Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistinėlė automobilyje

QUOTE(slotas @ 2007 11 25, 20:43)
Nors ir zinau kad reikia bet neturiu...

Reik gal susimastyt ir nusipirkti visgi wink.gif

Neturiu ir as blush2.gif

QUOTE(superman @ 2008 01 15, 20:05)
matau visi svarsto, kas toje vaistinėlėje turi būti, kur ją gauti  smile.gif  O ar kas nors prisimena pirmosios pagalbos paskaitas pries gaunant vairuotojo pažymėjimą? Koks skirtumas, kas toje vaistinėlėje - timpa ar kvėpavimo kaukė, jei vis tiek nežinosit kaip panaudoti  biggrin.gif
Idomu, ar kam nors realiai teko ekstremaliomis sąlygomis, pvz. po avarijos, naudotis vaistinėlės turiniu ir suteikti kam nors pagalbą?

o,o bigsmile.gif cia tai tikrau jau visa tiesa drinks_cheers.gif as SB prasiau,kad nupirktu man i masina maza gesintuva,o jis pareiske:
ar pasinaudosi juo lotuliukas.gif nu gal ir jo tiesa,bet sakau maza ka juk gal ir isdrisciau patraukti uz to ziedelio blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(vlasta2 @ 2010 03 30, 16:14)
Dvi stiklinės ir kamščiatraukis bigsmile.gif

blink.gif lotuliukas.gif nebloga vaistinele thumbup.gif
Atsakyti
gal zinote kur pigiau galima isigyti pirmos pagalbos namu vaistineles rinkini 4u.gif
Atsakyti
Jei ir yra, kazin koks kiekis nepasibaigusio galiojimo?... ax.gif

Kol neprisireikia, daug kas ziuri "pro pirstus" i vaistineles. unsure.gif

Nepakenktu ir gesintuvas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inculto: 15 balandžio 2010 - 08:23
pastoviai isparceliuota ta vaistinele pas mane buna, tai pleistriuku nera, tai vel kokio velnio... doh.gif
Atsakyti
Aš neturiu vaistinėlės dar, bet galvoju susikomplektuoti pati į kokį patogų dėklą. bintų, pleistro, žirkles ir t.t., ko gali man prireikti. Išeis pigiau, nei pirkti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mocha: 26 balandžio 2010 - 12:19
Tik idomu ar per technikine nesikabines, kad ne standartine
Atsakyti
Technikinę jau praėjau, tai kažkaip nesuku dėlto galvos smile.gif bet gal ir užklūt kažkam gali, kad ne tokia kaip visos ..
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 04 29, 10:49)
Technikinę jau praėjau, tai kažkaip nesuku dėlto galvos smile.gif bet gal ir užklūt kažkam gali, kad ne tokia kaip visos ..


tai jei technikine praejai, tai kazin ar kam dar gali uzkliut
Atsakyti
Aš turėjau omeny ne man, o gal kokiam kitam žmogui, kuris susikomplektuoja į savo dėklą pagal savo poreikius smile.gif Nors kitąvertus koks skirtumas kur sudėta, svarbu turinys
Atsakyti
is tikro tai teisybe, bet visko cia gali but smile.gif
Atsakyti
nežinau, ar kada nors yra man techapžiūroj atidarę vaistinėlę... kiek pamenu, tai tikrai ne. todėl jei kas nors žiūri į ją ne formaliai, bet tikrai nori turėti kažką naudingo, galima drasiai komplektuotis pačiam, žinoma privalomą tvarsliavą reikia turėti (na ir pageidautina mokėti naudotis tuom, ką turi smile.gif kitaip kokia prasmė?)
tik nedėkit į vaistinėlę karščiui/šalčiui neatsparių ir trumpai galiojančių priemonių

šiaip jau, jei kuri yra linkusi turėti vaistų, tai geriau juos turėti rankinuke, o ne mašinos vaistinėlėje. O 'bardačioke' privalomai pas mane Octenisept 50 ml buteliukas ir labai pamegau rankų dezinfekantą tokį Desderman, nes labai patogus tuom, kad kai nėra kur nusiplauti rankų, juo tesiog dezinfekuoji, nugaruoja ir viskas, rankos švarios.
va wink.gif

Atsakyti
QUOTE(didyle @ 2010 06 19, 09:17)
šiaip jau, jei kuri yra linkusi turėti vaistų, tai geriau juos turėti rankinuke, o ne mašinos vaistinėlėje. O 'bardačioke' privalomai pas mane Octenisept 50 ml buteliukas ir labai pamegau rankų dezinfekantą tokį Desderman, nes labai patogus tuom, kad kai nėra kur nusiplauti rankų, juo tesiog dezinfekuoji, nugaruoja ir viskas, rankos švarios.
va wink.gif


Rankom nusiplauti jei prireikia veziojuosi masinoj dvilitrini bambali vandens smile.gif O vaistinele voliojasi bagazinej,aisku visi sterilumo galiojimai ten seniai praeje,nes vaistinele vokiska kartu su pirma masina pirkta smile.gif i ja nelandzioju,guli sau ir guli,technikinei praeiti tinka (naudojimui taip pat beje,bintai negenda),o jei kur toliau ilgesniam laikui keliaujam-susikomplektuoju konkreciai kelionei pagal savo poreikius smile.gif
Atsakyti