Įkraunama...
Įkraunama...

Antifosfolipidinis sindromas (AFS)

Senoji tema čia http://www.supermama...howtopic=946478
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Markata @ 2014 11 28, 21:39)
Man ji pasake, kad mazdaug jog AFS nenustatytas (pirmas neigiamas, o po persileidimo buvo ant pacios ribos), tai profilaktiskai jo uztenka ir iki 16sav. veliau jis nera butinas.
is kazkur dar ir polipas gimdoje isitaise  doh.gif


jei tau AFS, tai persileidimas gali įvykti ir vėlesniame nei 16 savaičių laikotarpyje, nes dėl AFS trinka placentos kraujotaka, dėl to gana keista, kad po 16 sav. nėra būtinas - čia sakyčiau greičiau rekomendacija todėl, kad aspirinas laikomas ne visiškai saugiu vaistu vėlesniame nėštume. jei dar vartotumei hepariną tai tuomet ta rekomendacija atrodytų gana logiška.

o per histeroskopją nepašalino polipo? kodėl, juk galėjo tą padaryt.. ir reikėjo tą padaryt, juk būtent tokios procedūros metu ne tik apžiūrima, bet ir šalinama.
Atsakyti
QUOTE(Limi @ 2014 11 29, 14:40)
jei tau AFS, tai persileidimas gali įvykti ir vėlesniame nei 16 savaičių laikotarpyje, nes dėl AFS trinka placentos kraujotaka, dėl to gana keista, kad po 16 sav. nėra būtinas - čia sakyčiau greičiau rekomendacija todėl, kad aspirinas laikomas ne visiškai saugiu vaistu vėlesniame nėštume. jei dar vartotumei hepariną tai tuomet ta rekomendacija atrodytų gana logiška.

o per histeroskopją nepašalino polipo? kodėl, juk galėjo tą padaryt.. ir reikėjo tą padaryt, juk būtent tokios procedūros metu ne tik apžiūrima, bet ir šalinama.

Man neikas nenustato AFS, tyrimo rezultatai tik ant pacios ribos ir tai tik jei tiriama po persileidimo iskarto sad.gif
man dar tik bus histeroskopija, reikia velnieniu sulaukti, bet kai ciklas nereguliarus tai viskas speju nusitemps vos net iki kaledu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Markata @ 2014 11 29, 21:41)
Man neikas nenustato AFS, tyrimo rezultatai tik ant pacios ribos ir tai tik jei tiriama po persileidimo iskarto sad.gif
man dar tik bus histeroskopija, reikia velnieniu sulaukti, bet kai ciklas nereguliarus tai viskas speju nusitemps vos net iki kaledu.  doh.gif

Na bet jei užslėptas Afs, ir aspirinas padės išnešiot iki 16 sav, tai kur garantija kad be jo išnešiosi likusį laiką. Man trūktų aiškaus pagrindimo tokiam ankstyvam vaisto nutraukimui.
O gal viskas dėl polipo ir pašalinus neliks bėdos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limi: 30 lapkričio 2014 - 12:05
QUOTE(Limi @ 2014 11 30, 12:05)
Na bet jei užslėptas Afs, ir aspirinas padės išnešiot iki 16 sav, tai kur garantija kad be jo išnešiosi likusį laiką. Man trūktų aiškaus pagrindimo tokiam ankstyvam vaisto nutraukimui.
O gal viskas dėl polipo ir pašalinus neliks bėdos?

Labai tikiuosi, bet sake, kad cia jo kalte per daug vilciu nedeti. Na nieko, issioperuosiu ta bruda, progesterona ir dar aspirina i pagalba ir 5 kartas bus sekmingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Markata @ 2014 11 29, 22:41)
Man neikas nenustato AFS, tyrimo rezultatai tik ant pacios ribos ir tai tik jei tiriama po persileidimo iskarto sad.gif
man dar tik bus histeroskopija, reikia velnieniu sulaukti, bet kai ciklas nereguliarus tai viskas speju nusitemps vos net iki kaledu.  doh.gif


Jeigu afs yra tyrimas ant ribos, reikia ir gydyma taikyti afs, nebent norite dar vienos ar keletos netekciu.
dauguma formu afs yra uzsleptu, kurios islenda nestumo metu.
Papildyta:
QUOTE(Limi @ 2014 11 30, 14:05)
Na bet jei užslėptas Afs, ir aspirinas padės išnešiot iki 16 sav, tai kur garantija kad be jo išnešiosi likusį laiką. Man trūktų aiškaus pagrindimo tokiam ankstyvam vaisto nutraukimui.
O gal viskas dėl polipo ir pašalinus neliks bėdos?


limi, teisingai raso,kad aspirinas yra netinkamas gydymas,
Moterys, cia temu prikalbeta ir prirasyta yra "n", nurodyta keletas geru spec...tai ir neiesoti siaudo kupetoje...
Atsiprasau, bet pries 5 metus musu buvo keliios...kurios ieskojo, rase...domejosi ir ejo ... Ginekologai neturejo atdakymo apie afs... Nera sunkus tad gydymas, reikia tinkamos prieziuros ir tiek!

tiek informacijos prirasyta ir kiekviena individualiai padetu, duotu kontaktus,,, bet vis bandoma irskoti kitu gydymu ir teoriju...
Nebariu is piktos valios, bet pikta... Nes tiek diskutuota ir rasyta musu... Nera kitu gydymu, tiek skaityta lt ir uzsienio literaturos... Yra viena pagrindine schema afs gydymui jeigu nori isnesioti vaikeli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PaulaL: 03 sausio 2015 - 01:23
QUOTE(PaulaL @ 2015 01 03, 01:07)
Jeigu afs yra tyrimas ant ribos, reikia ir gydyma taikyti afs, nebent norite dar vienos ar keletos netekciu.
dauguma formu afs yra uzsleptu, kurios islenda nestumo metu.
Papildyta:
limi, teisingai raso,kad aspirinas yra netinkamas gydymas,
Moterys, cia temu prikalbeta ir prirasyta yra "n", nurodyta keletas geru spec...tai ir neiesoti siaudo kupetoje...
Atsiprasau, bet pries 5 metus musu buvo keliios...kurios ieskojo, rase...domejosi ir ejo ... Ginekologai neturejo atdakymo apie afs... Nera sunkus tad gydymas, reikia tinkamos prieziuros ir tiek!

tiek informacijos prirasyta ir kiekviena individualiai padetu, duotu kontaktus,,, bet vis bandoma irskoti kitu gydymu ir teoriju...
Nebariu is piktos valios, bet pikta... Nes tiek diskutuota ir rasyta musu... Nera kitu gydymu, tiek skaityta lt ir uzsienio literaturos... Yra viena pagrindine schema afs gydymui jeigu nori isnesioti vaikeli.


Paula negyvenu as Lietuvoje, todel gydo mane pagal sios salies normatyvus. Labai lengva kazka aiskinti kito zmogaus atzvilgiu nezinant situacijos kurioje jis yra. Deje cia AFS tyrimas atliekamas tik po persileidimo praejus maziausiai 12sav. Kai pasakiau, del uzsleptos formos ir manes tik pasijuoke ir liepe nenusikalbeti, bet kazkaip arba pagailo jai manes ar kazkas kitas ja itako, kad ji po paskutinio persileidimo padare tyrima, kurio atsakymas buvo ant klaustuko. Dabar man buvo liepta pasidaryti dar karta, kuris aisku vel buvo neigiamas. Taip, kad pagal ju diagnoze man jo nera, gydymo skirti negali. O jei paprastas klausimas kelia toki pasipiktinima, tai labai atsiprasau, eisiu kur nors kitur ieskoti atsakymu.
Atsakyti
QUOTE(Markata @ 2015 01 03, 03:45)
Paula negyvenu as Lietuvoje, todel gydo mane pagal sios salies normatyvus. Labai lengva kazka aiskinti kito zmogaus atzvilgiu nezinant situacijos kurioje jis yra. Deje cia AFS tyrimas atliekamas tik po persileidimo praejus maziausiai 12sav. Kai pasakiau, del uzsleptos formos ir manes tik pasijuoke ir liepe nenusikalbeti, bet kazkaip arba pagailo jai manes ar kazkas kitas ja itako, kad ji po paskutinio persileidimo padare tyrima, kurio atsakymas buvo ant klaustuko. Dabar man buvo liepta pasidaryti dar karta, kuris aisku vel buvo neigiamas. Taip, kad pagal ju diagnoze man jo nera, gydymo skirti negali. O jei paprastas klausimas kelia toki pasipiktinima, tai labai atsiprasau, eisiu kur nors kitur ieskoti atsakymu.


tikrai niekur neik:) cia as ne us piktos valios!!! kad tik padetumem viena kitai.
man po 2 persi leidziu buvo atsakymas ant ribos, o antra karta dare uz poros men ir buvo ok. bet as jau liuto nebetampiau uz usu ... ir viskas buvo ok, antro nestumo metu vel kartojo, bet vel ant ribos... bet neigiamas...:/ nors ir 3 vaiko lauksiuos as zinau kad man afs
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2015 01 03, 21:29)
tikrai niekur neik:) cia as ne us piktos valios!!! kad tik padetumem viena kitai.
man po 2 persi leidziu buvo atsakymas ant ribos, o antra karta dare uz poros men ir buvo ok. bet as jau liuto nebetampiau uz usu ... ir viskas buvo ok, antro nestumo metu vel kartojo, bet vel ant ribos... bet neigiamas...:/  nors ir 3 vaiko lauksiuos as zinau kad man afs

Tai va, bet kaip irodyti jiems, kad skirtu leidziamus vaistus. As per didziausiu vargus progesterona issiprasiau ir tai tik po 4 persileidimo. Jei galeciau pati savavaliskai nusipirkciau ir juos leisciausi, bet cia man ju niekas neparduos verysad.gif Dabar siuncia mane pas nauja daktare, tai net negera pagalvoti, kad ir vel viskas is pradziu bus su ja. Vel teks irodinet, aiskinti, kad heparinas man butinas, juk is niekur kraujas taip smarkiai kreseti negali. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Markata @ 2015 01 03, 22:58)
Tai va, bet kaip irodyti jiems, kad skirtu leidziamus vaistus. As per didziausiu vargus progesterona issiprasiau ir tai tik po 4 persileidimo. Jei galeciau pati savavaliskai nusipirkciau ir juos leisciausi, bet cia man ju niekas neparduos  verysad.gif Dabar siuncia mane pas nauja daktare, tai net negera pagalvoti, kad ir vel viskas is pradziu bus su ja. Vel teks irodinet, aiskinti, kad heparinas man butinas, juk is niekur kraujas taip smarkiai kreseti negali.  doh.gif


o iš lt parūpinti nieks neturi galimybės? čia be recepto parduoda.. aspiriną nutrauksi, kraujas tirštės, vaje, baisu ir pagalvot..
Atsakyti
QUOTE(Limi @ 2015 01 04, 00:49)
o iš lt parūpinti nieks neturi galimybės? čia be recepto parduoda.. aspiriną nutrauksi, kraujas tirštės, vaje, baisu ir pagalvot..


Atsakyti