Įkraunama...
Įkraunama...

Spalinukai 2018

Aš irgi kovo 6d. užsiregistravau. Bus lygiai 7 savaitės turbūt. Ketvirtadienio prg 40,9 nmol/l. Mažokai, bet gal su progesterono tabletėmis bus viskas ok smile.gif
Atsakyti

Man pas ginę kovo 1, tai laukiu nesulaukiu :) gavau hcg, tai auga normaliai, tikiuosi viskas ok bus :)

Atsakyti

 Man pas akusere kovo 13, turetu uzvesti nesciosios kortele, pries tai turesiu skana kovo 9 (bus 7 sav 2 d).

 

Man kelios dienos praejusios buvo tokios neramios, tiek tu testu prigadinau ir ryte ir vakare ir vis man atrode, kad nepakankmai ryski antra juostele, kokia ji turetu buti tokiu laiku.. (18-19dpo), tai stresavau biski, nes praita karta jau tokiu laiku seniai buvo ryskesnes nei kontroline. Cia pas mus Anglijoj kazkaip keistai, prasiknisau ieskodama kur pasidaryt HCG kraujo testa, bet viskas cia taip sudetinga..ilgai pasakoti...arba imanoma, bet reik gan toli vaziuoti ir pakankamai dideli pinigai (bent jau man mazdaug 160 svaru uz du kraujo testus, tikrai daug  :unsure: ). Tad galvojau paklausiu daktares savo ar duotu siuntima, tikrai tikejausi, kad duos, bet sako jie tokiu dalyku nedaro  :hmm: labai keista... bet pakalbejom, nuramino kitu budu tam kartui. Visa diena galvojau leksiu pirkt ta skaitmenini kur rodo kiek savaiciu ir dar paprasta prigriebiau. Tai nusiraminau pagaliau po ilgo laiko, paprasto testo juostele labai ryski iskart buvo jau uz kontroline (vakar dar taip nebuvo), o tas skaitmeninis rode 2-3 sav, kaip ir turetu buti  :wub: pagaliau ramiai miegosiu  :angel_not:

Atsakyti

 Man pas akusere kovo 13, turetu uzvesti nesciosios kortele, pries tai turesiu skana kovo 9 (bus 7 sav 2 d).

Man kelios dienos praejusios buvo tokios neramios, tiek tu testu prigadinau ir ryte ir vakare ir vis man atrode, kad nepakankmai ryski antra juostele, kokia ji turetu buti tokiu laiku.. (18-19dpo), tai stresavau biski, nes praita karta jau tokiu laiku seniai buvo ryskesnes nei kontroline. Cia pas mus Anglijoj kazkaip keistai, prasiknisau ieskodama kur pasidaryt HCG kraujo testa, bet viskas cia taip sudetinga..ilgai pasakoti...arba imanoma, bet reik gan toli vaziuoti ir pakankamai dideli pinigai (bent jau man mazdaug 160 svaru uz du kraujo testus, tikrai daug  :unsure: ). Tad galvojau paklausiu daktares savo ar duotu siuntima, tikrai tikejausi, kad duos, bet sako jie tokiu dalyku nedaro  :hmm: labai keista... bet pakalbejom, nuramino kitu budu tam kartui. Visa diena galvojau leksiu pirkt ta skaitmenini kur rodo kiek savaiciu ir dar paprasta prigriebiau. Tai nusiraminau pagaliau po ilgo laiko, paprasto testo juostele labai ryski iskart buvo jau uz kontroline (vakar dar taip nebuvo), o tas skaitmeninis rode 2-3 sav, kaip ir turetu buti  :wub: pagaliau ramiai miegosiu  :angel_not:

Nedaro nedaro cia hcg , man dare vieninteli karta kai buvo negimdinis nemate nestumo padare krauja skaiciai kosminiai , tada staigiai liepe vaziuot i ligonine ir staigiai ant operacinio stalo .. mazai truko kad liudnai butu man pasibaige...

As skaitmeninius du pasidariau . Pirma 8dpi o kita neatmenu tai pirmas rode 1-2sav , kitas iskart 3+ nors tikejaus kad rodys 2/3 😂 o tu paprastu labai daug, pradejau testuotis labai anksti ir lb graziai ryskejo . Poryt jau skanas ,baisu kaip. Sianakt sapnavau kad daro skana o ten identiski dvyniai  :blink:  :B  :D  :D  :D​ 

Atsakyti
Na prisiduosiu ir aš jau atvykome... kambarys hotelio toks prastas visiškai kitoks nei praeitą kartą, o hitelis tas pats... o už naktį plešia po 130 :/ Na bet stengiuosi ties tuo nesikoncentruoti... Norėčiau kažko užkąsti..., pakeliui nusipirkau graikinių riešutų (dėl reikiamo kiekio omega 3), bijau aš tuos žuvų taukus gerti db., geriau gal tikros žuvies prisirysiu smile.gif
Skaudeno biškį pilvą iš oro uosto į hotelį kelyje... na tikėkimės tik nuovargis.

saulele18 aš irgi lb bijau dėl tos priežiūros čionais, aš pas ginė iš viso registruosiuosi tik nuo 10 sav., o tik 14-ktą čia siunčia pirmą kartą ant skano į ligoninę. Viso yra tik šeši valstybiniai nėštumo priežiūros vizitai, kiek esu girdėjus nieks nedaro jokių testų, visi lb atsipalaidavę ir palieka viską spręsti gamtai, jeigu ten pvz komie gręsiantys persileidimai tai nė neguldo į ligoninę arba bent jau aš negirdėjus...
Atsakyti

Na prisiduosiu ir aš jau atvykome... kambarys hotelio toks prastas visiškai kitoks nei praeitą kartą, o hitelis tas pats... o už naktį plešia po 130 :/ Na bet stengiuosi ties tuo nesikoncentruoti... Norėčiau kažko užkąsti..., pakeliui nusipirkau graikinių riešutų (dėl reikiamo kiekio omega 3), bijau aš tuos žuvų taukus gerti db., geriau gal tikros žuvies prisirysiu smile.gif
Skaudeno biškį pilvą iš oro uosto į hotelį kelyje... na tikėkimės tik nuovargis.

saulele18 aš irgi lb bijau dėl tos priežiūros čionais, aš pas ginė iš viso registruosiuosi tik nuo 10 sav., o tik 14-ktą čia siunčia pirmą kartą ant skano į ligoninę. Viso yra tik šeši valstybiniai nėštumo priežiūros vizitai, kiek esu girdėjus nieks nedaro jokių testų, visi lb atsipalaidavę ir palieka viską spręsti gamtai, jeigu ten pvz komie gręsiantys persileidimai tai nė neguldo į ligoninę arba bent jau aš negirdėjus...

Drauge airijoje pietinej gulejo nr karta kai kazkas negerai buvo, bet jau velesniam nestume. 

Man prieziuros buvo per akis . Ar 6/7 skanai buvo , su midwifem nzn kiek kartu, bet man uzteko. Jai nestumas geras daugiau nieko ir nereikia. Krauja ima du kartus per nestuma. Taipat gliukoze tyre . :) 

Bet jai nestumas sklandus daro 2 skanus 

Lietuvoi jai niekas neitu privaciai tai seip irgi 2/3 skanai tik priklauso

Atsakyti

Zunkelis o del kambario nefaino tai nesmagu . 

Mes dbr kai buvom algarvei nerralu kambaty gavom, padkutiniam aukste, su dziakuzi ir vaizdu i jura. Na ir pats kamabrys labai fainas buvo. 😍🤗

Atsakyti
QUOTE(BaraLinda @ 2018 02 19, 21:34)
<p>Zunkelis o del kambario nefaino tai nesmagu . </p><p>Mes dbr kai buvom algarvei nerralu kambaty gavom, padkutiniam aukste, su dziakuzi ir vaizdu i jura. Na ir pats kamabrys labai fainas buvo. 😍🤗</p>

Aha... mes pirmą kartą irgi buvom gavę 11 aukšte, erdvų su vaizdu į Jūrą... buvo wow... dėl to ir grįžom. Buvo net losjonai, ausų krapštukai, nosinės ko paprastai nebūna. Dabar oda išsausėjo ir nė neturiu kuo pasitepti nes maniau ir vėl bus...
Atsakyti

labas rytas :) vis dar džiaugiuosi, kad pykint nepradėjo, tai rytas prasideda puodeliu kavos. Popiet jau reiks be kofeino gerti. 

Aš irgi kovo 6d. užsiregistravau. Bus lygiai 7 savaitės turbūt. Ketvirtadienio prg 40,9 nmol/l. Mažokai, bet gal su progesterono tabletėmis bus viskas ok smile.gif

Mano prg dar žemesnis- 35, o su dukra išvis gal 24 buvo. Bet pradėjau naudoti papildomai ir viskas ok ;)

. Poryt jau skanas ,baisu kaip. Sianakt sapnavau kad daro skana o ten identiski dvyniai  :blink:  :B  :D  :D  :D​ 

išsigąstum? Man tai dvyniai svajonė. Būčiau turbūt laimingiausias žmogus žemėj :D vis slapta viliuosi, kad pasiseks...

Atsakyti
[qoute]šsigąstum? Man tai dvyniai svajonė. Būčiau turbūt laimingiausias žmogus žemėj biggrin.gif vis slapta viliuosi, kad pasiseks...</p>
[/quote]

Aš vakar paskaičiau šį postą apie dvynius ir lengvai nusišypsojau biggrin.gif Turiu astrologinių žinių, tad man astrologiškai yra dvynių tikimybę ir mes tarpusavyje besimokydami vis analizuojam vieni kt žemėlapius, tad aš nuolat išgirstu, kad ojjjj pas mane tikimybė dvynių + mano vyro mociutė yra viena iš dvynių... Ar aš bijau, mhhhh... taip! Ar norėčiau? ...su nerimu, bet jau nebūtų kelio atgal. O vyras mano tai svaigsta, kad norėtų dvynių, kad jam išūkiai patinka!!!

Bėgu lengvai pasportuot ir pusryčių valgyt ;) jaučiuosi puikiai ;)

BaraLinda beje esu girdėjusi jog nėčiosios lb teisingai /pranašingai sapnuoja ;) Intuicija įsijungia intensyviau gal biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zunkelis: 20 vasario 2018 - 09:39

Aš tai moksliškai į viską žiūriu :) mano mama iš dvynių ir vyras iš dvynių. Tai iš mamos pusės tikrai paveldėjau tą galimybę (mama iš heterozigotinių- ne identiškų dvynių), kartais pas mane ovuliacija vyksta abejose kiaušidėse- tad tikimybė yra. Vyras iš identiškų dvynių- tai realiai nėra paveldima, bet vis tiek vilties teikia :)

Atsakyti

labas rytas :) vis dar džiaugiuosi, kad pykint nepradėjo, tai rytas prasideda puodeliu kavos. Popiet jau reiks be kofeino gerti. 

Mano prg dar žemesnis- 35, o su dukra išvis gal 24 buvo. Bet pradėjau naudoti papildomai ir viskas ok ;)

išsigąstum? Man tai dvyniai svajonė. Būčiau turbūt laimingiausias žmogus žemėj :D vis slapta viliuosi, kad pasiseks...

Namie laksto 2,7m super aktyvus nenaudelis , kaip uzsuktas jis 😂 tai del to ir baisu dvyniai . Va kad pirmu kartu but buve, tai kitaip. Nu bet jai bus , tai bus.. nepabegsiu 😂

Atsakyti