Įkraunama...
Įkraunama...

Ką studijuojate? Kodėl?

o aš manau, kad svarbiausia yra rinktis tai, ką nori daryti visą gyvenimą, o ne vaikytis perspektyvų. Visi besivaikantys perspektyvų eina studijuoti teisės, vadybos ir pan. Tai va, pažiūrėkite, kokias specialybes baigusių yra daugiausiai Darbo biržoje. Nors aš pati irgi baigiau pakankamai populiarias specialybes, tačiau ėjau studijuoti ne dėl perspektyvų, o dėl to, kad labai norėjau ir abi sritys man labai patiko smile.gif
Atsakyti
pritariu,svarbiausia studijuoti ką nori. kai stojau,nežinojau ko noriu,tada buvo svarbiausia diplomas, turiu ekonomikos diplomą, bet tik po baigimo suvokiau,kad labiausiai noriu kinezeterapijos, masažistės ar visažistės darbo,taip kad svarbiausia klausyt širdies
Atsakyti
Aš dabar studijuoju kineziterapiją, apie šią specialybę ilgai svajojau ir įstojau ir labai džiaugiuosi smile.gif dar nei karto nesigailėjau, kad šią specialybę studijuoju, aišku nežinau, kaip bus ateityje, bet tikrai manau, kad nesigailėsiu smile.gif
Atsakyti
Na, o aš štai įstojau į buhalteriją Panevėžio kolegijoje. Šiandien sužinojau blush2.gif gal kas studijuoja ir gali papasakoti kokia čia studijų kokybė? Prieš tai studijavau maisto technologiją ir inžineriją KTU, Kaune, bet palikau po metų. Nusprendžiau, kad noriu 'apčiuopti' tai ką mokausi, o ir tai nebuvo svajonių specialybė. Va, draugė studijuoja Kauno kolegijoj buhalteriją ir vis neištrauku nosies iš jos darbų, - kaip įdomu biggrin.gif tik va, gaila, dabar teko persikelti į vyro miestą gyventi, tai net nenutuokiu ar čia į gerą kolegiją pataikiau, ar nelabai.. g.gif jų puslapis toks neinformatyvus, net studijų programos nėra doh.gif tad traukiu viską iš gimtojo miesto - Kauno kolegijos puslapio, juk neturėtų būti didelis skirtumas tarp modulių unsure.gif
Atsakyti
Bendrosios praktikos slaugą smile.gif Čia ir norėjau,todėl,kad man patinka dirbti su žmonėmis ir aktyvų darbą.Niekad negalėčiau tupėt kokiam biure...ne mano charakteriui tiesiog schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Filonox @ 2012 08 03, 21:08)
Na, o aš štai įstojau į buhalteriją Panevėžio kolegijoje. Šiandien sužinojau  blush2.gif gal kas studijuoja ir gali papasakoti kokia čia studijų kokybė? Prieš tai studijavau maisto technologiją ir inžineriją KTU, Kaune, bet palikau po metų. Nusprendžiau, kad noriu 'apčiuopti' tai ką mokausi, o ir tai nebuvo svajonių specialybė. Va, draugė studijuoja Kauno kolegijoj buhalteriją ir vis neištrauku nosies iš jos darbų, - kaip įdomu biggrin.gif tik va, gaila, dabar teko persikelti į vyro miestą gyventi, tai net nenutuokiu ar čia į gerą kolegiją pataikiau, ar nelabai..  g.gif  jų puslapis toks neinformatyvus, net studijų programos nėra  doh.gif  tad traukiu viską iš gimtojo miesto - Kauno kolegijos puslapio, juk neturėtų būti didelis skirtumas tarp modulių  unsure.gif

sveika,
o kodel metei KTU maisto inzinerija?sunku gal vazinetis buvo? as planujiu ten stoti mokintis
Atsakyti
QUOTE(elegantiska04020 @ 2012 08 18, 12:59)
sveika,
o kodel metei KTU maisto inzinerija?sunku gal vazinetis buvo?  as planujiu ten stoti mokintis


Neee, aš pati kaunietė, tai man viskas gerai buvo dėl keliavimo į universitetą. Aš palikau tą programą, nes iš tikrųjų nelabai ten norėjau ir labai buvo baisu per antrą stojimą niekur iš vis neįstoti. Plius, kai įstojau, galvojau gal ir gerai, nes gera specialybė, bet tik studijuodama susivokiau, kad čia iš manęs daro mokslininkę, tad daugiau bus teorijos, o praktikos visai mažai.

Jeigu nori būti geru maisto technologu, iš tikrųjų žinoti ką veikia maisto technologai, o ne išradinėti kažką, tai stok į Kauno kolegiją. Programa vadinasi 'maisto technologija'. Kodėl? Nes aš kai mokiausi, ten įstojo mano klasiokas ir oioioi.. Jau pirmą semestrą jie keliavo į įvairias gamyklas, vien jų chemijos laboratoriniai darbai buvo įdomesni, nes ten turėdavai TAIKYTI žinias įgytas paskaitų metu, o universitete tu laboratorijoj žiūri kaip kas reaguoja, na, tau jau viskas parašyta ir t.t. Kaip pvz., jiems davė vandens ir jiems reikėjo ištirti ar tas vanduo gyvas. Stovi keletas medžiagų ir tu tiesiog turi taikyti tai, ką žinai, žinoti ką pilti, kas turi išsiskirti jei kažkas yra ar nėra, o KTU tu turi knygą, kurioje parašyta, kad jei sumaišysi tą ir aną Jūs gausite trečią, kas susidaro nes tas ir anas išskiria ketvirta IR T.T. smile.gif Universitete tau kiš į galvą modulius, tokius kaip komunikavimo pagrindai, profesinę kalbos kultūrą, kurie bus reikalingi, jei tu būsi moklininkė ir rengsi viešas kalbas, inžinerinė ir komp. grafika, kuri ten vapše vos pagrindai ir kartosi ką mokeisi mokykloj, jei turėjai braižyba, žodžiu va programa KTU http://uais.cr.ktu.l...r...2&p_lang=LT . TAI VA. 4u.gif užverčiau tekstu rolleyes.gif Jei nori sieti gyvenimą su chemija, varyk į cheminę inžinerija ar taikomąją chemiją, bent tai ką mokysiesi atitiks profesijos pavadinimą ;D nes realiai šitos dvi programos ir maistininkų programa vos skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(Filonox @ 2012 08 18, 18:25)
Neee, aš pati kaunietė, tai man viskas gerai buvo dėl keliavimo į universitetą. Aš palikau tą programą, nes iš tikrųjų nelabai ten norėjau ir labai buvo baisu per antrą stojimą niekur iš vis neįstoti. Plius, kai įstojau, galvojau gal ir gerai, nes gera specialybė, bet tik studijuodama susivokiau, kad čia iš manęs daro mokslininkę, tad daugiau bus teorijos, o praktikos visai mažai.

Jeigu nori būti geru maisto technologu, iš tikrųjų žinoti ką veikia maisto technologai, o ne išradinėti kažką, tai stok į Kauno kolegiją. Programa vadinasi 'maisto technologija'. Kodėl? Nes aš kai mokiausi, ten įstojo mano klasiokas ir oioioi.. Jau pirmą semestrą jie keliavo į įvairias gamyklas, vien jų chemijos laboratoriniai darbai buvo įdomesni, nes ten turėdavai TAIKYTI žinias įgytas paskaitų metu, o universitete tu laboratorijoj žiūri kaip kas reaguoja, na, tau jau viskas parašyta ir t.t. Kaip pvz., jiems davė vandens ir jiems reikėjo ištirti ar tas vanduo gyvas. Stovi keletas medžiagų ir tu tiesiog turi taikyti tai, ką žinai, žinoti ką pilti, kas turi išsiskirti jei kažkas yra ar nėra, o KTU tu turi knygą, kurioje parašyta, kad jei sumaišysi tą ir aną Jūs gausite trečią, kas susidaro nes tas ir anas išskiria ketvirta IR T.T. smile.gif Universitete tau kiš į galvą modulius, tokius kaip komunikavimo pagrindai, profesinę kalbos kultūrą, kurie bus reikalingi, jei tu būsi moklininkė ir rengsi viešas kalbas, inžinerinė ir komp. grafika, kuri ten vapše vos pagrindai ir kartosi ką mokeisi mokykloj, jei turėjai braižyba, žodžiu va programa KTU http://uais.cr.ktu.l...r...2&p_lang=LT . TAI VA.  4u.gif užverčiau tekstu  rolleyes.gif Jei nori sieti gyvenimą su chemija, varyk į cheminę inžinerija ar taikomąją chemiją, bent tai ką mokysiesi atitiks profesijos pavadinimą ;D nes realiai šitos dvi programos ir maistininkų programa vos skiriasi.

labai aciu uz issamu paaiskinima, pravers blush2.gif
Atsakyti
Mokausi neuromokslą, patinka, įdomu, suprantama. Tačiau šiek tiek baugu ką kalbėsiu pradėjus dirbti.
Atsakyti
Galvoju studijuoti sociologija, bet neapsisprendziu... Kaip toliau bus su darbu, ka galesiu dirbti, ar paklausi profesija?
Atsakyti
QUOTE(waidu-te @ 2012 11 01, 17:25)
Galvoju studijuoti sociologija, bet neapsisprendziu... Kaip toliau bus su darbu, ka galesiu dirbti, ar paklausi  profesija?


Aš studijavau šią specialybę. Baigiau. Jei antrą kartą stočiau, tikrai nesirinkčiau šios specialybės smile.gif Jei kas domina, parašyk man asmeninę žinutę smile.gif
Atsakyti
As baigiau socialini darba, daugiau sios spcialybes nesirinksciau, visada svajojau apie mdicina, tad studijuoju vel. Niekada nereikia begti nuo savo pasaukimo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(pokst @ 2012 03 11, 17:57)
Labai sutinku smile.gif mano mokslų viražai irgi buvo.. nuo fizikos iki reklamos vadybos. Mokslas išmoko galvoti, ieškoti informacijos, atrasti savo UŽ ir PRIEŠ. Nepažįstu nei vieno kuriam diplomas pridėjo košės, tačiau pažįstu labai daug, kuriuos studijos iš esmės pakeitė, leido atsiverti, išmokė turėti nuomonę ir norėti kažko daugiau negu "gyvenimas pašilaičiuose nuo algos iki algos". Mokslas yra gerai, jeigu suvoki viso to prasmę  4u.gif


thumbup.gif
Atsakyti