Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

QUOTE(zelionuska @ 2005 03 11, 15:54)
asmeniskai man tai ampules labai padeda, neisivaizduoju, kaip as tiek laiko kankinaus su slenkanciais (saujom ir kuokstais) plaukais doh.gif , labai geras atradimas yra apmules nuo plauku slinkimo thumbup.gif . Nepabandziusios nesuzinosit schmoll.gif , o kad viena drauge sake, kita nesake...kiekvienai skirtingai, vienoms vitaminai padeda, kitoms kiausiniai ir t.t.  biggrin.gif

gal galetum parasyti kokios butent ampoles
Atsakyti
galeciau, vaistineje pirkau vichy ampoles nuo plauku slinkimo biggrin.gif
Atsakyti
O mano draugei po gimdymo nuslinkusius plaukus padejo atstatyti cemerycios thumbup.gif Ash vis gi renkuosi ampoles biggrin.gif
Atsakyti
taigi nusipirkau vakar alfa parf ampoles,vaistininke isgyre kad neblogos,tikiuosi kad nors kiek pades.kas naudojot parasykit kiek mazdaug reik sunaudot kad pasijustu efektas
Atsakyti
man po 5 sunaudotu ampuliu situacija pagerejo
Atsakyti
QUOTE(zelionuska @ 2005 03 13, 15:06)
man po 5 sunaudotu ampuliu situacija pagerejo

o kiek kartu per savaite ''trindavai galva'' biggrin.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif 2 kartus
Atsakyti
tai gal man reiktu kokius 3 kart?nes pas mane ziauriai slenka,smarkesnis vejas papucia tai pakausiui salta biggrin.gif cia ne juokas sad.gif
Atsakyti
na šiaip rekomenduojama 2-3 kartus, ir kažin ar ne per daug būtų, jei tarkim trintumeis kiekvieną dieną? Gal geriau vadovaukis rekomendacijom o ar nėra informacinio lapelio prie tų ampulių, kur pirkai? wink.gif
Atsakyti
pirkau eurovaistinej,sake naudot kaskart issiplovus galva,gal tada geriau trinsiu 2kart per savaite,kaip ir tu mirksiukas.gif
Atsakyti
as pirkau eurovaistinei po 6 lt kazkokias, nepamenu dabar pavadinimo.
reikejo plaukams astigauti, nutriuse labai buvo, tai kai panaudojau, 2 dienas vaiksciojau jausdama sleikstuli, kazkoks kvapas specifinis ant plauku lieka, ar tai benzino panasus ar net nezinau..tai pasibjaurejau tomis ampulytemis.
O kaip tik si savaitgali buvau pas savo kirpeja, tai ji sake yra "Loreal"io ampulytes, labai gerai atstato plaukus, bet jas naudoti i menesi tik 2 galima.
Tai jauciu reikes pabandyt ant dienu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Turiu didele problema su plaukais ir taip pat daug teoriju kodel taip darosi...
Siaubingai slenka plaukai.
Anksciau plaukai graziai susigarbanodavo(padedami zeles), o dabar tapo tiesus, nuploneje...O svarbiausia taip slenka kad jau ant pakausio oda matosi-sviecia tiesiog... Visa tai prasidejo gan neseniai bet pasekmes ziaurios...Nzn ka daryt prisipirkau vitaminu bet kazko tai netikiu kad tai gali sustabdyt slinkima...Skaitinejau apie Jusu diskusija apie ampulytes plaukams ir man idomu is Jusu patirties, ar jas panaudojus plaukai nustoja slinkt, ar po kiek laiko neatsinaujina vel ?...aisku, suprantu, priklauso nuo ivairiu veiksniu, bet tiesiog pasidalinkit, prasau, savo patirtim, patarimais gal kokiais nors... Nes as pasimetus ir sugniuzdyta(netgi ir mano pasakojimas gali pasirodyt nerislus-man tai skausminga tema..).....
Atsakyti