Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų ir moterų melo "ribos" šeimoje...

Melavau,meluoju ir meluosiu...sakysim valgau vakarienę...klausia ar skanu...sakau labai...manot visada ir labai?...arba klausia,ar graži šiandie...sakau kasdien vis gražyn ir gražyn...ale metai tai bėga...vnž man ribų nėra....
Atsakyti
QUOTE(GalBut @ 2007 07 27, 13:04)
Melavau,meluoju ir meluosiu...sakysim valgau vakarienę...klausia ar skanu...sakau labai...manot visada ir labai?...arba klausia,ar graži šiandie...sakau kasdien vis gražyn ir gražyn...ale metai tai bėga...vnž man ribų nėra....

mad.gif jei neskanu tai paskyt reikia- kita karta bus skaniau arba to patiekalo neberuos- pas mus taip yra. del grozio.....metai ar ne metai, mylimo zmogaus jie nekeicia wub.gif net klausimu negali buti!!!!! bjauru pomidorai2.gif
Atsakyti
QUOTE(GalBut @ 2007 07 27, 13:04)
Melavau,meluoju ir meluosiu...sakysim valgau vakarienę...klausia ar skanu...sakau labai...manot visada ir labai?...arba klausia,ar graži šiandie...sakau kasdien vis gražyn ir gražyn...ale metai tai bėga...vnž man ribų nėra....


nu gal toks melas ir nieko thumbup.gif tik reik slept, kad neisaisketu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GalBut @ 2007 07 27, 13:04)
Melavau,meluoju ir meluosiu...sakysim valgau vakarienę...klausia ar skanu...sakau labai...manot visada ir labai?...

Priminei tokį klasikinį pavyzdėlį, kaip sužadėtinė, išgirdusi savo būsimąjį aiškinant draugų vaikui, kad labai sveika valgyti šparagus, visą gyvenimą paskui jam juos ir virė - ypač ypatingesnėm progom ar bandydama po kokio ginčo susitaikyti. Tik po n metų, pribrendus skyryboms, vyriškis nebeištvėrė ir aišku jau "visu gražumu" pareiškė, kad šparagų niekada negalėjo pakęsti. Pasirodo tas pokalbis su vaiku tebuvo pedagoginiais sumetimais...

Tad patarčiau "šparagų" pernelyg negirti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 07 27, 12:36)
Priminei tokį klasikinį pavyzdėlį, kaip sužadėtinė, išgirdusi savo būsimąjį aiškinant draugų vaikui, kad labai sveika valgyti šparagus, visą gyvenimą paskui jam juos ir virė - ypač ypatingesnėm progom ar bandydama po kokio ginčo susitaikyti. Tik po n metų, pribrendus skyryboms, vyriškis nebeištvėrė ir aišku jau "visu gražumu" pareiškė, kad šparagų niekada negalėjo pakęsti. Pasirodo tas pokalbis su vaiku tebuvo pedagoginiais sumetimais...

Tad patarčiau "šparagų" pernelyg negirti. mirksiukas.gif


Jatau, bet tai kantrus vyras... g.gif thumbup.gif medali jam biggrin.gif
Maniskis anei puses tiek, skanu - pagiria, o jei neskanu tai taip ir sako, tik ne tiesiai sviesiai, kad nevalgoma ax.gif , bet... tai gal druskos reiketu, tai gal prieskoniu, nu svelniai, arba kita kart pats pagamina, nes zinant mano "meile" puodams, galiu ir visai nebegamint blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 07 25, 13:38)
Savo šeimoje jautiesi kaip "smaugiamoje visuomenėje"? unsure.gif



buna ir tokiu dienu bigsmile.gif isivaizduoji?????? ne lotuliukas.gif ...

Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2007 07 27, 11:55)
O tai yra koks nors didelis skirtumas kad diktofonas universitetui o ne darbui? Ką nors keičia?

pats faktas nieko nekeicia,tik keista kad sumelavo,nesuprantu to melo tikslo g.gif Nu pasakytu kad unikui,nu ir viskas,tai ne,sako darbe darbuotojus reikia paklausyt ir irsyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Phedra @ 2007 07 25, 01:25)
vyrai moterims  meluoja tik  del svarbiu - reiksmingu seimai dalyku, o moterys tik del smulkmenu... ir kad vyrai nelinke atleist net smulkaus melo, o moterys atleist gali bet ka, jei tinkamai "apipudrinsi smegenis"  ax.gif 


Manau melo santykiuose jokiu pavidalu buti negali. Nebutina kaip pionierei viska israportuoti, bet galima tiesiog nesakyti visko 100%, jei zinai, kad tie zodziai gali skaudinti. Bet jei jau paklausia tieisiai - tai geriau nemieluoti. Nes zmogus ir klausia tam, kad tiesa zinotu. As pries bet koki mela protest.gif. Pasakyciau tiesa savo antrai pusei, jis visgi mano antra puse, kam man savo antrai pusei meluoti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 07 27, 13:36)
Priminei tokį klasikinį pavyzdėlį, kaip sužadėtinė, išgirdusi savo būsimąjį aiškinant draugų vaikui, kad labai sveika valgyti šparagus, visą gyvenimą paskui jam juos ir virė - ypač ypatingesnėm progom ar bandydama po kokio ginčo susitaikyti. Tik po n metų, pribrendus skyryboms, vyriškis nebeištvėrė ir aišku jau "visu gražumu" pareiškė, kad šparagų niekada negalėjo pakęsti. Pasirodo tas pokalbis su vaiku tebuvo pedagoginiais sumetimais...

Tad patarčiau "šparagų" pernelyg negirti. mirksiukas.gif


Cia jau priesvestuviniu pamokeliu pavyzdys thumbup.gif as ir ji kuo puikiausiai prisimenu smile.gif
Atsakyti
Zinau, kad mano vyras niekad man nemeluoja. O as - kartais, kai nenoriu pyktis del nieku.
Atsakyti
QUOTE(jovitajovita @ 2007 08 22, 14:10)
Zinau, kad mano vyras niekad man nemeluoja. O as - kartais, kai nenoriu pyktis del nieku.


O iš kur žinot kad jis niekada nemeluoja? g.gif
Atsakyti
mano vyras tiesos tiesiog "netycia nedasako" biggrin.gif , bet ji anksciau ar veliau vis vien islenda.. va tada gun_rifle.gif bet ir tai trumpam biggrin.gif nes del menkniekiu visokiu. nesuku sau galvos.. pati irgi kartais "susituriu" biggrin.gif
Atsakyti