Įkraunama...
Įkraunama...

Hidrocefalija

QUOTE(diukute @ 2012 11 01, 17:21)
Aciu,uz komentara...lb reikia man kazko...bet saves negailiu ir likimo nekeikiu...matyt taip turi buti...vaikelis labai laukiamas ir ismelstas Dievo...(gydemes nuo nevaisingumo). deagnoze nustate keli gyd, tik G. konsultavo ir patvirtino.dabar keliausim 30sav. echo, tikiuosi stebuklo ir labai bijau regresijos....

SEKMES 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nugi laba laba visiem, uj kokia tema pamirsta, o tas manau nera labai blogai, tikiuosi, visi vaikai daugiau maziau sveiki ir laimingi, laukia svenciu ir kaledu senelio su diiiideliu maisu? mes gyvenam salyginai neblogai, vakar buvome pirmoje darzelio egluteje. nors programa mano jaunuolis nebuvo labai suzavetas, bet bendrom jegom issedejom iki pat galo ir net saldainiu sulaukem!! o tai jau nemazas pasiekimas. Tiesa, lapkrity apsilankem pas savo mylima ir gerbiama Matukeviciu. Viskas tvarkoj, todel dabar jeigu nieks nepasikeis pas ji tik pavasari, ar net vasara!!!
Kaip jus visi begyvenat?ka naujo ismokto, suzinojot?
cia visiem visiem 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif santa2.gif
Atsakyti
sveikutes,
Tomute, kaip smagu, kad Jusu Domantukas jau sveikutis 4u.gif
o mes gyvename laukimu savo stebukliuko su sunkios hidrocefalijos diagnoze, kuria sukele galvyteje esanti cista verysad.gif mums dabar 31 savaite, labai laukiu savo mazylio, kad ir baisios tos prognozes musu atveju gun_bandana.gif
visoms mamytems ir ju mazuliukams ramaus sventinio laukimo newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(diukute @ 2012 12 19, 20:12)
sveikutes,
Tomute, kaip smagu, kad Jusu Domantukas jau sveikutis 4u.gif
o mes gyvename laukimu savo stebukliuko su sunkios hidrocefalijos diagnoze, kuria sukele galvyteje esanti cista verysad.gif mums dabar 31 savaite, labai laukiu savo mazylio, kad ir baisios tos prognozes musu atveju gun_bandana.gif
visoms mamytems ir ju mazuliukams ramaus sventinio laukimo newyear.gif


Labas visiems,senai jau cia rasiau,bet vis paskaitineju kaip laikosi vaikuciai turintys sia diagnoze .Tai va mano vaikinui jau 5 metai ,auga protingas vaikas domisi skaiciais ir raidukėmis,lanko darzeli tik kad yra labai jautrus vaikas o siaip niekas net neitartu kad hidrocefalija mums buvo smile.gif O Man taip pat dar nesciai nustate kad vaikas gims su hidrocefalija,kai gime gasdino mus cerebriniu paralyziumi ir pan.Bet aciū Dievui nera mums jokio paralyziaus! Judrus,protingas meilus vaikis auga! Taigi mamytes niekas jums negali pasakyti kas bus su jusu vaikuciais?Net ir baisiausiu diagnoziu neisigaskite! Aisku dirbti reikia su vaikais ir daug bet viskas imanoma!O daktarai visada nuteikia blogiausiui! 4u.gif
Atsakyti
laba, gal dar kas lankosi sioje temoje... smile.gif

prisiskaiciau jau tikrai pakankamai, bet pastebejau kad daugiau maziau si liga aptinkama leliukams. mano vaikui 7 metai ir mums itaria sia liga, rytoj einam dar konsultacijos pas nerochirurga.
gal kas turit patirties su vyresniais vaikais? ar taip pat salyginai lengvai pagydoma?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2013 02 26, 22:18)
laba, gal dar kas lankosi sioje temoje... smile.gif

prisiskaiciau jau tikrai pakankamai, bet pastebejau kad daugiau maziau si liga aptinkama leliukams. mano vaikui 7 metai ir mums itaria sia liga, rytoj einam dar konsultacijos pas nerochirurga.
gal kas turit patirties su vyresniais vaikais? ar taip pat salyginai lengvai pagydoma?
4u.gif


Lankomes, lankomes, tik musiske patirtis muo kudikystes, tad kaip ir negaliu i klausima atsakyti, bet... jeigu tiek laiko nebuvo nieko labai blogo, tai, manau, tikrai nesunkiai turetumete susitvarkyti su sia liga. smile.gif
Atsakyti
patvirtino ums deagnoze, pasirodo tai letine vandenlige. vaistais jau nebegydoma, laukiame suntavimo operacijos.
pilnas internetas apie ligos nustatyma, kaip pamatyti, ka daryti, kaip gydoma - ir viskas apie leliukus. bet nieko nera apie vyresnius zmones, vaikus. visiskai nieko nera apie gyvenima po operacijos, kokia prieziura, kokios galimos neigiamos pasekmes ir t.t. doh.gif
gal vis tik kas nors siame forume galetumet pasidalinti savo patirtimi. ar yra vaiku gyvenanciu su suntais?
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif

QUOTE(Matelyk @ 2013 03 13, 18:44)
patvirtino ums deagnoze, pasirodo tai letine vandenlige. vaistais jau nebegydoma, laukiame suntavimo operacijos.
pilnas internetas apie ligos nustatyma, kaip pamatyti, ka daryti, kaip gydoma - ir viskas apie leliukus. bet nieko nera apie vyresnius zmones, vaikus. visiskai nieko nera apie gyvenima po operacijos, kokia prieziura, kokios galimos neigiamos pasekmes ir t.t.  doh.gif
gal vis tik kas nors siame forume galetumet pasidalinti savo patirtimi. ar yra vaiku gyvenanciu su suntais?

Nežinau net ką Jums ir parašyti. Mano sūnui operacija buvo daryta 1 mėn. Dabar gyvena pilnavertį gyvenimą ir kas nežino niekada nepasakytų, kad jam kažkas buvo daryta. Vystosi kaip ir kiti vaikai tokio amžiaus. Viskas yra jam gerai. Manau nusiteikit geriausiam ir viskas bus gerai. Tiesiog šunto pagalba Jūsų vaikas jausis geriau. Dėl neigiamų pasekmių nieko pasakyti negaliu. Labai tikiu, kad ir Jūsų sūnui viskas bus gerai. Stiprybės mamyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ice-tee @ 2013 03 14, 12:58)
Sveikos bigsmile.gif
Nežinau net ką Jums ir parašyti. Mano sūnui operacija buvo daryta 1 mėn. Dabar gyvena pilnavertį gyvenimą ir kas nežino niekada nepasakytų, kad jam kažkas buvo daryta. Vystosi kaip ir kiti vaikai tokio amžiaus. Viskas yra jam gerai. Manau nusiteikit geriausiam ir viskas bus gerai. Tiesiog šunto pagalba Jūsų vaikas jausis geriau. Dėl neigiamų pasekmių nieko pasakyti negaliu. Labai tikiu, kad ir Jūsų sūnui viskas bus gerai. Stiprybės mamyt 4u.gif

ačiū už atsiliepimą 4u.gif
o sakykit pas jus progranmuojamas tas šuntas, su mikroschema?
kur ta mikroschema pakavota? ar ją galima sušlapinti (plauti galvą, maudytis).. man šitas reikalas kožkoks visai neaiškus doh.gif blush2.gif
ir dar - ar jums jau keitė vieną šuntą kitu ar dar su pirminiu esate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Matelyk: 14 kovo 2013 - 13:15
QUOTE(Matelyk @ 2013 03 14, 13:14)
ačiū už atsiliepimą  4u.gif
o sakykit pas jus progranmuojamas tas šuntas, su mikroschema?
kur ta mikroschema pakavota? ar ją galima sušlapinti (plauti galvą, maudytis).. man šitas reikalas kožkoks visai neaiškus  doh.gif  blush2.gif
ir dar - ar jums jau keitė vieną šuntą kitu ar dar su pirminiu esate?

Ne. pas mus dar neprogramuojamas, kol veikia šis kaip suprantu mikroschema (bet nesu įsitikinusi, kad taip vadinasi) tol jį ir turėsim. Patį vožtuvėlį jau vieną kartą keitė, nes jis neveikė, ir jau ilgino šlangelę pilvelyje. Šlangelės ilginimas išvis nesudėtinga operacija. Pats vožtuvėlis yra įdėtas po oda už dešinės ausytės. Kai jau sugis siūlės, galima bus plauti galvą ir gyventi visavertį gyvenimą.
Atsakyti
ačiū už paaiškinimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2013 03 13, 20:44)
patvirtino ums deagnoze, pasirodo tai letine vandenlige. vaistais jau nebegydoma, laukiame suntavimo operacijos.
pilnas internetas apie ligos nustatyma, kaip pamatyti, ka daryti, kaip gydoma - ir viskas apie leliukus. bet nieko nera apie vyresnius zmones, vaikus. visiskai nieko nera apie gyvenima po operacijos, kokia prieziura, kokios galimos neigiamos pasekmes ir t.t.  doh.gif
gal vis tik kas nors siame forume galetumet pasidalinti savo patirtimi. ar yra vaiku gyvenanciu su suntais?

Sveiki
Trėčiau Jums keletą klausimų. Auginu dabar jau 10 m. dukrą. Rudenį darė galvos MRT ir atrado kažkokias vandenės liekanas iš nėštumo laikotarpio (bent aš taip supratau tą mokslišką gydytojų paaiškinimą). Jei nesunku, parašykit, kokie požymiai rodė, kad Jūsų vaikui yra vandenė?
Atsakyti