Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 4

Kalėdiniai papuošimai - 3

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 28 lapkričio 2007 - 23:25
QUOTE(roka @ 2007 11 29, 00:21)

Laaaaaaaabai grazu, rokut smile.gif Cia tavo pacios eglute?
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2007 11 28, 23:21)


thumbup.gif labai grazu
Atsakyti
Taip Zuike, ačiū ax.gif Praeitų metų darbelis. Šiemet visai nebėra kada...
QUOTE(cloudlet @ 2007 11 28, 14:05)
sveikos  4u.gif
aš turiu klausimuką, gal kuri patarsit, kaip pakabinti kalėdinį vainiką ant lauko durų, kadangi durys šarvuotos tai su vinimis kažkaip nesinorėtų jų gadint, bet nieko kito nesugalvoju,  doh.gif  bandžiau su specialiais lipukais kur nuotraukas galima kabint, bet nukrinta  g.gif  tai dabar ir suku galvą  blush2.gif

Ūkinių prekių parduotuvėse būna pirkti kabliukai (aš Senukuose regis pirkau g.gif ), lipinami tvirta dvipuse juosta. Po švenčių aš jo nenuimu, tai mums tas pats kabliukas dvejus metus laiko Kalėdinius vainikus, manau ir šį sezoną išlaikys.

QUOTE(Idula @ 2007 11 28, 17:28)
Turiu viena klausimą, susigundžiau daryt kalėdinį vainiką, kas galetu but jo pagrindas?

Vienais metais susukau vielą ir ant jos rišau tujos šakeles - tujos ilgiau laiko, nei eglės. Kitais metais ant vielos lanko rišau rugių varpas ir visaip dekoravau. Dar vienais metais prisipjovau regis alksnio g.gif šakų (medis, kuris beveik kiekviename kieme auga, tokiom nusvirusiom šakom, ilgais siaurais lapeliais, rodos alksnis vadinasi g.gif ) ir tada dekoravau. Tik neturiu nuotraukų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2007 11 28, 23:46)
Dar vienais metais prisipjovau regis alksnio  g.gif šakų (medis, kuris beveik kiekviename kieme auga, tokiom nusvirusiom šakom, ilgais siaurais lapeliais, rodos alksnis vadinasi  g.gif ) ir tada dekoravau. Tik neturiu nuotraukų  unsure.gif

Manau kad gluosnį turi galvoje.
Pagaliau perskaičiau visą praeitą temą karsta.gif Aš sužavėta didis.gif Kiek ten idėjų thumbup.gif Na ir auksarankės jūs wub.gif Dabar jau galiu eiti miegoti - nuostabius sapnus sapnuosiu tokių grožybių prisižiūrėjus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 29 lapkričio 2007 - 01:19
Žinoma, kad gluosnis 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
va elniukų brėžinys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfiniukė @ 2007 11 29, 10:46)
va elniukų brėžinys 4u.gif

4u.gif labai labai dekui
Atsakyti
QUOTE(Idula @ 2007 11 28, 17:28)

Turiu viena klausimą, susigundžiau daryt kalėdinį vainiką, kas galetu but jo pagrindas? Oazė? Bet kaip padaryt ja apvalią  g.gif  Nu man niekaip nadašunta  doh.gif

as kazkuriais metais ant kartono dariau blush2.gif bet tikrai geriau pvz ant kokio is sieno daryto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfiniukė @ 2007 11 29, 12:46)
user posted image
va elniukų brėžinys 4u.gif


thumbup.gif elniukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2007 11 29, 14:28)
thumbup.gif  elniukas 4u.gif

doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif na per skubėjimą ax.gif
Atsakyti