Įkraunama...
Įkraunama...

Aqua Alta tema

Esu senbuve forume.Kazkodel siandien pagaliau sunokau savo temai.Prasau prisijungti,visas kurios mane pamena ir jaucia ivairius jausmus.Tas kurios mane nori kritikuot irgi kvieciu. biggrin.gif
Atsakyti

labas, seniai matyta  :4u: . kaip gyveni? 

gal turi kokių patarimų kaip sureguliuot padidejusi cholesteroli. dabar pradejau vartot aterolip ir essentiale forte. is raciono praktiskai visai isbraukiau cukru ir bulves, miltinius patiekalus. nzn ka dar galiu padaryt  :huh2: . streso kaip ir nepatiriu kazkokio isskirtinio. genetika tuo klausimu nedekinga. ir mamai ir mociutei visada padidejes

Atsakyti

Dar atsisakiau kiaušinių ir majonezo 

Atsakyti
Malonu ,kad atejai ,Andriau ,pirmasis pasauktasis.Visada svarbiausias tas kuris pirmas istiesia ranka.
O del kraujo sudeties tai taip.Siuo atveju veikia panasus traukia panasu.Alyvuogiu aliejaus polifenoliai,skumbres ir baklazanu elagine rugstis,chlorogenine rugstis ir pomidoru likopenas ,beigi quercetinas labai padeda ilguoju laikotarpiu.Aisku gyslu elastingumui aisku irgi reikia kazko.Kryzmaziedziu augalu,sparagu sezonas ateina biggrin.gif
Atsakyti

Andriau 🤣

Bet tai aš visą gyvenimą tik alyvuogių aliejų naudoju visur. Lb retai kokį ghi ar vištos taukus. 

Nu su baklažanais ir pomidorais ne sezonu tai ne kažką Lt. 

Apskritai kiek skaitau ką valgyt, ko ne, tai aš panašiai ir darau visada. Daug ankštinių, daug riebios žuvies, mažai gyvulinių, quercetina vis pageriu kartas nuo karto. Žuvų taukus. Na tik miltų ir bulvių neribojau labai 

Tiesa, dar hemoglobinas ir feritinas žemi rodikliai jau nuo gruodžio 

Atsakyti

O va MB kuris ėda viską nesirinkdamas ir amžius garbingesnis 😂, visi cholesteroliai idealūs 

Atsakyti
Siaip jau neturet glykohemoglobino yra geriau nei ji turet ,siuo metu.Kai saule taip mums plazma kasdien siuncia.Maziau gelezies maziau pojuciu.
O siaip zmogus ne detaliu rinkinys ,o ielektrintas tirpalas.Apie tai bus temoje traktatas. biggrin.gif
Atsakyti

Nu va ne kažką tas mano tirpalas paskutiniu metu. Nuo sausio vaikštau per visus iš eilės daktarus ir visi ką nors negero randa  :huh2:​ 

Atsakyti
biggrin.gif 'jaučia ivairius jausmus'
Nu tu tai nemirtinga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2022 04 12, 18:42)
biggrin.gif  'jaučia ivairius jausmus'
Nu tu tai nemirtinga  biggrin.gif

Na ir ….o ant ko burbam ant svieto ant dūšios o gal ant savęs ….
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 04 12, 19:19)
Na ir ….o ant ko burbam ant svieto ant dūšios o gal ant savęs ….

Kvailoms moteriškėms ūsus tampom. Su normaliomis - bendraujam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 12 balandžio 2022 - 20:03

Alta  :4u:  

Tema apie ką? Tiesiog pokalbiams, ar sveikatos problemų sprendimams  :)​ 

Atsakyti