Įkraunama...
Įkraunama...

Pantogar

LABAS MERGAITĖS 4u.gif . Man šį vaistuką pasiūlė manikiūristė, nes mano nagai pradėjo baisiai sluoksniuotis doh.gif . Plaukai mano tai nuo mažens ploni, silpni ir nieko čia jau nepakeisi verysad.gif , bet va nagai tai visą mano gyvenimą buvo liuks thumbup.gif . Tai gal galėtumėt parašyt atsiliepimų apie poveikį nagams g.gif . Kelios mergaitės rašė, kad nagai sustiprėjo, o kažkuri rašė, kad nagai susilpnėjo g.gif . Truputį pasimečiau , vis tik kaina vaistukų nemaža blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2009 02 17, 13:13)
LABAS MERGAITĖS 4u.gif . Man šį vaistuką pasiūlė manikiūristė, nes mano nagai pradėjo baisiai sluoksniuotis doh.gif . Plaukai mano tai nuo mažens ploni, silpni ir nieko čia jau nepakeisi verysad.gif , bet va nagai tai visą mano gyvenimą buvo liuks thumbup.gif . Tai gal galėtumėt parašyt atsiliepimų apie poveikį nagams g.gif . Kelios mergaitės rašė, kad nagai sustiprėjo, o kažkuri rašė, kad nagai susilpnėjo g.gif . Truputį pasimečiau , vis tik kaina vaistukų nemaža blink.gif


Sveikute 4u.gif Man buvo ta pati istorija...mano nagai visada buvo stiprus ir grazus, ir staiga pradejo sloksniuotis ir luzineti, doh.gif tai pradejau gerti sita balsama, bet nagu pokycius pradejau pastebeti tik 2 bonkutes isgerusi...jau galvojau kad nepades, bet atsigavo tikrai nail.gif plauku labai daug nauju priaugo. kirpeja mane kai pamate po menesio kirpimo, tai sako kad labaigreitai plaukai man uzaugo... bigsmile.gif pati to nelabai pastebejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2009 02 17, 17:13)
LABAS MERGAITĖS 4u.gif . Man šį vaistuką pasiūlė manikiūristė, nes mano nagai pradėjo baisiai sluoksniuotis doh.gif . Plaukai mano tai nuo mažens ploni, silpni ir nieko čia jau nepakeisi verysad.gif , bet va nagai tai visą mano gyvenimą buvo liuks thumbup.gif . Tai gal galėtumėt parašyt atsiliepimų apie poveikį nagams g.gif . Kelios mergaitės rašė, kad nagai sustiprėjo, o kažkuri rašė, kad nagai susilpnėjo g.gif . Truputį pasimečiau , vis tik kaina vaistukų nemaža blink.gif


man nagai irgi visa gyvenima buvo geri, taciau buna tokiu momentu, kad pradeda sluoksniuotis. Tada as juos nukerpu ir atauga normalus. O kad pantogar itakotu nagu bukle tai nepastebejau g.gif man gal kaip tik leciau auga..
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2009 02 17, 17:17)
Sveikute 4u.gif  Man buvo ta pati istorija...mano nagai visada buvo stiprus ir grazus, ir staiga pradejo sloksniuotis ir luzineti, doh.gif  tai pradejau gerti sita balsama, bet nagu pokycius pradejau pastebeti tik 2 bonkutes isgerusi...jau galvojau kad nepades, bet atsigavo tikrai nail.gif plauku labai daug nauju priaugo.  kirpeja mane kai pamate po menesio kirpimo, tai sako kad labaigreitai plaukai man  uzaugo...  bigsmile.gif  pati to nelabai pastebejau g.gif


ar kalbame apie ta pati preparata? as naudojau Pantogar'o kapsules. Ar cia klaidele,ar jis buna ir kitokiam pavidale? g.gif



Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 02 18, 11:03)
ar kalbame apie ta pati preparata? as naudojau Pantogar'o kapsules. Ar cia klaidele,ar jis buna ir kitokiam pavidale? g.gif


bent as tai kapsules vartoju smile.gif kur praryni ir vandeniu uzgeri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 02 18, 11:05)
bent as tai kapsules vartoju  smile.gif  kur praryni ir vandeniu uzgeri  biggrin.gif


yap mirksiukas.gif
Ilgakoja parase apie balzama - Ilgakoja,ar klaidele ten,ar yra jis ir kazkokiam skystam pavidale?



Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 02 18, 07:13)
yap mirksiukas.gif
Ilgakoja parase apie balzama - Ilgakoja,ar klaidele ten,ar yra jis ir kazkokiam skystam pavidale?


uuppps suklydau merginos, rasiau apie silicea balzama... doh.gif Pantagora taip pat geriu, bet nagu pokyciu nuo jo nepastebejau, tik daug plauku priaugo...tai dabar kaip su antenom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2009 02 18, 11:39)
uuppps suklydau merginos, rasiau apie silicea balzama... doh.gif Pantagora taip pat geriu, bet nagu pokyciu nuo jo nepastebejau, tik daug plauku priaugo...tai dabar kaip su antenom mirksiukas.gif


taip ir galvojau,kad silicea mirksiukas.gif
o silicea su pantogaru vienu metu - nejauti,kad butu per daug? idomu,ar nagauni per dideliu kai kuriu elementu doziu..kad paskui nepasikenkt. jei ne,tada labai puiku 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 02 18, 08:43)
taip ir galvojau,kad silicea mirksiukas.gif
o silicea su pantogaru vienu metu - nejauti,kad butu per daug? idomu,ar nagauni per dideliu kai kuriu elementu doziu..kad paskui nepasikenkt. jei ne,tada labai puiku 4u.gif


As irgi galvojau, ar as cia nedarau daugiau zalos nei naudos.. g.gif gal tikrai perdaug..? Bet jokiu salutiniu poveikiu nejauciu schmoll.gif nei beria mane...na nezinau gal tikrai reiketu padaryti pantagorui pertrauka... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2009 02 18, 17:32)
As irgi galvojau, ar as cia nedarau daugiau zalos nei naudos.. g.gif  gal tikrai perdaug..?  Bet jokiu salutiniu poveikiu nejauciu schmoll.gif  nei beria mane...na nezinau gal tikrai reiketu padaryti pantagorui pertrauka... g.gif


nezinau...su vaistininku ar dar kuo ismananciu pasitart reik....pantogaras toks is stipriuju..


Atsakyti
....pasiilgau Pantogar mirksiukas.gif
lotuliukas.gif

kaip jums su juo reikalai?





Atsakyti
Kadangi man labai slinko plaukai, tai nusipirkau pantogar biggrin.gif
Jau geriu 3mėnesį ir tikrai padėjo- plaukai nebeslenka, bet, kad naujų priaugtų nelabai pastebėjau g.gif
Tiesa, kai tik pradėjau vartot- labai bėrė, bet po kiek laiko praėjo... smile.gif
Atsakyti