Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir panašios bėdos

QUOTE(mirameda @ 2016 07 13, 09:56)
Sveikos,

maista ziuriu.siaip esu labai jautri ir nervinga(geriu ad) stengiuosi atrodo ziuret pozityviai i viska),bet vistiek uzeina tas nevirskinas ir vel gyvenimas juodas.nes nezinai kiek laiko tai tesis ir kai praeis zinai kad vel uzeis tik nezinia kada.kartais atrodo viskas buna gerai tik bac ir vel sustoja skrandis.ir tai labai mane ismusa is pusiasvyros ir neigiamai veikia emocine bukle.geriu linu semenu alieju ir klijukus.patarkit ka daryt?ar galu buti kad nuo nervu sitaip nervirskintu skrandis ir tiek ilgai?ar jums buna tokie ilgi nevirskinimo epizodai?

Nervinė būklė labai įtakoja virškinimo sistemą, bet jei geriat AD, turėtumėte rimti ir viskas tvarkytis.. Ką paryškinau, tai vat matosi, kad nesitvarkot su šia bėda psichologiškai.. na ir kas kad užeis, nereik to laukti ir bijot. kai bus problema, tada ir galvosite, ką daryti. O problemą priimti galima juk tik dvejopai: arba labai panikuoti, nors nieks nuo to nesikeičia problemos sprendime, tik sau kenkiate ir savo organizmui, arba ramiai imatės būdų, kad kažką keistumėte. Kad galvojate, ką aš darysiu, kai užeis, kaip man bus ir pan. čia tik save labiau grizinat..
Mezym jei nepadeda, gal reikia stipresnių fermentų, Kreon, gal dar kokie yra.. g.gif Pasiklauskit gydytojos. Man pvz buvo skirtas toks vaistas, kuris skatina greitesnį maisto slinkimą virškinimo traktu. Nežinau, ar tai skiriama prie nevirškinimo. Irgi klauskite gydytojos.
Yra dar arbatos, kurios skatina fermentų gamybą, pasidomėkite.
Parašykite, ką valgote? šiaip, labai gerai daug vaikščioti, ypač pavalgius. Judinasi visa peristaltika, o ir šiaip einant organizmas atsipalaiduoja. Mineralinis padeda. Ar geriate?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(korespond @ 2016 07 13, 18:42)
Nervinė būklė labai įtakoja virškinimo sistemą, bet jei geriat AD, turėtumėte rimti ir viskas tvarkytis.. Ką paryškinau, tai vat matosi, kad nesitvarkot su šia bėda psichologiškai.. na ir kas kad užeis, nereik to laukti ir bijot. kai bus problema, tada ir galvosite, ką daryti. O problemą priimti galima juk tik dvejopai: arba labai panikuoti, nors nieks nuo to nesikeičia problemos sprendime, tik sau kenkiate ir savo organizmui, arba ramiai imatės būdų, kad kažką keistumėte. Kad galvojate, ką aš darysiu, kai užeis, kaip man bus ir pan. čia tik save labiau grizinat..
Mezym jei nepadeda, gal reikia stipresnių fermentų, Kreon, gal dar kokie yra.. g.gif  Pasiklauskit gydytojos. Man pvz buvo skirtas toks vaistas, kuris skatina  greitesnį maisto slinkimą virškinimo traktu. Nežinau, ar tai skiriama prie nevirškinimo. Irgi klauskite gydytojos. 
Yra dar arbatos, kurios skatina fermentų gamybą, pasidomėkite.
Parašykite, ką valgote? šiaip, labai gerai daug vaikščioti, ypač pavalgius. Judinasi visa peristaltika, o ir šiaip einant organizmas atsipalaiduoja. Mineralinis padeda. Ar geriate?
4u.gif

Na taip sunku psichologiskai man priimti liga.esu be galo jautri.atrodo jau ir nusiteikiu,bet vis uzeina tas nevirskinimas ir tada kerta man tiesiog per viska.o stengiuosi valgyti virta troskinta maista.siubos,troskiniai,virta mesa,troskintos darzoves,kiausiniene,vaisiai.varske,jogurtas.bet man kancia tos dietos laikytis nes nemegstu tokio maisto.
Atsakyti
QUOTE(korespond @ 2016 07 12, 08:36)
Dar gali  išbabdyti pankolio arbatą. Man ji ir labai  skani,  ir padeda nuo  pilvo  pūtimo.
Aštrus maistas ir prieskoniai rūgštingumo  gal ir nekelia, bet vistik tai pietiečių organizmams. Aišku nereikia visiškai jų vengti, tačiau nepiktnaudžiaukit.
Nepavalgius būti sergant gerl irgi negerai.  Juk skaitėt temas, tai buvo diskutuota daug kartų.Geriau  duoti skrandžiui  kažką lengvo  virškinti, nei patį save. Prieš miegą galima suvalgyti greitai virškinamo maisto. Koks  jis, daug yra internete.  Aš įdomumo  dėlei net buvau susirašius sąrašą, kiek koks maistas laiko virškinamas.  Pasigooglink  4u.gif


Labai ją mėgstu, bet galvojau prie Gerl netinka blush2.gif Reiks vėl pradėt gert.
Dėl maisto sąrašiuko, tai ant šaldytuvo kabo, kas nerūgština. Reiks pasiskaityt ir apie jų virškinimo trukmę. Ačiū už patarimus 4u.gif

QUOTE(sena pažįstama @ 2016 07 12, 19:21)
Aš prieš miegą valgydavau irgi omleto blush2.gif Be duonos, pliką, basą, bet stengdavausi kažką įmesti skrandin, kad geriau virškinčiau Raniberlą. O kad nekiltų viskas, reikia pasikelti galvūgalį 45 laipsnių kampu. Draugė tai po čiužiniu pasidėdavo knygų, o aš sulanksčiau vaikišką čiužinuką ir pasidėjau. Ant jo-dar pagalvė. Pusiau sėdom miegoti labai nepatogu,bet įprantama. Dabar čiužinuko nereikia, bet kai tik viskas ima kilti, tai skubiai jo atsiprašau ir kišuosi po krūtine. Svarbiausia, kad stemplė būtų aukščiau nei skrandis, tada jau fizikos dėsnis veikia:skysčiai aukštyn nekyla ramybės stadijoj.


Aga, aš pagalvių būdavau po didžiuoju čiužiniu pasikišus, bet, kai naktim patapo geriau, išsitraukiau. Dabar vėl reiks pasikišt, tik vyrui nelabai patogu, nes vis nurieda prie lovos krašto blush2.gif biggrin.gif


Mirameda, labai sunkiai susiskaitė... unsure.gif Nežinau, net ką patarti. Būna ir man, kad kartais nevirškina, bet išgeriu Kreono ir pagerėja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delfinna: 13 liepos 2016 - 19:42
QUOTE(Delfinna @ 2016 07 13, 20:38)

Aga, aš pagalvių būdavau po didžiuoju čiužiniu pasikišus, bet, kai naktim patapo geriau, išsitraukiau. Dabar vėl reiks pasikišt, tik vyrui nelabai patogu, nes vis nurieda prie lovos krašto  blush2.gif  biggrin.gif


Mes tai miegam ant atskirų čiužinių. Man vyras net sukalė tokį karkasiuką, tai aš miegu ant kalno, o jis pakalnėj lotuliukas.gif

Mirameda, kai skaičiau temas, o ir ne viena draugė patvirtino, radau, kad rūgštingumas būna padidėja tam tikru gyvenimo periodu, net gali būti susijęs su kažkokiais gyvenimo įvykiais ir bedndru organizmo užtūgštėjimu, bet būna, kad jis ir kaip užėjo , taip ir praeina. Kartais net nesuprasi nuo ko užėjo, ir nuo ko praėjo. Savo ligą reikia prisijaukinti. Nebijoti jos. Ji praneša, kad kažką ne taip darai. Pamažu išmoksti įsiklausyti į savo organizmą, nors tikrai nelengva to išmokti, ne iš karto, o lėtai to mokinies. Juk ši liga tikrai ne baisiausia, apgydoma ir profilaktuojama. Ji tikrai praeis! 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

Aš jau po procedūros. Kadangi, į kabinetą įėjau nežiūrėdama į tą šlangę blush2.gif biggrin.gif , o ir papurkšt daugiau paprašiau to purškalo, tai labai lengvai procedūra praėjo. Pabaigoje net atsimerkt sugebėjau ir susidurt akis į akį su ta šlange biggrin.gif Dabar jau kad ir kas mėnesį galiu eit tirtis, visai nebebaisu blush2.gif Beje, labiausiai padėjo greitas kvėpavimas smile.gif

O skrandyje situacija ta pati. Liejasi tulžis ir pravira kaardija. Čia po trijų mėn.gydymosi... Po savaitės su atsakymu pas šeimistę. Nežinau, ką ji man naujo pasakys... Ir kaip tą tulžį iš to skrandžio išprašyt laukan.. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(korespond @ 2016 07 14, 00:02)
Mes tai miegam ant atskirų čiužinių. Man vyras net sukalė tokį karkasiuką, tai aš miegu ant kalno, o jis pakalnėj  lotuliukas.gif



Išvis šauniai sugalvojot thumbup.gif
Bet aš taip mėgstu miegoti apsikabinus MB, o dabar nebeišeina biggrin.gif blush2.gif


Mirameda, kaip TU?
Atsakyti
QUOTE(Delfinna @ 2016 07 15, 14:30)

O skrandyje situacija ta pati. Liejasi tulžis ir pravira kaardija. Čia po trijų mėn.gydymosi... Po savaitės su atsakymu pas šeimistę. Nežinau, ką ji man naujo pasakys... Ir kaip tą tulžį iš to skrandžio išprašyt laukan..  unsure.gif



Visai kaip man.. tik kad man tos tulžies dabar nerado, bet klapanai atviri 😉
Tai kad gydymo nuo tulžies tekėjimo ne ton pusėn kaip ir nėra . Čia atvirų klapanų bėda..Juk gerdamis ozolius tik kad apgydome rūgšties padarytus padarinius, bet tos angos neužsiveria..
Kaip man keista, ko atgal pas šeimos gydytoją? Mane tai ji siunčia pas gastro ir jei jau kas blogai su gydymu, einu vėl pas gastro, tik aišku su siuntimu.
Tiesa, dėl tų atvirų raukų, jau esu ne kart minėjus tą gydymą su natriu. Parsivežiau iš Kroatijos Pago druskos. Bet nesiryžtu aš su savim eksperimentuoti. . Reiktų gydytojų nuomonių pasiklausinėt.
Papildyta:
QUOTE(Delfinna @ 2016 07 15, 14:30)

Papildyta:
Išvis šauniai sugalvojot  thumbup.gif
Bet aš taip mėgstu miegoti apsikabinus MB, o dabar nebeišeina  biggrin.gif  blush2.gif

Ką darysi? Liga pakoreguoja net ir lovos reikalus lotuliukas.gif doh.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korespond: 15 liepos 2016 - 13:48
Sveikos smile.gif jungiuos prie šio būrelio ir aš. Pas mane refliuksas pasireiškia šąlančia/degančia gerkle, spaudimu krūtinėje, kąsniu gerklėje ir t.t. doh.gif Anksčiau užtekdavo pakilusias rūgštis "nugesinti" raniberlu, dabar jau kurį laiką nesuprantu, kas darosi. Užvakar vėl buvau tirtis skrandžio, išvada - nedidelė išvaržėlė, refliuksas. Bakterijos šįkart netyrėm, pernai testas buvo teigiamas, gėriau antibų kursą (galvojau kojas užversiu, kokie bjaurūs pašaliniai poveikiai buvo doh.gif). Ar dar yra pas kažką panašūs požymiai šios bjaurios ligos? Atrodo, su maistu apsiriboti jau neturiu kur. Riebiai/keptai nevalgau, kavos geriu mažai, šlamštamaisčiu piktnaudžiauju itin retai sad.gif Galvoju, gal kokią homeopatiją bandyti.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2016 07 21, 13:23)
Sveikos smile.gif jungiuos prie šio būrelio ir aš. Pas mane refliuksas pasireiškia šąlančia/degančia gerkle, spaudimu krūtinėje, kąsniu gerklėje ir t.t. doh.gif Anksčiau užtekdavo pakilusias rūgštis "nugesinti" raniberlu, dabar jau kurį laiką nesuprantu, kas darosi. Užvakar vėl buvau tirtis skrandžio, išvada - nedidelė išvaržėlė, refliuksas. Bakterijos šįkart netyrėm, pernai testas buvo teigiamas, gėriau antibų kursą (galvojau kojas užversiu, kokie bjaurūs pašaliniai poveikiai buvo doh.gif). Ar dar yra pas kažką panašūs požymiai šios bjaurios ligos? Atrodo, su maistu apsiriboti jau neturiu kur. Riebiai/keptai nevalgau, kavos geriu mažai, šlamštamaisčiu piktnaudžiauju itin retai sad.gif Galvoju, gal kokią homeopatiją bandyti.


Man homeopatija padėjo. Jau galvojau organizuotis operaciją.. taip blogai buvo. Dabar apie operaciją nebegalvoju. Savijauta pagerėjo ženkliai. thumbup.gif Kas svarbiausia - visiškai nebegeriu prozolių ir raniberlų, nes nuo jų man skrandį skaudėdavo. Dabar skrandžio nebeskauda. Stebuklo aišku nėra - suvalgau ką netinkamo tai jaučiu prieskonį burnoje ir pamaudžia kartais, bet gyventi galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marijus123 @ 2016 07 21, 14:16)
Man homeopatija padėjo. Jau galvojau organizuotis operaciją.. taip blogai buvo. Dabar apie operaciją nebegalvoju. Savijauta pagerėjo ženkliai.  thumbup.gif Kas svarbiausia - visiškai nebegeriu prozolių ir raniberlų, nes nuo jų man skrandį skaudėdavo. Dabar skrandžio nebeskauda. Stebuklo aišku nėra - suvalgau ką netinkamo tai jaučiu prieskonį burnoje ir pamaudžia kartais, bet gyventi galima smile.gif


papasakokit man plačiau, jeigu galit. galima ir į asmeninę smile.gif man šiandien depresijos diena. skauda visą krūtinę pavalgius, nėr gyvenimo smile.gif pirmas toks paūmėjimas, bet mane jau panika apima.
Atsakyti
QUOTE(marijus123 @ 2016 07 21, 15:16)
Man homeopatija padėjo. Jau galvojau organizuotis operaciją.. taip blogai buvo. Dabar apie operaciją nebegalvoju. Savijauta pagerėjo ženkliai.  thumbup.gif Kas svarbiausia - visiškai nebegeriu prozolių ir raniberlų, nes nuo jų man skrandį skaudėdavo. Dabar skrandžio nebeskauda. Stebuklo aišku nėra - suvalgau ką netinkamo tai jaučiu prieskonį burnoje ir pamaudžia kartais, bet gyventi galima smile.gif

Marijau 123, ar darėrės Denaxos vaistus?
Atsakyti
QUOTE(korespond @ 2016 07 21, 22:46)
Marijau 123, ar darėrės Denaxos vaistus?


Ne blush2.gif per mažą alijošių nusipirkau smile.gif laukiu kol užaugs smile.gif bijau, kad nuskabius daugiau kaip pusę lapų jis nežūtų. Bet kai tik paaugs - būtinai pasidarysiu.
Atsakyti
Marijau, džiugu, kad Tau geriau ir be vaistų thumbup.gif Ir klausimas, o Tau tulžis liedavosi į skrandį? Nes mane gydytoja nuteikė, kad labai negerai, jog ji ten pas mane yra, kad ji labai agresyvi.. Tai dėl to jos agresyvumo ir baisoka man gydytis žolelėmis...

Beje, kaip tik šiandien iš gydytojos. Vėl toliau rytais Gasekas, vakarais Raniberlas, prieš valgį Progitas, nakčiai ir ankstyvam rytui Ursosanas... Kažin kiek čia dar mėnesių taip reiks gadint kepenus doh.gif

Ir kraują dar paėmė jonizuoto kalcio ir vitamino D tyrimui... Sako ir dėl jų trūkumo klapatai gali nelaikyt... Žiūrėsim, ką parodys.


Žemuogiene, kaip aš Tave suprantu. Kartais ne gyvenimas, o kartorga atrodo per tą suš... skrandį... blush2.gif unsure.gif biggrin.gif

Ai, dar liepė būtinai vis tas linų sėmenis gert, reik eit paiskaityt senose temose, kaip čia jas geriausiai ruošt, per naktį palaikytas ar pavirintas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delfinna: 22 liepos 2016 - 10:20