Įkraunama...
Įkraunama...

Hidrocefalija

QUOTE(materialistė @ 2013 03 18, 16:47)
Sveiki
Trėčiau Jums keletą klausimų. Auginu dabar jau 10 m. dukrą. Rudenį darė galvos MRT ir atrado kažkokias vandenės liekanas iš nėštumo laikotarpio (bent aš taip supratau tą mokslišką gydytojų paaiškinimą). Jei nesunku, parašykit, kokie požymiai rodė, kad Jūsų vaikui yra vandenė?

visu pirma sutriko vaiksciojimas, pradejo kojas statyti i vidu eidamas, ir kuo toliau tuo labiau. ortopedai sioje vietoje sake - isaugs...
keleta kartu yra nusivemes ryte nei is sio nei is to - tai irgi pozymis;
slapimo nelaikymas - buvo vos keli atveji, mano manymu logiskais paaiskinimais, bet vis tik tai irgi pozymis...
dar labai akcentuojama yra galvos skausmas, bet mano vaikas jo neturejo niekada...

jei jums kyla itarimu pasidarykite KT ir pasikonsultuokite su neuro gydytojais wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2013 03 19, 13:46)
visu pirma sutriko  vaiksciojimas, pradejo kojas statyti i vidu eidamas, ir kuo toliau tuo labiau. ortopedai sioje vietoje sake - isaugs...
keleta kartu yra nusivemes ryte nei is sio nei is to - tai irgi pozymis;
slapimo nelaikymas - buvo vos keli atveji, mano manymu logiskais paaiskinimais, bet vis tik tai irgi pozymis...
dar labai akcentuojama yra galvos skausmas, bet mano vaikas jo neturejo niekada...

jei jums kyla itarimu pasidarykite KT ir pasikonsultuokite su neuro gydytojais wink.gif

Ačiū labai už atsakymą.
Pas neurologus "keliai praminti" nuo 3 metų. Problemos su smulkiąja ir stambiąja motorikomis, dabar problemos su aktyvumu ir dėmesio nesukaupimu, ai... ko tik nėra.... verysad.gif
Tik kas įdomiausia, pati savarankiškai tyrinėdama vaiko vystymosi atsilikimo priežastis, kaip vieną jų išmąsčiau vandenę.
Pirmi rimti tyrimai (galvos) daryti tik praėjusį rudenį (magnetinis rezonansas). Bet kažkas ten "patraukė" gydytojos dėmesį, kad sakė, jog tą MRT reikėtų daryti kas pusę metų arba kas metus. Vasaros pabaigoje planuoju vėl daryti.
Atsakyti
QUOTE(materialistė @ 2013 03 19, 13:14)
Ačiū labai už atsakymą.
Pas neurologus "keliai praminti" nuo 3 metų. Problemos su smulkiąja ir stambiąja motorikomis, dabar problemos su aktyvumu ir dėmesio nesukaupimu, ai... ko tik nėra.... verysad.gif
Tik kas įdomiausia, pati savarankiškai tyrinėdama vaiko vystymosi atsilikimo priežastis, kaip vieną jų išmąsčiau vandenę.
Pirmi rimti tyrimai (galvos) daryti tik praėjusį rudenį (magnetinis rezonansas). Bet kažkas ten "patraukė" gydytojos dėmesį, kad sakė, jog tą MRT reikėtų daryti kas pusę metų arba kas metus. Vasaros pabaigoje planuoju vėl daryti.


Sveiki, mūsų keliai taip pat praminti, bet nuo 7 m. Dabar dukrai 18 m. Hidrocefaliją nustatyta tik nuo 16 m. Mūsų pagrindinė problema buvo ir yra taip pat dėmesys, atmintis, suvokimas, loginis mąstymas, o svarbiausia liguistas jautrumas. Gyvenam galima sakyti provincijoje, net geriausia vaikų neurologė neįtarė šios problemos, kol neišsireikalavau MRT. Ir tai, negeras aprašas buvo, vėl nieko... Kol neišsidrąskaiu į Kauną. Ten ir nustatė, kad MRT aprašas kažkoks negeras, liepė persidaryti ir nustatė 1 laipsnio hidro... Kita jau neurologė pasakė, kad jokio gydymo nėra, viskas... išmokti gyventi, susitaikyti, lankytis pas psichologus. Ir niekas žmonišksi nepaaiškina, ar po gimdymo per mažai diakarbo gėrėm, ar kaip.
Atsakyti
QUOTE(šakarmakar @ 2013 03 23, 23:05)
Sveiki, mūsų keliai taip pat praminti, bet nuo 7 m. Dabar dukrai 18 m. Hidrocefaliją nustatyta tik nuo 16 m. Mūsų pagrindinė problema buvo ir yra taip pat dėmesys, atmintis, suvokimas, loginis mąstymas, o svarbiausia liguistas jautrumas. Gyvenam galima sakyti provincijoje, net geriausia vaikų neurologė neįtarė šios problemos, kol neišsireikalavau MRT. Ir tai, negeras aprašas buvo, vėl nieko... Kol neišsidrąskaiu į Kauną. Ten ir nustatė, kad MRT aprašas kažkoks negeras, liepė persidaryti ir nustatė 1 laipsnio hidro... Kita jau neurologė pasakė, kad jokio gydymo nėra, viskas... išmokti gyventi, susitaikyti, lankytis pas psichologus. Ir niekas žmonišksi nepaaiškina, ar po gimdymo per mažai diakarbo gėrėm, ar kaip.

kaip tai neisgydoma blink.gif operacijos nesiule? pasikonsultuokit dar pas Kauno kliniku neurologus (mus priziuri Barkauskiene Praurima, tik turekit siuntima is seimos gyd), neurochirurgus (Kaune geriausi Matukaitis ir Ragaisis). juk suntavimo operacijas daro ir suaugusiems zmonems ir gyvenimo kokybe nenukencia.
patikekit jau tikrai daug prisieskojau informacijos, ne su vienu mediku bendravau, ir net su suntais gyvenanciais zmonemis. gydymas yra ir gydytis reikia, kitu atveju ta vandene gali uzsibaigti ir koma....
bent jau kiek suzinojau tai hidrocefalija mastymo intelekto nepaliecia, po operacijos viskas atsistato, pilna zymiu zmoniu ir tu paciu mediku gyvenenciu su suntais.
nenuleiskite ranku ir tirkites, gydikites. stiprybes jums 4u.gif

del ko ir pas mus atsirado hidrocefalija niekas dabar jau paaiskinti negali, nemato tikslo tirtis ieskoti praeities klaidu, tiesiog yra kaip yra ir dabar reikia operacijos. as tikiu kad po operacijos atsistatysim. aisku papildomai mes dar lankomes pas kineziterapiautus kad sutvarkyti vaiksciojimo problema. jeigu jus sudomins parasykite man AZ duosiu kontaktus mirksiukas.gif
Atsakyti
geriausi Matukaitis



MATUKEVICIUS 4u.gif
Papildyta:
Senai berasiau jau, tiesiog net nezinau ar rasyt doh.gif o naujienu visokiu... sausi keitemes sunta... galvine dali, va pries velykas irgi gulejom keleta dienu, matyt kazkas visgi ten negerai... parodys laikas, todel gyvenam laikimu ir galvojimu... pastoviu galvojimu...
Atsakyti
QUOTE(Tomute @ 2013 04 01, 21:29)
Senai berasiau jau, tiesiog net nezinau ar rasyt  doh.gif  o naujienu visokiu... sausi keitemes sunta... galvine dali, va pries velykas irgi gulejom keleta dienu, matyt kazkas visgi ten negerai... parodys laikas, todel gyvenam laikimu ir galvojimu... pastoviu galvojimu...


4u.gif stiprybės
Atsakyti
Labas mamytes, seniai lankiausi. bet pastaruoju metu mano dukryte pasidare labai keista. pradejo labai visko bijoti. vis glaudziasi. is pradziu maniau kad del sirgimo, nes turejom bronchita, bet pasveikom. dabar seiles bega vel dantis auginam, bet nebudavo gi taip niekada. kai uzdedi basutes kad pavaikscioti, ji tiesiog priesinasi, verkia kai y vaikstyne ydedu (niekada jai ji nepatiko) bet patikdavo jai kai as ja vedziodavau, dabar ji ysikimba y mane ir neleidzia kad pastatyciau, ropot irgi nebenori. nori tik sedet ir zaist. pas neurologe yra vieta tik kito menesio pabaigoje. neperseniausiai buvome pas Matukeviciu, sake viskas gerai su suntu (ir dar nebuvo mum taip). nezinau ka daryti ir ka galvoti. ar buvo kam nors taip.
Atsakyti
Sveikos mamytes, musu leliui ir buvo diagnozuotas skilveliu padidejimas (hidrocefalijos kaip ir nenustate, nors buvo ir akytes nusileidusios, kurios susitvarke savaime) pagerem diakarba pries pusmeti. Atrodo viskas lyg ir gerai, bet dar neturi vaikas dantu (15 men) ir prastai valgo, ar gali si liga itakoti? Nevalgus praktiskai visa laika. Norejau paklausti mamyciu, kaip jusu vaikuciai auga, kuriems jau lyg ir nera vandenes? Ar dantukai laiku dygsta? Stiprybes ir sveikatos!
Atsakyti
QUOTE(ROGATA @ 2013 04 24, 16:05)
Sveikos mamytes, musu leliui ir buvo diagnozuotas skilveliu padidejimas (hidrocefalijos kaip ir nenustate, nors buvo ir akytes nusileidusios, kurios susitvarke savaime) pagerem diakarba pries pusmeti. Atrodo viskas lyg ir gerai, bet dar neturi vaikas dantu (15 men) ir prastai valgo, ar gali si liga itakoti? Nevalgus praktiskai visa laika. Norejau paklausti mamyciu, kaip jusu vaikuciai auga, kuriems jau lyg ir nera vandenes? Ar dantukai laiku dygsta?  Stiprybes ir sveikatos!

Mūsų mažoji diakarbą gėrė nuo 4 mėn. iki 18 mėn., nuo lapkričio nebereikia. Pirmas dantukas pasirodė 10 mėn., dabar betrūksta vieno iltinio ir 3 antrųjų krūminių. Valgo absoliučiai viską ir savarankiškai. Didžioji yra visiškai sveika, tačiau kaip nevalgė, taip nevalgo doh.gif Manau, kad tikrai vandenė šių dalykų neįtakoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lytulyte @ 2013 04 08, 11:41)
Labas mamytes, seniai lankiausi. bet pastaruoju metu mano dukryte pasidare labai keista. pradejo labai visko bijoti. vis glaudziasi. is pradziu maniau kad del sirgimo, nes turejom bronchita, bet pasveikom. dabar seiles bega vel dantis auginam, bet nebudavo gi taip niekada. kai uzdedi basutes kad pavaikscioti, ji tiesiog priesinasi, verkia kai y vaikstyne ydedu (niekada jai ji nepatiko) bet patikdavo jai kai as ja vedziodavau, dabar ji ysikimba y mane ir neleidzia kad pastatyciau, ropot irgi nebenori. nori tik sedet ir zaist. pas neurologe yra vieta tik kito menesio pabaigoje. neperseniausiai buvome pas Matukeviciu, sake viskas gerai su suntu (ir dar nebuvo mum taip). nezinau ka daryti ir ka galvoti. ar buvo kam nors taip.

Pavėluotai rašau. Mano sveikajam labai labai panašiai buvo. Nei iš šio nei iš to atsiradus Baimė lipt laiptais, ant rankų būti.ziureti zemyn.ir daug daugkeisciausiu dalyku. Nesupratau kas darosi. Pasirodo mums pasireiškė actifed vaistų nuo slogos šaltinis poveikis. Pastebėjo auklė paskaičiusvaisto anotaciją. Kadangi jums buvo bronchitas gal teko gert ką panašaus. Vaikai su neurologija tokiems šalutiniams poveikiams jautresni.
Atsakyti
Sveikos mamytes.
Esu svieziai iskepta mamyte mum tik 15dienu o jau apturejom operacija(idejo rezervuara, baltymo kiekis likvore buvo per didelis del to nedejo sunto), turim vandene esam KMUK. Gimem 38 sav, 3800 g svorio, kaip ir viskas gerai bet vandene didele. Rezervuaras idetas pries 11d. skyscius traukia kasdien(netrauke tik savaitgali).
Leliukas pats valgo is krutines, tustinasi, sisioja, temp nekyla...kaip ir viskas norm butu tokio laiko leliukui bet vandene...nebuvom po gimimo net namie verysad.gif o taaip norim gryst kuo greiciau sveiki g.gif
Gal yra panasiu mamyciu susidurusia su operacijom ir tokiom bedelem nuo tokio laiko? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(frunce @ 2013 05 03, 19:58)
Sveikos mamytes.
Esu svieziai iskepta mamyte mum tik 15dienu o jau apturejom operacija(idejo rezervuara, baltymo kiekis likvore buvo per didelis del to nedejo sunto), turim vandene esam KMUK. Gimem 38 sav, 3800 g svorio, kaip ir viskas gerai bet vandene didele. Rezervuaras idetas pries 11d. skyscius traukia kasdien(netrauke tik savaitgali).
Leliukas pats valgo is krutines, tustinasi, sisioja, temp nekyla...kaip ir viskas norm butu tokio laiko leliukui bet vandene...nebuvom po gimimo net namie  verysad.gif  o taaip norim gryst kuo greiciau sveiki  g.gif
Gal yra panasiu mamyciu susidurusia su operacijom ir tokiom bedelem nuo tokio laiko?  doh.gif


visu pirma 4u.gif daug daug kantrybes mamytei ir teveliui!
man irgi dar pries gimdyma pamate, kad yra vandene, todel ir mes ilgai ir nuobodziai gulejom klinikose, bet cia su tuo baltymu visiem skirtingai buna, kitiems tikrai greitai viskas susitvarko, mes deja deja pragulejom 8 menesius su 3 savaiciu pertrauka namie.
Papildyta:
QUOTE(frunce @ 2013 05 03, 19:58)
Sveikos mamytes.
Esu svieziai iskepta mamyte mum tik 15dienu o jau apturejom operacija(idejo rezervuara, baltymo kiekis likvore buvo per didelis del to nedejo sunto), turim vandene esam KMUK. Gimem 38 sav, 3800 g svorio, kaip ir viskas gerai bet vandene didele. Rezervuaras idetas pries 11d. skyscius traukia kasdien(netrauke tik savaitgali).
Leliukas pats valgo is krutines, tustinasi, sisioja, temp nekyla...kaip ir viskas norm butu tokio laiko leliukui bet vandene...nebuvom po gimimo net namie  verysad.gif  o taaip norim gryst kuo greiciau sveiki  g.gif
Gal yra panasiu mamyciu susidurusia su operacijom ir tokiom bedelem nuo tokio laiko?  doh.gif

beje, kas Jusu gydytojas?
Atsakyti