Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip save lepinat kasdien

Vakare vonia su kvapniais aliejais. Beveik kasdien, su retom išimtim. smile.gif
Atsakyti
Nežinau ar čia lepinimas ,ar būtinybė, bet kas vakarą gausiai veidą drėkinu drėkinamuoju kremu, paakius - paakių kremu..kas kelias dienas nušveičiu veidą šveitikliu.
Ir stengiuos palepinti kūno odą anticeliulitiniais, stangrinamais kremais bei masažais, tik va šitam dažnai laiko pritrūksta, labai man daug terliojimosi biggrin.gif
Plaukus, kai turiu laiko , irgi palepinu kaukėmis, kartais net po kelias valandas išvaikštau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bundze @ 2012 03 13, 20:21)
nežnau ar į temą paklausiu, bet niekaip negaliu išsiaiskinti kuo skiriasi masažinis aliejus nuo naudojamo maistui? nes kainos tai kosmiškai skiriasi. gal kas gerai išmano šituos reikalus?


Masažinis aliejus dažniausiai yra grynesnis, nerafinuotas, pirmo šalto spaudimo, aukštesnės kokybės, turintis visas kosmetiškai vertingas medžiagas. Kartais gali būti pamaišytas su kitais aliejais ar kosmetiniais priedais.

Maistui dažniau naudojamas filtruotas ar kitaip valytas aliejus, kartais rafinuotas arba ne pirmo spaudimo, siekiant sumažinti kainą, pašalinti nepageidaujamą spalvą/kvapą ir pan.

Tiesa, čia taip tik bendru atveju. Gali būti visaip, priklausomai nuo aliejaus rūšies, gamintojo ir t.t.
Atsakyti
Pedu masazu, kuri padaro vyras. ax.gif
Visi prausimaisi, vonios, kaukes ir t.t. laikau butinybe, o ne lepinimusi.
Atsakyti
As labai megstu savo kojytes mirkyti karstame vandenyje + slakelis naturalaus alyvuogiu aliejaus, po to kojos buna silkines tiesiog... man tai pats didziausias 'kaifas' blush2.gif tureciau vonia, tai tikriauisiai visa joje mirkciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2012 08 07, 12:12)
Bet masažas nėra būtinybė, pvz, kaip nagų karpymas ar depiliacija biggrin.gif


Masažas ne, nėra būtinybe. Bet labai didelis malonumas. Ir jei labai mėgstant masazus jų norisi vis daugiau ir daugiau. Aš bent jau galėčiau kad ir kasdien tai aptureti. Nebūtinai viso kūno, gali būt tik ir 10min kurios vietos.
Masazai 'sutvarko' kūną ir sielą... wub.gif

***
Suzi soka - ir geras jūsų vyras kas vakarą pėdas masazuoja! thumbup.gif

***
ką tikrai stengiuosi daryti kas diena tai atsisesti ramiai su veido valikliu ir gerai ismasazuojant išsamiai nuvalyti veidą. Labai atpalaiduoja ir nuostabiai atgaivina.
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2012 10 29, 10:12)
Masažas ne, nėra būtinybe. Bet labai didelis malonumas. Ir jei labai mėgstant masazus jų norisi vis daugiau ir daugiau. Aš bent jau galėčiau kad ir kasdien tai aptureti. Nebūtinai viso kūno, gali būt tik ir 10min kurios vietos.
Masazai 'sutvarko' kūną ir sielą...  wub.gif


Priklauso nuo to, iš kurios pusės žiūrėsi. Kalbant apie sveikatą, tai šiaip jau masažas yra didesnė būtinybė nei, kaip sakė Cindy, nagų karpymas smile.gif

Kažkaip užmečiau akį į keletą puslapių šioje temoje ir supratau, kad lietuviams iš tikrųjų reikia labai stipriai keisti požiūrį: tai, kas malonu kūnui, taip dažnai yra priimama kaip išskirtinė dovana sau. Bet juk būtent pamalonindami savo partnerį ar šiaip artimą žmogų reguliariu masažu, ar prileisdami šiltą kvapnią vonią (sulaukdami to paties, žinoma), mes ir kuriame sau gražų, pozityvų gyvenimą... Reikėtų save labiau mylėti, ir gal nebūtų praeiviai gatvėj tokie susiraukę, ypač vyresni žmonės smile.gif
Atsakyti
Siuo metu man pasilepinimas-paguleti vakare, pries miega karstoj, kvapioj vonioj, su juros druska, putomis, ir tiesiog paskaityt knyga, ar visai nk neveikt, tik gulet biggrin.gif
Ir dar pasilepinimas, vaiksciojimas pas manikiurininke, nes as ten nueinu ne tik, kad nagus sutvarkytu, bet ir pailsiu, pasipasakoju biggrin.gif, lb faina manikiurininke pas mane wub.gif

Ir dar prisiminiau, kad pasilepinimas man, tai nuvaziavimas i baseina, ar pirti, nes tikrai labai retai pavyksta, nera laiko, o ten lb pailsiu, atsipalaiduoju rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauryttte: 31 spalio 2012 - 13:53
man pasilepinimas (nors ir nekasdieninis) - tai vizitas pas kosmetologe, pedikiuriste (manikiuras - ne, nepatinka), taipogi pas kirpeja.
Atsakyti
Sveikutes, prisijungiu ir as smile.gif
Is tikruju, dar su vyru vaiku net neturim, bet sudetingoka man rast daug laiko sau. Dirbu dviem pamainom, tai yra viena savaite nuo ryto sesiu iki dienos dvieju, o kita savaite nuo dvieju iki vakaro 10 arba 12, kartais net iki antros valandos nakties. Tai va, jei dirbu is ryto tada viskas liuks, po piet pagaminu valgyt ir tada mano laikas, sporto klubas, dusas ar vonia, depiliacijos, antakiu korekcija, manikiuras ir t.t. ta savaite mano kunui palaima, bet kai dirbu popietineje pamainoj, tai tragedija, po darbo pervargus atsiprausiu, ryte atsibust iseina tik apie 9h, dar pagamint pusrycius i kokia parduotuve ar sporto kluba reikia nulekt, o dar namu ruosos darbai ir viskas tada i darba, ir visa sia savaite nera laiko sau. Aisku dar lieka savaitgaliai, bet ir tie patys daugiausia laiko atima aplankyt draugams ar kazkur isvaziuot apsipirkt ir kitu reikaliuku tvarkymas, kas daznai aatima daug jegu. Manau greiciausiai mano pacios kalte, niekaip neiseina normaliai susiplanuot laaiko sad.gif
O dar mokslai.....
Atsakyti
kekviena diena pasidazau , susisukuoju , net jai ir niekur neinu tiesiog man paciai patinka buti svariai bei patraukliai, nagiuku priauginimas (sutvarkymas) , pedikiuras, depiliacija manau butina kekvienai merginai , o pasilepinimas gali buti : masazai ,spa , kaukes ir pan.. 4u.gif
Atsakyti
Gerai, kad priminet apie pedu masaza.... Turiu toki atpalaiduojamaji pedu krema su eteriniais aliejais, bet taaaaaaip retai ji tenka panaudoti.... ex blush2.gif
Atsakyti