Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir panašios bėdos

Delfinna,
noriu pasiteirauti, kaip sekasi gerti vitaminą D ir kalcį? Ar pasikeite savijauta?
QUOTE(Delfinna @ 2016 08 06, 20:57)
Taip, matosi..

O aš po lygiai trijų mėnesių kasdieninio -ozolių ir Raniberlo gėrimo prieš 4 dienas mečiau juos velniop. Vistiek nieko man nuo jų negeriau... :oh  :verysad:  Kaip ėdė, taip ir ėda toliau. Įdomu tik, kada man ten ką nors priės tos rūgštys su tulžim... Nežinau, ką dabar darysiu.. Rytais vėl pradėjau gerti šiltą vandenį su citrinos sultimis ir šaukšteliu medaus. Laukiu, kol mama atveš alijošiaus, darysiuos tą išgirtą gėrimėlį smile.gif Ir tik ryžius, vištieną, lešius bei agurkus kasdien tevalgysiu, nes nuo jų vienintelių nebūna katastrofiškai blogai... Iš tikrųjų, kur rast gerą gastroenterologą (jau tiek apėjau, o vis tą patį kalba), nes tokia situacija, kad jau nieko nebesinori, o man dar tik 31... biggrin.gif :geda2:

P.S. Daktarė pasiūlė pasidaryti jonizuoto kalcio ir vit.D tyrimus. Atsakymai atėjo, kad jie katastrofiškai žemiau normos ribų.. Tai kasryt geriu 5 vit.D lašiukus ir vakarop po 1500 mg.kalcio. O, kad tik tiek tereikėtų, kad pagaliau užsidarytų tie raukai... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Tulsi @ 2016 09 17, 11:25)
Delfinna,
noriu pasiteirauti, kaip sekasi gerti vitaminą D ir kalcį? Ar pasikeite savijauta?


Sveiki smile.gif

Šiuo metu beveik sveika. Tfu tfu tfu, kad tik neprisikalbėčiau smile.gif Aišku, naktim dar miegu atsisėdus, kartais tenka sukramtyt ir Rennee, bet palyginus, kaip buvo blogai, dabar jau beveik sveikas žmogus smile.gif Vakar net avietes valgiau, ir nieko bigsmile.gif Kalcį ir vit.D geriu toliau. Taip pat kiekvieną rytą pradedu puodeliu šilto vandens su medumi ir citrina. O praėjus pusvalandžiui verduos linų sėmenų klijukus. Tik po jų valgau pusryčius smile.gif
Dar atradau širdžiai labai mielą užsiėmimą, kaip aš vadinu nagų terapija blush2.gif , tai gal ir tas padeda. Nes valandų valandoms panyru į gelių spalvas, dailę... Kad turiu skrandį, prisimenu tik atlikus darbelį blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delfinna: 17 rugsėjo 2016 - 14:33
Ačiū už atsakymą. Bandysiu ir aš atlikti tyrimus. Sveikatos visoms!!!
QUOTE(Delfinna @ 2016 09 17, 15:31)
Sveiki smile.gif

Šiuo metu beveik sveika. Tfu tfu tfu, kad tik neprisikalbėčiau smile.gif Aišku, naktim dar miegu atsisėdus, kartais tenka sukramtyt ir Rennee, bet palyginus, kaip buvo blogai, dabar jau beveik sveikas žmogus  smile.gif Vakar net avietes valgiau, ir nieko  bigsmile.gif Kalcį ir vit.D geriu toliau. Taip pat kiekvieną rytą pradedu puodeliu šilto vandens su medumi ir citrina. O praėjus pusvalandžiui verduos linų sėmenų klijukus. Tik po jų valgau pusryčius smile.gif
Dar atradau širdžiai labai mielą užsiėmimą, kaip aš vadinu nagų terapija  blush2.gif , tai gal ir tas padeda. Nes valandų valandoms panyru į gelių spalvas, dailę... Kad turiu skrandį, prisimenu tik atlikus darbelį  blush2.gif

Atsakyti
Ar yra sergančių šia nemalonia liga?
Papildyta:
Pries du menesius prasideje skrandzio skausmai ir kylancios rugstys nuvijo mane pas daktarus. RAdo bakterija, paskyre antibijotikus tada viskas ir prasidejo...atrodo kad maisto negaliu normaliai nuryti, jauciu kaip visas maistas kyla atgal, ne rugstys, bet maistas....gerklej pastovus gumulas, ir skauda ryjant...dabar tas skausmas persimete i ausi....zodziu visa puokste...pirmadieni vel keliauju zarnos ryti, nes jau nebezinau kas darosi....prasidejo nerimo priepuoliai...
GAl atsiras seeganciu, kompanijoje bijoti lengviau😚
Atsakyti
Sveikute, as sergu jau senai, paumejimai ligos buna rudeni ir pavasari.....siuo metu vel netiketas pablogejimas, nors jau galvojau praejo viskas, bet kur tau, vel vaistai

Beda ta, kad as ir mano seima tikrai megstam skaniai ir sociai valgyti, ziauriai megstu saldumynus, o norint netureti sios ligos man tektu sesti ant grieztos dietos, virto maisto, taip galima sakyti, kad esu silpnavale negaliu nevalgyti todel ir sergu, bet cia jau mano asmenines problemos smile.gif
bet dabar tai sueme ne juokais, net nebejo ryti, kur cia valgysi kai nuryti skausmas didziausias, net verkiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 22 spalio 2016 - 10:18
QUOTE(Lucero @ 2016 10 22, 11:11)
Sveikute, as sergu jau senai, paumejimai ligos buna rudeni ir pavasari.....siuo metu vel netiketas pablogejimas, nors jau galvojau praejo viskas, bet kur tau, vel vaistai

Beda ta, kad as ir mano seima tikrai megstam skaniai ir sociai valgyti, ziauriai megstu saldumynus, o norint netureti sios ligos man tektu sesti ant grieztos dietos, virto maisto, taip galima sakyti, kad esu silpnavale negaliu nevalgyti todel ir sergu, bet cia jau mano asmenines problemos  smile.gif
bet dabar tai sueme ne juokais, net nebejo ryti, kur cia valgysi kai nuryti skausmas didziausias, net verkiau


Reiktu vel pasitikrinti, gal kokios stemples erozijos ar dar kas...
As pries menesi zarna rijau, tai tik parode pavirsini gastrita....bet visi pozymiai refliukso...liepe nexium gerti 40 ir mazinti iki 20 ir po truputi vaistu atsisakyti, bet kad be vaistu visai ne kas....toks jausmas kad tas maistas visai nevirskinamas....atsisakiau visu blogiu: kavos keciupo majonezo grietineliu kiaulienos juodos duonos rukyto kepto alkoholio....ir niekur tie pozymiai nedingsta....kartais galvoju gal cia dar kokia zaraza kurios neranda....nezinau...
Skaiciau senesnes temas, sudomino nares Malibu patirtis...idomu kaip jai dabar sekasi?
Atsakyti

Sveikos! net nauja tema sukuriau jusu neradus😶 ar galiu jungtis? vajei kaip kaip man blogai...o prasidejo viskas nuo skrandzio skausmu ir istisinio rugsties kilimo pries du menesius. nuejau pas seimos daktara, iistyre bakterija, rado, paskyre antibijotiku kursa ir tada prasidejo visos linksmybes🙁 kasnis gerkleje, skaudanti gerkle (dabar jau ir ausis), skaudanti nugara, nevirskinimas ir panikos priepuoliai... Gyvenu ne LT, tai greit pirkau bilieta ir skridau uzsiregistravus Grybo gatveje Vilniuje. dare pilvo organu echo, rado akmenu tulzyje, skydliekes echo-mazgeliu, tepineli liezuvio-nieko, plaucius sviete-nieko, nu ir svanojiu tyrimas-zarna😄😅😆 siek tiek pataudusi skrandzio gleivines mazas gabalelis, o visa kita-ok. Geriu visus omeprozolius, bet man ne velnio negeriau. stresuoju labai, nes del gimdoz kaklelio visokius velnius itaria, paeme biopsija ir laukiu dabar rezultatu kaip ant adatu... Mano seimos daktare IRL issiunte siuntima i ligonine del zarnos ir skubos tvarka PO DVIEJU MENESIU!! gavau paskirta laika ryt. dar galvojau gal neiti, bet kai visai negereja, tai nusprendziau issitirti vel😨 dabar pries tyrima negaliu vaistu gerti, tai isvis baisu, ypac paryciais jauciu kaip viskas uzrugsteja😝 apetito nulis, per du menesius 8kg numeciau...i sveikata, kaip sakoma, nes turejau antsvorio, bet noretusi buti sveikai, o ne kudai... ir dar tie nerimo/panikos priepuoliai....o bijau del to, kad atrodo man kazkas baisaus, tiesiog daktarai neranda😭🤒🤕 baisus jausmas....tikiuosi, kad ryt mano abejones issklaidys, o del gimdos kaklelio biopsijos ats dar 4 sav laukti...rugstys mane uzgraus per ta laika😓 tai va tiek apie mane. kaip jus besilaikot?

Atsakyti

Beje, man cia IRL liepe gerti kuo daugiau pieno, nes pasak ju mazina rugstinguma ir ramina uzdegimine gleivine...va taip va😎

Atsakyti

As po zarnos😎 stiprus gastritas. apie GERL nieks nei zodzio😕 ir visi kaip susitare aiskina, kad turiu pasirasyti tulzies pusles salinimo operacijai del esanciu akmenu😨😲 p.s. jauciuosi kaip su savim kalbedama😄😅😆

Atsakyti
QUOTE(~supervisor~ @ 2016 10 24, 15:52)
<p>As po zarnos😎 stiprus gastritas. apie GERL nieks nei zodzio😕 ir visi kaip susitare aiskina, kad turiu pasirasyti tulzies pusles salinimo operacijai del esanciu akmenu😨😲 p.s. jauciuosi kaip su savim kalbedama😄😅😆</p>

Na gastritas-tai labai stiprus uždegimas. O GERLas tik neužsidarantis klapanas, esantis tarp skrandžio ir stemplės.
Klausykit gydytojų labai rimtai, nes tulžies pūslė-nejuokas, joje susidarantys akmenys sukelia pankreatitą. Apie pankreatitą po Požėlos mirties, manau, nereikia sakyti, kas tai yra? Jei tik imasi daktarai operacijos-gulat ir dėkojat Dievui 4u.gif Kiti tų operacijų laukia(ir nesulaukia) po pusmečius.
Atsakyti

Bet kol man niekas nesake, tol neitariau, kad tie akmenys yra...jokie man skausmai neuzeina, niekas....

rEikes pasiskaitineti apie operacija...

Kaip jusu sveikata, sena pazistama?

Atsakyti
QUOTE(~supervisor~ @ 2016 10 24, 18:29)
<p>Bet kol man niekas nesake, tol neitariau, kad tie akmenys yra...jokie man skausmai neuzeina, niekas....</p><p>rEikes pasiskaitineti apie operacija...</p><p>Kaip jusu sveikata, sena pazistama?</p>

Ačiū, kol nesinervuoju, nestresuoju, tol esu visiškai sveika 4u.gif Geriu ir vyną, ir valgau šlamštmaistį, nevengiu aštriai biggrin.gif Ale pakanka man kokio streso-mamamija, devynis pragaro ratus turiu tada praeiti... Ir dar tiek ilgai...
Nieko nepadarysi: klapanas tas normaliai funkcionuoja tik visiškai nurimus, gyvenant be streso drinks_cheers.gif Tai ir stengiuosi dabar ramiai gyventi. Vasarą buvau net nemokamas atostogas pasiėmus, tai taip pailsėjau, taip atsigavau. Einant metams suprantu, kad sykį pažeidus nervinę sistemą, ligos išlenda tai vienur, tai kitur. Ir dar supratau, kad pakrikusiai sveikatai atstatyti nepakanka mėnesio algos. blush2.gif
Atsakyti