus mokamus tyrimus iki 3men. del kaciu. nors as niekad kaciu neauginus ir net nenoriu ju glostyti, bet vistiek sako, kad as buvau salia kaciu, nes kraujas tai parodo. nesamone kazkokia g.gif

as turiu namie kate, bet ja prausiam, priziurim ir sake nieko g.gif
Atsakyti
ax.gif sveikutes... blush2.gif
as rytoj eijnu pas ginekologe...manau kad uzkibo nestuke.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif clap.gif clap_1.gif bis.gif bis.gif
bijau dziaugtis,nes esu prisiklausiusi apie tuos 3 menesius tabu,kad niekam nesakyti is artimuju ir pazistamu...kazkaip baisoka tada darosi... verysad.gif
bet as tikiu,kad viskas bus gerai lotuliukas.gif
tiesa,ar yra kam buve,kad nestumo testas todo teigiama,o isties nieko...?
Atsakyti
QUOTE(kincioskis @ 2008 09 18, 09:04)
tiesa,ar yra kam buve,kad nestumo testas todo teigiama,o isties nieko...?


Praktiškai tai taip nebūna, nebent prieš tai yra naudoti hormoniniai vaistai, kurie gali rodyti tuos pakitimus. Jeigu moteriškos dienos neprasidėjo ir testas rodo nėštumą, tai 90-99% kad nėštumas.
Atsakyti
sveikutes,mane domina toks klausimas gal kuri zino?pernesiojimas ar ir yra pernesiojimas ar tik blogai nustatyta gimdymo data.gal ir kvailas klausimas,bet man idomi jusu nuomone. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2008 10 01, 11:57)
sveikutes,mane domina toks klausimas gal kuri zino?pernesiojimas ar ir yra pernesiojimas ar tik blogai nustatyta gimdymo data.gal ir kvailas klausimas,bet man idomi jusu nuomone. 4u.gif


Būna ir taip ir taip. Praktiškai, datą dabar nustatinėja dviem būdais - vienas pagal paskutines mėnesines, antras - pagal vaisiaus dydį tarp 8-12 sav. nes tuo metu visi vaikai auga daugmaž vienodai. Tas antras būdas yra pakankamai tikslus, todėl tų klaidingų terminų ne tiek jau daug ir būna, nors aišku mažiai nevisada tais kalendoriais vadovaujasi.

O pernešiojimas tai yra nėštumo komplikacija, dažniausiai tokiu atveju gimdymas skatinamas dirbtiniu būdu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elemire: 01 spalio 2008 - 17:10
QUOTE(sandralija @ 2008 10 01, 13:57)
sveikutes,mane domina toks klausimas gal kuri zino?pernesiojimas ar ir yra pernesiojimas ar tik blogai nustatyta gimdymo data.gal ir kvailas klausimas,bet man idomi jusu nuomone. 4u.gif


aš kai gulėjau ligoninėje ir man darė ultragarsą pasakė ,kad lėliukas pagal svori ir didi 29 savaičių o pagal daktares skaičiavimus buvo tik 28 rolleyes.gif tai manau lėliukas reikės laukti savaite anksčiau negu gydytoja numatė smile.gif
Atsakyti
laba,

mano draugei yra buves toks gana keistas atvejis - jai kuri laika nesiseke pastoti, todel pradejo skatintis, tai po pirmojo skatinimosi neiskentusi pasidare testa po 10 dienu nuo skatinimosi ir mylejimosi. tai ta antra juostele lyg ir matesi, bet lb neryskiai (pati maciau). kadangi man irgi is pradziu nestumo testas (jau net veluojant kokiai savaitei) rode lb neryskia antra juostele, tai nusprendem, kad ji laukiasi, bet kita savaite pasidarius testa nestumo neberode..
tai net nzn, koks butu moralas sios istorijos smile.gif geriausiai gali atsakyti tik daktarai, nes vienu atveju nestumas yra, tik ji lb silpnai rodo, o kt atveju jo nera, bet rodo, kad lyg ir yra.. gal koks negeras testas tiesiog buvo.. net nzn..

QUOTE(kincioskis @ 2008 09 18, 10:04)
ax.gif sveikutes... blush2.gif
as rytoj eijnu pas ginekologe...manau kad uzkibo nestuke.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  clap.gif  clap_1.gif  bis.gif  bis.gif
bijau dziaugtis,nes esu prisiklausiusi apie tuos 3 menesius tabu,kad niekam nesakyti is artimuju ir pazistamu...kazkaip baisoka tada darosi... verysad.gif
bet as tikiu,kad viskas bus gerai lotuliukas.gif
tiesa,ar yra kam buve,kad nestumo testas todo teigiama,o isties nieko...?

Atsakyti
QUOTE(kitisan @ 2008 10 02, 19:24)
mano draugei yra buves toks gana keistas atvejis - jai kuri laika nesiseke pastoti, todel pradejo skatintis, tai po pirmojo skatinimosi neiskentusi pasidare testa po 10 dienu nuo skatinimosi ir mylejimosi. tai ta antra juostele lyg ir matesi, bet lb neryskiai (pati maciau). kadangi man irgi is pradziu nestumo testas (jau net veluojant kokiai savaitei) rode lb neryskia antra juostele, tai nusprendem, kad ji laukiasi, bet kita savaite pasidarius testa nestumo neberode..
tai net nzn, koks butu moralas sios istorijos smile.gif geriausiai gali atsakyti tik daktarai, nes vienu atveju nestumas yra, tik ji lb silpnai rodo, o kt atveju jo nera, bet rodo, kad lyg ir yra.. gal koks negeras testas tiesiog buvo.. net nzn..


Na priklauso kuom skatino. Reikalas tas, kad dauguma nėštumą skatinančių medikamentų yra hormoniniai, todėl nėštumo testas gali rodyti padidėjusį hormonų kiekį, nors nėštumo ir nėra. Per savaitę vaistai išsivaikščiojo, todėl kitas testas nieko neberodė.
Atsakyti
QUOTE(jjurgitas @ 2008 09 16, 14:26)
pritariu kareivikei, dabar daro  ir dar kazkokiusp apildomus mokamus tyrimus iki 3men. del kaciu. nors as niekad kaciu neauginus ir net nenoriu ju glostyti, bet vistiek sako, kad as buvau salia kaciu, nes kraujas tai parodo. nesamone kazkokia g.gif

tyrimas rodo, ne kad kontaktas su katemis, o itariu, kad buvusi toksoplazmoze. dazniausiai ja uzsikreciama per kates, bet gali buti ir per triusius, neplautus vaisius, darzoves, riesutus. jei toksoplazmozes tirtras yra neaktyvus, t.y. rodo, akd yra pasyvus antikuniai, tada susilaukusi vaikiuko isgersi antibiotiku doze ir viskas. O jei aktyvus, buna, kad pavojus apsigimimas ir persiledimui. tavo atveju, kaip suprantu, greiciausiai neaktyvus.

Del gimdymo datos, tai..nu as su pirmu zinojau, kada pastojau ir kada tureciau gimdyti, bet kadanghi vaikiukas didelis buvo, tai man paankstino gimdyma 2 savaitem..o gime vis tiek pagal mano paskaiciavimus.

man aiskino, akd jau gresia tipo pernesiojimas, nes sensta placenta ji kalkeja, t.y. vaikui gali trukti deguonies . bet musu atveju viskas buvo gerai ir laiku
Atsakyti
laba ax.gif o man isviso 2gyditojai pasake kad as laukios db 24sav ir 5d .tai palei mano skaiciavimus as turiu gimdyt 36sav tai iseina sausio 3d.o kai nestumo pradzoj buvau gyditoja dare ekoskopa pasake kad sausio 31 kiti sake vasario 1d .sausio pradzoj.zodziu man nesamone gaunas...bet db kai su vyru buvom dare ekoskopa mes paprasesm apytiksliai kek laukios tai pasake 24sav.5d .bet pas seimos gyditoja nuejau sakau cia boga data 31 sausio ji sako jog gera..paziurejo i knyga o ten kitos gyditojos dabar darytas ekoskopas parase 24SAV.sakau tai kada man gimdyt ji sako sausio 31 tai ka as 10men nescia busiu????kas gali atsakyt man i sita klausima..kaip jie cia skaicioja jai snd as laukios 24sav ir 5dienos.tai gimdyt iseina sausio 3d?bet ne sausio 31? lotuliukas.gif
Atsakyti
O man išvis kažkokia nesąmonė darosi, mmm nėra, pagal paskaičiavimus turi būti 7 sav. nėštumo. Nėštumo testą dariau 3 kartus, 1 kartą antra juostelė buvo, bet neryški, antrą testą padariau po savaitės, tai juostelės abi buvo labai ryškios. Praeitą sav buvau pas ginekologe, pažiūrėjo per echoskopą, bet sakė, kad nieko nemato... doh.gif Bet nėra požymių, kad būtų negimdinis nėštumas... Tai net nežinau nėščia aš ar ne... g.gif Pasidariau 3 testą, tokį patį, kaip dariau pirmą, pažiūrėt ar parodys antrą ryškią, nes pirmąsyk buvo neryški, ir ką gi - abi juostelės vienodo ryškumo... Nu tikrai nebežinau ką galvot blink.gif Pirmadienį eisiu vėl, pažiūrėsim ar ką nors pamatys...
Atsakyti