Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistinėlė automobilyje

Nera ji tokia brangi... pats masinoje turiu "imones vaistinele' ten visko daugiau, o i masina ji tinka
Atsakyti
QUOTE(qwerty2k @ 2009 07 09, 12:03)
Nera ji tokia brangi... pats masinoje turiu "imones vaistinele' ten visko daugiau, o i masina ji tinka


kol gerai, tai gerai... aisku nieko blogo nelinkiu, bet kai mes pakankamai aktyvus, tai as gana daznai pasinaudoju, nors dazniausiai turbut pas mane eina Octenisept ir Ibumax, ir pora kaztu padejau zmonems po avarijos, tai tvarsciu isnaudojau ir viskas

bet tie du tai jau kaip privalomi pas mane smile.gif
Atsakyti
as turiu, kartais ir man prireikia.
Atsakyti
As tai nusipirkau pries technikine, bet net pralupus nebuvau kas ten joje yra blush2.gif
Atsakyti
net nezinojau pati kas turi ten buti
Atsakyti
QUOTE(Virdzinijak @ 2009 08 06, 11:48)
net nezinojau pati kas turi ten buti

geriau suzinoti ko yra, kol dar nereikia, ir geriau, kad niekada nereiketu, bet zinoti reikia manau

cia kaip gesintuvas, reikia kad butu, bet geriau, kad niekada nereiketu
Atsakyti
QUOTE(didyle @ 2009 08 06, 13:15)
geriau suzinoti ko yra, kol dar nereikia, ir geriau, kad niekada nereiketu, bet zinoti reikia manau

cia kaip gesintuvas, reikia kad butu, bet geriau, kad niekada nereiketu

sutinku su nuomone, tegul buna, bet neprireikia:)
Atsakyti
reiks man nauja nusipirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pavel @ 2009 08 19, 01:15)
reiks man nauja nusipirkt biggrin.gif

nauja gesintuva? smile.gif

jei standartine vaistinele pirksit, tai labai siulyciau pasipildyt kai kuriais preparatais, kad nauda is jos butu
is zaizdu antiseptiku tinka i masina tik Octenisept (visi kiti del temperaturu svyravimu greit tampa neveiksmingi)
ir skrandziui aktyvios anglies (man dabar labiausiai patinka granules kapsuleje, beveik visose vaistinese yra)

situos du galima laikyti masinoj nebijant, kad taps neveiksmingi, o del kitu tai pagal poreiki individualiai
Atsakyti
As tos privalomos vaistineles papildomai nekomplektuoju,guli sau greta avarinio ir valgyt nepraso (viskas ten jau seniausiai is galiojimo iseje,vaistinele dar is vokieciu kartu su pirma masina parejusi,ji man tik del technikines),kazkokiu galinciu prireikti vaistu siek tiek turiu rankineje,o jeigu kazkur keliaujame toliau-tik tai kelionei komplektuojama dar viena vaistinele,pagal poreikius,po keliones-iskomplektuojama smile.gif Masinoje vaistu nelaikau ax.gif
Atsakyti
O man jau reik saviškio vaistinėlę papildyti doh.gif Dažnai į gamtą važiuojam ir jau ne kartą teko ten panaudot vaistinėlės turinį. Pleistrai ir tvarsčiai eina į apyvartą kaip reikalas.
Atsakyti
niekad nepamasciau ko ten turi buti, bet dabar ziuriu ir galvoju kokiu nesamoniu ten prideta. kam tas tvarstis 6 ir 8cm - suprask ant mazos zaizdos 8cm tvarscio det negalima, reikia butinai 6cm. gerai dar kad ne 5.8cm
sakyciau reiktu turet pleistro ir binto, logikos ribose cia...
per technikine manes ish vis paklause - o vaistinele yr? sakau yr. bet net neziurejo ar ish tikro ji taip jau ir yr
Atsakyti