Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

Žinau, kad kapsulių plaukams yra įvairių - ir nuo pleiskanų, ir atstatančių, ir augimą skatinančių. Mane domintų pastarosios ax.gif Taip noriu užsiaugint savo nužarintus plaukelius rolleyes.gif
Labai būčiau dėkinga, jei kas pasipasakotumėt kokias esate naudoję. Kur pirkot? Ar daug kainavo? Šiaip jų kainos nemažos. Ar pateisino lūkesčius? Kaip naudojot? Ištisą kursą darėt ar retkarčiais susitepat?

Atsakyti
Pas mane, kai buvo problėmū, t.y. slinko plaukai, aš pirkau "Risling"ampoles( lyg tai taip pavadinimą parašiau) tai man nuo jų efetas jau labai greitai pasirodė thumbup.gif , tiesiog atsirado visa aureolė naujų plaukelų apie galvą. tai pat būtų geriau visą kursą atlikti, pradžioje kiekvieną plovimą , apie 10 ampolių, o vėliau profilaktiškai, į savaitę 1-2 ampoles. taip pat aš bandžiau ir kitokių firmų ampoles, ("vichy", "rene fr..." nepamenu, kaip tiksliai rašosi), tai man jokio efekto, na aš tiesa jų daug nesunaudojau, nes jos gana brangios.
Ups , aš dabar pamačiau, kad tu klausi apie plaukų augimo skatinimą 4u.gif ax.gif , bet vis tiek man atrodo jos ir tam tikslui tinka. Parsiduoda "Euro vaistinėse".
Atsakyti
Jooo veiksminga ir labai. Isbandziau vichy thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, saregle, už patarimus. Galvoju pabandysiu tas Risling kapsules kur minėjai.
zelionuska, kur pirkai tas Vichy? Ar labai brangios?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aušrinė: 14 vasario 2005 - 10:07
Man labai patinka alfa parf ampules,ir zydras naudoju ir violetines,jos po 5.5,bet rezultatai akivaizdus thumbup.gif O kiek kainuoja vichy?
Atsakyti
O jus jas nuolat naudojat ar tik kartais,kad pastiprint?Jei nuolat tai kas kiek laiko,po kiekvieno plovimo?kas antra diena?ar kaip?
Atsakyti
Ampuliu kursas yra 2-3 kartai per savaite. As jas naudoju nuo plauku slinkimo 2 kartus. Ne siaip sau. Galima tepti ir sausus plaukus, tiksliau saknis.
Atsakyti

As isbandziau Rene Furterer,tik kainu nepamenu,bet poveikis buvo(arba bent man taip pasirode)..tiesa,kartu naudojau ir tos firmos atstatomuosius sampuna bei balzama.Buna vaistinese bei Sarmoj.
Atsakyti
QUOTE(saregle @ 2005 02 11, 13:17)
Pas mane, kai buvo problėmū, t.y. slinko plaukai, aš pirkau "Risling"ampoles( lyg tai taip pavadinimą parašiau) tai man nuo jų efetas jau labai greitai pasirodė thumbup.gif , tiesiog atsirado visa aureolė naujų plaukelų apie galvą. tai pat būtų geriau visą kursą atlikti, pradžioje kiekvieną plovimą , apie 10 ampolių, o vėliau profilaktiškai, į savaitę 1-2 ampoles. taip pat aš bandžiau ir kitokių firmų ampoles, ("vichy", "rene fr..." nepamenu, kaip tiksliai rašosi), tai man jokio efekto, na aš tiesa jų daug nesunaudojau, nes jos gana brangios.
Ups , aš dabar pamačiau, kad tu klausi apie plaukų augimo skatinimą 4u.gif  ax.gif , bet vis tiek man atrodo jos ir tam tikslui tinka. Parsiduoda "Euro vaistinėse".


O kiek tos Risling kainuoja? Kiek ju yra ipakavine ir kiek reiketu pirkt?
Atsakyti
QUOTE(jolanciuke @ 2005 02 27, 19:16)
As isbandziau Rene Furterer,tik kainu nepamenu,bet poveikis buvo(arba bent man taip pasirode)..tiesa,kartu naudojau ir tos firmos atstatomuosius sampuna bei balzama.Buna vaistinese bei Sarmoj.

As irgi naudojau sias priemones - tuo metu ziauriai slinko plaukai cry.gif Efektas thumbup.gif
Ju kaina, bent jau pries keleta metu buvo apie 120 Lt, sampunas su balzamu - apie 90 Lt. rolleyes.gif
Atsakyti
Tik ampulės ne Risling, bet O'Rising smile.gif
Pakuotėje nemažai, bet Eurovaistinėje tos pakuotės atviros, gali pirkti tiek vnt., kiek reikia, vienos ampulės kaina apie 6 lt. Yra ir šampūnai, augaliniai, skalsūs ir skaniai kvepia, kaina apie 30 lt.
Man padėjo ampulytės, naudoju ir dabar, nes vėl slenka plaukai. Kosmetologė sakė, kad užtenka 4-6 ampulių, naudojant maždaug 2k./sav. smile.gif
Atsakyti
Aš buvau privačiai pas gydytoją pasikonsultuoti dėl plaukų slinkimo, tai pasiūlė tokį gydymą, kurio visas 3-4 mėnesių kursas gali kainuoti 580 Lt arba jei rinkčiausi brangesnes priemones, tai kainuotų 980 Lt. Truputį pastaroji kaina mane šokiravo, bet kai pagalvoji, kad viskas gražių plaukų labui, tai galima būtų sau leisti, tik gaila, negaliu sau to leisti šiuo gyvenimo tarpsniu sad.gif O jei labai slenka plaukai, tai gali prireikti 8-9 mėnesių kurso....
Atsakyti