Įkraunama...
Įkraunama...

Lošimas iš pinigų

unsure.gif Labas mamytes.Apziurejau temas,supratau,kad konkreciai tokios temos nera.Tik norejau paklausti,ar yra tokiu mamyciu,kuriu vyrai zaidzia kazino is pinigu ? Kokia jusu reakcija,ka jus darytumete ? Ar taikytumetes ,kai jusu vyras per nakty pralosia du simtus,ar tris simtus litu.Aisku kolkas daugiau neiseina.
Brangios mamytes,gal tokiam zmogui jau reikia gydymo ir kur reiktu kreiptis? Nes kai tik gauna pinigeliu,tuoj lekia ten. Bet stengiasi nusistatyti suma,kad visu nepralostu,visgi dar seima yra.
Aciu uz patarima ir sekmes visoms ax.gif
Atsakyti
g.gif kazkaip nelabai teikiasi mamytes atsakyti i si klausyma...tikrai busiu dekinga.Aciukas.
Atsakyti
tiesą sakant lošėjų vengiu ir bijau kaip ir narkomanų ir kitokių priklausomybių turinčių unsure.gif ir jei po kiek laiko išaiškėtų, kad labai mylimas žmogusa yra lošėjas, manau atsidurčiau labai keblioj padėty unsure.gif
Atsakyti
gydymo reik kaip ir bet kokią priklausomybę turinčiam, tik ar pats norės?
P.S. kam dvi temas tas pačias kurti? g.gif
Atsakyti
oij,na jo,senokai cia buvau,tad nebezinojau kaip rasyti.Galima viena istrinti zinoma,tik dabar galvoju kuria g.gif
Atsakyti
Temos autorei: abi jūsų temas sujungiau
Atsakyti
Kazino yra blogis rolleyes.gif zinau,kad jei tureciau daug pinigu man ten butu pavojinga eiti,tai net nebandyciau.Cia kaip rukymas,pradejai ir sunku mest.
Patariu greiciau sugriebt savo vyrioka,kol dar ruletej ar kortom nepragrajino visu namu biggrin.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(laputaite777 @ 2009 12 04, 13:16)
unsure.gif Labas mamytes.Apziurejau temas,supratau,kad konkreciai tokios temos nera.Tik norejau paklausti,ar yra tokiu mamyciu,kuriu vyrai zaidzia kazino is pinigu ? Kokia jusu reakcija,ka jus darytumete ? Ar taikytumetes ,kai jusu vyras per nakty pralosia du simtus,ar tris simtus litu.Aisku kolkas daugiau neiseina.
    Brangios mamytes,gal tokiam zmogui jau reikia gydymo ir kur reiktu kreiptis? Nes kai tik gauna pinigeliu,tuoj lekia ten. Bet stengiasi nusistatyti suma,kad visu nepralostu,visgi dar seima yra.
    Aciu uz patarima ir sekmes visoms  ax.gif


vyras pasakojasi visiems , kad losia?
Atsakyti
Sveika temos autore smile.gif .
Pasakysiu is patirties MB losia ir pakankamai daznai, kas liecia sumas as ju nelinkusi aptarineti, zinoma kai islosia buna smagu ir dziugu, kai pralosia kartais buna skaudu, jei ypac ant kortos buna pastyta pakankamai didele suma.
Ar tai liga, ar tai toks zmogaus vienas is hobiu, sunku pasakyti, as manau, kad MB wub.gif tai yra tik hobi. Nes jis tai daro ne kiekviena diena, o taip paziurejus g.gif kas antra savaitgali (kalbu apie lankymasi kazino).
As pati esu ne karta zaidusi ir laimejusi bei pralosusi, taciau man tai nepatinka, bet yra kam patinka. Kaip pvz. mano labai gera drauge taip pat yra gera loseja, bet ji tai laiko savo hobiu.
Kiekvienoj seimoj reikia ziureti kokia situacija, tai liecia antros puses poziuri, bei seimos finansus. Jei finansai leidzia taip papramogauti, tai galima leisti sau, bet tegul tai lieka tik hobiu. Taciau yra labai sunku nustatyti ta riba doh.gif kada tai yra tik hobi, o kada jau tampa problema, nes jau zmogus yra pagautas ezarto.
Tad mano patarimas, pasikalbekit su savo vyru, isdestykit savo nuomone siuo klausimu ir bukit atvira, tegul stabdo, jei tai daro per daznai. Nes kazino gali istraukti visus pinigelius, kuriuos jis bus atsineses ir net daugiau, esu macius tokiu jaunuoliu, kurie iseina tusciom ir dar prasiskoline, tai yra baisu doh.gif , nes nuo to kencia jis ir jo seima.
Atsakyti
zverelis2, pas mus panaši situacija, tik MB pats dar dirba kazino, todėl ten lankytis negali, bet žaidžia internetu. biggrin.gif Šiaip lošia turnyrus po 5 eurus, kartais pralošia, kartais laimi. Neseniai laimėjo iš 5 eurų 1000lt. bigsmile.gif Tada aišku džiaugies, bet būna, kad ir pralošia... Svarbiausia, žiūrėti, kad nebūtų priklausomybės. Aš stengiuosi kontroliuoti, kad išgėręs nežaistų, nes tada tai jau neturi saiko. Bet šiaip jei žmogus azartiškas ir žaidimai jam tampa kasdienybe tada jau nėra gerai...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2009 12 10, 11:37)
zverelis2, pas mus panaši situacija, tik MB pats dar dirba kazino, todėl ten lankytis negali, bet žaidžia internetu. biggrin.gif Šiaip lošia turnyrus po 5 eurus, kartais pralošia, kartais laimi. Neseniai laimėjo iš 5 eurų 1000lt.  bigsmile.gif Tada aišku džiaugies, bet būna, kad ir pralošia... Svarbiausia, žiūrėti, kad nebūtų priklausomybės. Aš stengiuosi kontroliuoti, kad išgėręs nežaistų, nes tada tai jau neturi saiko. Bet šiaip jei žmogus azartiškas ir žaidimai jam tampa kasdienybe tada jau nėra gerai...


Sveika smile.gif .
MB labai dziaugiuosi, kad niekada isgerias nezaidzia, nes kaip jis aiskina, jam tai maiso susikaupti schmoll.gif . Kas liecia internetinius zaidimus, arba kaip sunu ar zirgu lenktynes, ar zaidimai automatais, tai cia daznas atvejis, as tik paminejau, tikruosius kazino.
Atsakyti
siaip, jei beda tikrai didele, asmeniui pageidaujant jis gali buti neileidziamas i kazino ir kiek teko girdeti pageidaujant seimos nariams tp.
Atsakyti