Įkraunama...
Įkraunama...

Ką studijuojate? Kodėl?

smile.gif+2016 03 09, 09:47-->
QUOTE(Indrutėsmile.gif @ 2016 03 09, 09:47)
lABAS GAL GALI MAN PARASYTI SMS? TURIU KLAUSIMU

siaip jau, kad zmones jums sms rasytu, tai turi zinoti jusu telefono numeri.
Atsakyti
Studijuoju mikrobiologiją ir biotechnologiją smile.gif
mano nuomonė apie studijas čia http://chekasmikrobi...o-studijos.html smile.gif
gal kam naudinga bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2016 03 09, 10:14)
mano studijos jau antros....
dabar studijuoju buhalteriją kolegijoje - visiškas pravalas..... moko popierinę buhalteriją , kuri praktiškai jau niekur nebereikalinga - su buhalterine kompiuterine programa pamokino per dvi savaites prabėgom ir viskas....  gailiuosi labia dėl savo studijų...  net gėda kur ir pasakyti darbinantis, kad moki tik popierinę buhalteriją....  kažin visur taip su buhalterijos studijom? neėsivaizduoju, kaip įsidarbinti, jei visur reikalauja bent 2m  patirties...

O kaip Jūs mokėsite buhalteriją neturėdama "popierinių" pagrindų?
Pati universitete baigiau finansų magistrą ir įsidarbinau buhaltere. Priėmė nieko nemokančią ir mokino kaip dirbti programa, bet supratimas apie pačią buhalteriją, kas kur ir kodėl vaikšto atėjo tik po metų, nors buvau stropi darbuotoja ir techninius dalykus programa atlikdavau gerai.
Jokiu būdu nemeskite studijų, jų jums tikrai prireiks. Jei norite praktikos, ieškokitės patyrusios buh., kuri turėtų jums papildomo darbo, gal duotų pajamuoti sąskaitas pradžiai. Tada tikrai geriau įtvirtinsite "popierines" žinias ir įgysite patirties, nes turėsite suvokimą ką aplamai darote.
Beje, kiekviena programa skirtinga ir ją kiekvieną reikia išmokti. Mano draugė dirba su sudėtinga programa ne vienus metus, bet prisėdusi prie manosios programos nežino ką daryti, nes išdėstymai, operacijų pavadinimai, jų atlikimas skiriasi.
Ir niekur jūsų neišmokins visko iškart praktiškai, nes skiriasi įmonės, jų buhalterija, reikia įstatymiškai žinoti, iš kokios įmonės ko reikalaujama.
Atsakyti