Įkraunama...
Įkraunama...

Aqua Alta tema

QUOTE(Acqua Alta @ 2022 04 13, 10:54)
Pu erh paruosimo budas idant isgauti visas bioaktyvias savybes ir pakeisti pilvo mikrobioma.
Esme neperkaitinti pirminio tirpalo ,kad neuzmust gyvuju bakteriju.O laikyt pasidarius galima ir tris dienas ,nereikia terliotis kasdien.Vartoti reikia koki menesi mazdaug ,tik tada liekninamasis poveikis atsiranda.Bet sakau galima pasidaryt su mazai vandens ir gert kaip vaistus.

man tinka varinatas kaip vaistai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 04 13, 11:52)
man tinka varinatas kaip vaistai smile.gif

Kas cia do per vaistas?

Cia autoimuninei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 13 balandžio 2022 - 11:09

man tinka varinatas kaip vaistai smile.gif

O kokios ten žolės sumalamos?

Atsakyti
Pu erh arbata ,placiai zinoma del savo blogu skonio savybiu.
O paskui jau eisim rimciau gydytis
https://www.hindawi....m/2019/4827342/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 13 balandžio 2022 - 11:22

Pu erh arbata ,placiai zinoma del savo blogu skonio savybiu.

Paskaičiau. O tai ją būtina malt? Nebėra tų savybių kai tiesiog žolės uzplukomos 70 c kaip žaliąją arbatą?

Atsakyti
Metodas isbandytas asmeniskai.Geriausiai veikia sumalta ir siltu vandeniu ,netgi pastovejus truputi.
Atsakyti

Labas vakaras, 

Alta, papasakok, kaip jums ten gyvenasi, kaip nuotaikos karo metu, ką vietiniai galvoja? 🤔

Atsakyti
Labas rytas.
Taigi tesiu pasakojima apie Velykioniu dvaro nuvorishe ponia.Zodis velikij beje ne be reikalo naudojamas,her (ser,sir)zmones buvo didelio ugio,kitos veisles.
Tos vietos gausios ponoru(vel keistas zodis,reiskiantis pozeminius vandenis,upes,urvus.Dvigubus upiu ir ezeru dugnus siose vietose zino daug senesniu vietiniu.Buvo taip uztvindyta ,kad net kiniski vandens riesutai augo,agarais vadinami.Tai dar atsispindi vietiniu kalboje,pavadinimuose.Agaro mesos parduotuve,ponoro alus.
Taigi su tokiu vandens lygiu skendimas nedidelis ir greitas reikalas.Bet to dvaro vietoje ,vien mano asmenineje patirtyje - mire paskende keli jauni vyrai,su automobiliu nuleke nuo kelio ir nesugebeje islisti,keletas ivairaus amziaus vaiku,labai keistu skendimu ir siais laikais,suaugusiu ,mokanciu plaukt zmoniu.As asmeniskai manau ,kad tirpstant gipsui tose vietose isiskiria kazkokios svaiginancios dujos.Bet Grothus vaiko paskendimas yra sio krasto etikete.Ir ivykis nulemes krasto likima.Kazkokia jega,neleidusi tos gimines tesinio,neleidusi laimingai gyvent ir Grothus dinastijai.
O kaimas iki siol nepakantus nuogybems,galetu talibana konsultuot.Mane yra uzpuole uz trumpesni sijona,mano ex uz vokiskus shortus biggrin.gif Beje mano mire gimines irgi tolerantai nebuvo.
Igere tos vietos nuogo kuno geda amziams.
O as ten jauciausi labai gerai,norejau net pirkti zemes ,ten kur tie zmones nuskendo,man ne kiek nebaisu buvo.Bet del asmeniniu priezasciu tas neivyko.
Grothus techninis potencialas visgi isliko,tas krastas buvo turtingesnis ir pazangesnis,palyginus su kitom vietom,bendruomene labai rimta,paslaugi ir graziai priimanti naujus narius,neskirstanti pagal konfesijas ar rase.Zodziu jokios diskriminacijos.Tik del shortu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 04 14, 08:51)
Labas rytas.
Taigi tesiu pasakojima apie Velykioniu dvaro nuvorishe ponia.Zodis velikij beje ne be reikalo naudojamas,her (ser,sir)zmones buvo didelio ugio,kitos veisles.
Tos vietos gausios ponoru(vel keistas zodis,reiskiantis pozeminius vandenis,upes,urvus.Dvigubus upiu ir ezeru dugnus siose vietose zino daug senesniu vietiniu.Buvo taip uztvindyta ,kad net kiniski vandens riesutai augo,agarais vadinami.Tai dar atsispindi vietiniu kalboje,pavadinimuose.Agaro mesos parduotuve,ponoro alus.
Taigi su tokiu vandens lygiu skendimas nedidelis  ir greitas reikalas.Bet to dvaro vietoje ,vien mano asmenineje patirtyje - mire paskende keli jauni vyrai,su automobiliu nuleke nuo kelio ir nesugebeje islisti,keletas ivairaus amziaus vaiku,labai keistu skendimu ir siais laikais,suaugusiu ,mokanciu plaukt zmoniu.As asmeniskai manau ,kad tirpstant gipsui tose vietose isiskiria kazkokios svaiginancios dujos.Bet Grothus vaiko paskendimas yra sio krasto etikete.Ir ivykis nulemes krasto likima.Kazkokia jega,neleidusi tos gimines tesinio,neleidusi laimingai gyvent ir Grothus dinastijai.
O kaimas iki siol nepakantus nuogybems,galetu talibana konsultuot.Mane yra uzpuole uz trumpesni sijona,mano ex uz vokiskus shortus biggrin.gif Beje mano mire gimines irgi tolerantai nebuvo.
Igere tos vietos nuogo kuno geda amziams.
O as ten jauciausi labai gerai,norejau net pirkti zemes ,ten kur tie zmones nuskendo,man ne kiek nebaisu buvo.Bet del asmeniniu priezasciu tas neivyko.
Grothus techninis potencialas visgi isliko,tas krastas buvo turtingesnis ir pazangesnis,palyginus su kitom vietom,bendruomene labai rimta,paslaugi ir graziai priimanti naujus narius,neskirstanti pagal konfesijas ar rase.Zodziu jokios diskriminacijos.Tik del shortu bigsmile.gif

Rimtai užpuola blink.gif tai kokia nuogybė sijonas šortai blink.gif jazau kur tu gyveni kokiam musulmoniškam krašte ir užpulti blink.gif koks kieno bizalas .... tai gal ir hidžaba liepia nešioti
Atsakyti
Muka, as gyvenu dabar pusiau musulmoniskam kraste ,cia silta ir del sortu pastabu neduoda ,nes visi devi.
Tie sijonai ir shortai uzkliuvo Ziemgaloje,kokiais 1991 musu dievo metais.Kai jau kapitalizmas nugalejo socializma.Per vestuves seiminikute isejo i sokiu aikstele ir bande prijuoste apdengt per trumpa sijona devejusia merga.O as tai buvau bobutes nuosavos nugesinta dar namuose.Manes neisleido is namu ,nors buvau jau triju dukru motina.
Beje babi visai tiko mano mamos trumpi sijonai 1968 musu dievo metais.Nuotraukos kaip irodymas ir like mamos zaklinos kenedy stiliaus apdarai.O as turejau rengtis lyg talibanas but isigalejes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 04 14, 11:15)
Muka, as gyvenu dabar pusiau musulmoniskam kraste ,cia silta ir del sortu pastabu neduoda ,nes visi devi.
Tie sijonai ir shortai uzkliuvo Ziemgaloje,kokiais 1991 musu dievo metais.Kai jau kapitalizmas nugalejo socializma.Per vestuves seiminikute isejo i sokiu aikstele ir bande prijuoste apdengt per trumpa sijona devejusia merga.O as tai buvau bobutes nuosavos nugesinta dar namuose.Manes neisleido is namu ,nors buvau jau triju dukru motina.
Beje babi visai tiko mano mamos trumpi sijonai 1968 musu dievo metais.Nuotraukos kaip irodymas ir like mamos zaklinos kenedy stiliaus apdarai.O as turejau rengtis lyg talibanas but isigalejes biggrin.gif

uf jau mislinau šiais laikais čia biggrin.gif
Atsakyti
Cia turbut Grothus prakeikimas koks.Gedytis nuogumo.
Nuogybe ,kaip bausme .
Atsakyti